Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Οι παίκτες του Άγιαξ τιμούν την ημέρα της Μητέρας

 

CEpg7S3WgAEL-jr.png

 

Ο πρώτος προφανώς τα άκουσε από τη μάνα του που "βγαίνεις έξω χωρίς ζακέτα, και με σορτσάκι, και θα κρυώσεις, και άμα αρρωστήσεις να δω ποιος θα σε προσέχει, γιατί εγώ σίγουρα δε θα σε προσέχω", για αυτό και κοιτάει προς τα πάνω σαν να λέει "γιατί θεέ μου;"

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Οι παίκτες του Άγιαξ τιμούν την ημέρα της Μητέρας

 

CEpg7S3WgAEL-jr.png

 

Ο πρώτος προφανώς τα άκουσε από τη μάνα του που "βγαίνεις έξω χωρίς ζακέτα, και με σορτσάκι, και θα κρυώσεις, και άμα αρρωστήσεις να δω ποιος θα σε προσέχει, γιατί εγώ σίγουρα δε θα σε προσέχω", για αυτό και κοιτάει προς τα πάνω σαν να λέει "γιατί θεέ μου;"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορείτε να καταλάβατε τι είναι να συνηθίζεις τέτοιες γραμμές και να γυρίζεις πίσω σπίτι στα 12Mbps...
Οκ, δεν έχουν όλα τα PC τέτοιες ταχύτητες, μερικά σταματάνε στα 100. 10Mbps Up/Down :p

 

3937230338.png

- Ηράκλειο

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλα αλλο το πανεπιστημιακό οταν κανεις εσωτερικά speedtest... 

Εδώ μιλάμε για εμπορική γραμμή πάνω στο χρέπι  Acer C2D laptop της δουλειάς. Προφανώς τερματίζει λόγω κάρτας.

 

43ms? noob!

Anytime baby, anytime.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.