Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Απλά θέλουν update τα data files. Περιμένετε λίγο και θα ανανεωθούν.

 

edit: Για δοκιμάστε τώρα και πείτε.. Νομίζω είναι οκ.

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλοφτιαγμένη η πίστα, φοβερά και τα αυτοκίνητα που έβαλες Jim, αλλά (εμένα τουλάχιστον) μου βγάζουν πολύ μεγάλες διαφορές μεταξύ τους (2-3 δευτερόλεπτα), με γρηγορότερη τη πιτσιρίκα ferrari μετά η 40άρα και τέλος με τις "πάντες" έρχεται ο RUFιάνος. :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία αυτός ήταν ο σκοπός μου.

Οι πιο γρήγοροι της παρέας να πάνε σε RUF/F40, οι πιο αργοί σε 458.

Εγώ θα πάω σε F40 απλά γιατί είναι το αγαπημένο μου αυτοκίνητο στο Assetto.

Έτσι θα το χαρούνε όλοι νομίζω και θα έχουμε μάχες με ποικίλους συνδιασμούς.

Ελπίζω να συμφωνείτε.

 

Και κάτι άλλο. Σέ όσους server κ να έχω μπει με RUF/F40 , κάνουν ακριβώς τους ίδιους χρόνους. Άρα κάπου κάνεις κάτι λάθος (όπως κ εγώ :p ).

Επίσης σχετικά με την 458 απλά είναι πιο εύκολο να κάνεις χρόνο. Στο απόλυτο όριο τα "παπουδια" γράφουν ίδιους χρόνους.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Μπα. αυτή η είναι η επιλογή μου κ ο καθένας ας επιλέξει όπως τον φωτίσει η καρκάλα του.

 

υ.γ. Η F40 S3 , την 458 την έχει για πρωινό, οπότε άκυρη η σύγκριση.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη ήρθε η ώρα της εκδίκησης,νομίζω πρέπει να υποχρεώσεις τον Κώστα να πάει με ruf να γελάσει κι ο κάθε πικραμένος inexperienced racer!

Αλλά πάλι μπορεί να μας γυρίσει μπούμερανγκ η απόφαση (απ αυτόν όλα να τα περιμένουμε, μπορεί να κερδίσει άνετα και μ αυτό) και αντε μετά να ξεκαβαλησει απο το καλάμι, οπότε άστον με το εύκολο να του τη λέμε! :-P :-P

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν υποχρεώνεται. Τέτοιο συνδιασμοί αυτοκινήτων δίνουν για μένα τις καλύτερες μάχες (ρώτα τον Άκη ξέρει -> 'Ακης με 458 και ο "δεν χάνει" με F40 στο Mugello).

Τώρα αν ο άλλος θέλει να τρέχει μόνος του, μισό γύρο μπροστά από τους άλλους, μαγκιά του.

Αλλά όπως ξαναείπα , οι γνώστες θα κάνουν πάνω κάτω τους ίδιους χρόνους κ με τα 3 αμάξια.

 

Αύριο Πάνο, το απόγευμα?

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει!

F40 τρέλα!! :wub:

Κάνω 2,5 sec πιο αργό χρόνο αλλά χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια με 5-6 γυράκια, ενώ με την 458 έκανα καμιά 25ρια γύρους.

Εγώ 99% με την εξέλιξη του άβατάρ μου θα τρέξω. :)

 

Για τον φαρδύ σκαραβαίο δεν σχολιάζω...

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς οποιαδήποτε προσπάθεια χιούμορ απλά πέφτει στο κενό...

 

Επίσης, δεν εκτιμώ καθόλου την διάχυτη ειρωνία που ξεχειλίζει από τα πόστ του αξιότιμου κυρίου liakjim (καρκάλα , αν ο άλλος θέλει να τρέχει μόνος του), ιδιαίτερα μετά την ευθιξία που επέδειξε και επειδή η τριβή μοιάζει αναπόφευκτη, αποφάσισα να απέχω επ αόριστον.

Ζητώ συγνώμη για το θέμα που δημιουργώ και πάλι, αλλά μιας και τώρα τελευταία έχουν δημιουργηθεί αρκετά θέματα γύρω από το άτομο μου, καιρός να σταματήσουν!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κάρκαλο = καύκαλο = κρανίο  = κεφάλι.

Πήγα να γράψω "ότι τον φωτίσει ο θεός" αλλά μιας κ είμαι άθεος, έβαλα την "καρκάλα". Ανεπιτυχής χαβαλές.

Τα σχόλια είναι γενικά κ δεν είχαν άμεσο αποδέκτη ενώ έχουν πάντα δόση αστεϊσμού, ο οποίος δεν μου έκατσε από ότι φαινεται κ όπως τα ξαναδιαβάζω όντως ακούγονται ειρωνικά κ επιθετικά αλλά κάθε αλλο παρά τέτοιο σκοπό είχα, ίσα ίσα που σας εκτιμώ όλους κ μάλιστα είχα σκοπό τώρα που ανοίγει ο καιρός κ φεύγουν κάποια βάρη από πάνω μου να πρότεινα κρασο-μεζο-συμμάζωξη.

 

Οπότε ζητώ συγγνώμη από όσους έθιξα αλλά δεν είχα τέτοιο σκοπό κ από εδώ κ πέρα θα προσέχω περισσότερο τί και πως το γράφω ενώ σε καμιά περίπτωση δεν θέλω να γίνω η αιτία καταστροφής του καλού κλίματος που έχουμε κ αν είναι να λείψει ο Κώστας καλύτερα να την κάνω εγώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς οποιαδήποτε προσπάθεια χιούμορ απλά πέφτει στο κενό...

Επίσης, δεν εκτιμώ καθόλου την διάχυτη ειρωνία που ξεχειλίζει από τα πόστ του αξιότιμου κυρίου liakjim (καρκάλα , αν ο άλλος θέλει να τρέχει μόνος του), ιδιαίτερα μετά την ευθιξία που επέδειξε και επειδή η τριβή μοιάζει αναπόφευκτη, αποφάσισα να απέχω επ αόριστον.

Ζητώ συγνώμη για το θέμα που δημιουργώ και πάλι, αλλά μιας και τώρα τελευταία έχουν δημιουργηθεί αρκετά θέματα γύρω από το άτομο μου, καιρός να σταματήσουν!

Seriously? Προς θεού αν δεν μας κάνεις πλάκα το βουλώνω και δεν ξαναμιλώ,δεν θα συγχωρούσα τον εαυτό μου ποτέ αν ήμουν υπαίτιος ενός τέτοιου δράματος!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.