Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

@GruntGR το λινκ σου στις Ειδήσεις μέσα από το Steam με αναστατώνει. ;)

 

Είπαν και κάτι άλλο σε διπλανό θέμα που μου θύμισε εσένα...

On 2/29/2016 at 2:04 PM, yanni said:

προτιμώ τις χοντρές, σε κάθε άλλη περίπτωση δεν έχω θέμα με τις λεπτές.

 

Γενικώς, δεν μπορώ να σε παρεξηγήσω ό,τι έρωτα και να έχεις στον Λεβέντη. Χαλάλι σου. :D 

 

:offtopic2:

Link to comment
Share on other sites

@acct

 

το λινκ που εδωσα πριν  5 λεπτα το τσεκαρα ο ιδιος και εχει πολυ ωραιο υλικο μπορω να πω, κριμα που δεν ητανε κανενας ΟΝΝΕΔιτης να χαιροσουνα κι εσυ  :hehe: 

 

 πληροφοριακα ενας KKEς μου το εδωσε  το μεσημερι  (μεσω steam web chat προφανως :p ) εγω απο σποντα το εμαθα σε αλλο site πιο νωρις  ενω γκουγκλαρα την Oλγαρα, πιο συγκεκριμενα, την χθεσινη εμφανιση του κομματος μεσα στην ΚΟ του κομματος (ατςςςςς ) 

 

και οι λεπτες δεν ειναι ασχημες οταν θες να κανεις κυριως οφθαλμολουτρο, ( οσες φορες εχω δοκιμασει το επομενο σταδιο, δηλαδη το "ζευγαρωμα"  παντα με πιανει το αγχος μηπως τραυματιστουνε :p )   αν κρινω παντως απο αυτα που βλεπω στην τιβι, ολες οι "ομορφες λεπτες" δουλευουν σαν  δημοσιογραφοι/παρουσιαστρες  σε καναλια που ανηκουν στο αντιπαλο ιδεολογικο στρατοπεδο με εσενα. 

 

βλεπε Σια Κοσιωνη, Νικη Λυμπερακη (ητανε στον Κουρη και την εκανε με ελαφρα πηδημα-τακια :D )  Σοφια Τσιπα, Μαρια Σαραφογλου ( ολοκληρη  ΕΡΤ μονο μια  Ελενη Χρονα εχει να παρουσιασει -  τζαμπα φορους πληρωνουμε )  Κατια Μακρη (μην ακουσω σχολια :p ) Μινα Βαρσου and the list goes on .....

 

 

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, GriGaS said:

@GruntGR δεν μας έχεις σχολιάσει ακόμα την εμφάνιση της Kate Upton στο πάρτυ του Vanity Fair για τα Oscar (εκτός και αν το έχεις κάνει και το έχασα, οπότε θέλω λινκ)

και ουτε προκειται, αμα δεν παρει 2-3 κιλα και δεν πατησει τα 30 τι ακριβως να σχολιασω ?   εσυ θα επαιρνες απο τον μαναβη της γειτονιας σου  αγουρα  φρουτα ? :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, GriGaS said:

εμείς στο Άργος ξέρουμε από πεπόνια.... :P:P:P:P

 

Μπορείς όμως πάντα να το πάρεις άγουρο, να το βάλεις σε ένα ασφαλές υπόγειο και να το αφήσεις να ωριμάσει στα δικά σου χέρια...

Spoiler

tumblr_lq619y9if11qcfn0j.jpg

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Συναντιούνται 10 άνθρωποι... πόσες χειραψίες θα αλλαχθούν (αν δεν είναι ηλίθιοι);

 

σημείωση 1: οι απαντήσεις σας σε spoiler

σημείωση 2: δεν ψάχνουμε τον πιο έξυπνο ή τον πιο αστείο, μια ευκαιρία να λειτουργήσει το μυαλό είναι απλά

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.