Jump to content



xiaomi pistons ομαδική αγορά


Recommended Posts

Εγω παντως τα πηρα απο Merimobiles και σε περιπου 13 εργασιμες τα ειχα στα χερια...

[MENTION=4655]racer[/MENTION] μυριζει παντως το κουτακι και γενικα αυτο το καουτσουκ που εχει :p

Link to comment
Share on other sites

Στο merimobiles είναι προσφορά και ξέρουμε ότι είναι τα 2.1(latest ver)

Γιατί μιλάτε για τελωνείο σε ένα προϊόν αξίας 14ε δεν μπορώ να το καταλάβω...

Αξίζει την διαφορά μονο η γρήγορη παράδοση σε ένα τόσο φτηνό (και δευτερεύον) αντικείμενο;

Μιλάω για τελωνείο για να δικαιολογήσουμε την διαφορά με το Xiamoishop και λέω το εξής: εάν το Xiaomishop στέλνει από αποθήκη της Ε.Ε. τότε έχει ήδη πληρώσει τελωνείο όταν εισήγαγε τις ποσότητες αυτές στην Ευρωπαϊκή αποθήκη της. Έτσι δικαιολογείται κάποια διαφορά στην τιμή διότι το merimobile όταν τα στέλνει με απλό ταχυδρομείο δεν πληρώνει καθόλου τελωνείο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Εγω παντως τα πηρα απο Merimobiles και σε περιπου 13 εργασιμες τα ειχα στα χερια...

[MENTION=4655]racer[/MENTION] μυριζει παντως το κουτακι και γενικα αυτο το καουτσουκ που εχει :p

H παραγγελία έφυγε απο Merimobiles 5 Αυγουστου και ακομα δεν έχω λάβει τίποτα, λέτε να το έχασα το κορμί πατριώτες; :nothing:

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να βρειτε τα iF Commemorative Edition απο Xiaomi MI in Ear Headphones If Limited Edition | eBay

Αγορασα δυο ζευγαρια για μενα και για ενα φιλο (αλλαξε γνωμη και το δευτερο ζευγαρι το εχω σφραγισμενο) και βεβαιωνω οτι ειναι αυθεντικα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορειτε να βρειτε τα iF Commemorative Edition απο Xiaomi MI in Ear Headphones If Limited Edition | eBay

Αγορασα δυο ζευγαρια για μενα και για ενα φιλο (αλλαξε γνωμη και το δευτερο ζευγαρι το εχω σφραγισμενο) και βεβαιωνω οτι ειναι αυθεντικα.

Αυτά γιατί κοστίζουν 45e;

Link to comment
Share on other sites

Γράφω κάτι λίγο οφ τόπικ μιας και έχω δοκιμάσει και εν τέλη πετάξει αρκετά λεφτά σε ακουστικά / hands free κλπ και απο εδώ και γενικά.

Εδώ και 3 βδομάδες έχω πάρει ένα ζευγάρι απο αυτά..

Δεν είναι φθηνά, αλλά έχω πετάξει σίγουρα παραπάνω λεφτά τα τελευταία 2-3 χρόνια δεξιά και αριστερά σε "δοκίμασε αυτό έχει 10€ σιγά".

Και η ποιότητα η κατασκευή η εφαρμογή και ο ήχος είναι απο άλλο βιβλίο. Χώρια εγγυήσεις και ιστορίες της μάρκας.

Υπάρχουν και άλλες ανάλογες φυσικά, απλά λεω την εμπειρία μου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.