Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

ruler_metal.png

 

 

Ο χάρακας είναι για τους αδαείς...εδώ στο Lab μετράμε με τους SSD μας..

 

Άσε που το "σαντουιτσάκι" πρέπει να ξεπερνάει τους 20 πόντους..κάτι από μια καντίνα στον Ταύρο ή Μοσχάτο που μου είπαν θα με πάνε

 

@jax7480, @dellman

Link to comment
Share on other sites

Αν και ακόμα νύχτα.... Καλημερασααα! (Κοιμήθηκα 10:30, ξύπνησα 6 χωρίς ξυπνητήρι και ετοιμάζομαι για χωράφι)

Οποιος έχει πρόβλημα ύπνου τον περιμένω αύριο να τον στρώσω :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ο χάρακας είναι για τους αδαείς...εδώ στο Lab μετράμε με τους SSD μας..

 

Άσε που το "σαντουιτσάκι" πρέπει να ξεπερνάει τους 20 πόντους..κάτι από μια καντίνα στον Ταύρο ή Μοσχάτο που μου είπαν θα με πάνε

 

@jax7480, @dellman

εγώ ακόμ,α περιμένω άντε να σε δω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με αγχωνεις... δηλαδη εσεις ολες αυτες τις καιλες που ποσταρετε τις ψαχνετε εξ'επι τουτου στο γουγλη??????

Δεν ειναι (κατα 90%) random links που σας εστειλαν-ειδατε κλπ κλπ και απλα τα ανασυρετε απο το data bank του εγκεφαλου σας??

 

Ηθελα να γραψω μια κλπρχδ (ωραια συντομογραφια, θα την υιοθετησω) αλλα μου βγηκε πιο "λόγια"  :hehe:

 

Αντωνη μπορεις και καλυτερα : "πουλι σκοτωσε πουλι για το πουλι"

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τι είναι προτιμότερο να πάρεις λάπτοπ η ταμπλέτ; Είμαι στην forthnet πήρα τηλ forthnet και μου είπαν έχουν μόνο ταμπλέτ τα λάπτοπ δεν είναι αξιόπιστα μου απάντησε. Εγω πιστεύω ότι ένα λάπτοπ κάνει πιο πολλές δουλειές

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.