Jump to content



Recommended Posts

πριν 11 λεπτά, το μέλος Wizard! έγραψε:

Γιατί ξαφνικά γράφουμε όλοι BOLD;

 

πριν 9 λεπτά, το μέλος astrolabos έγραψε:

που το είδες;

 

 σε αρκετα threads συμβαινει για καποιο λογο...

ενα στην τυχη: (απο τη μεση της σελιδας και κατω, τα παντα ειναι bold... oπως και αν πας να απαντησεις εκει)

 

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Και εγώ παρατηρώ ότι ξαναγυρίσαμε πίσω σε ορισμένα πράγματα μετά την επαναφορά των υπογραφών. Σε όσων έγινε σωστά, τουλάχιστον.

Επίσης καθυστερεί απίστευτα να καταχωρήσει τις απαντήσεις πχ ενώ πριν το έκανε σε δευτερόλεπτα αν όχι σε κλάσματα του δευτερολέπτου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ασχετο : 

 

το HD του ANT1 ειναι το SD του SKAI 

 

εχει και πολλες διακοπες στην μεταδοση, θα με πρηζουν οι συνταξιουχοι οτι θελουν οι τηλεορασεις  μαστορα -_-

τουλαχιστον ξεφορτωθηκαμε το 4:3 ratio επιτελους, αντε το mega λειπει τωρα να "εκσυγχρονιστει" και 2-3 τσοντοκαναλα :p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Χθες πιανει βροχη και ριχνει τα παντα.

Κοβετε το νετ ,επανερχεται με την μεγαλειωδη ταχυτητα 580/5smt (ουτε google δνε με ανοιγε :hehe:)

Tηλεφωναω σημερα στην 4νετ οκ μπλα μπλα μπλα και βουαλα

 

XHWzgCq.png

 

:D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2016 at 0:43 PM, Delijohn said:

Συναντιούνται 10 άνθρωποι... πόσες χειραψίες θα αλλαχθούν (αν δεν είναι ηλίθιοι);

 

σημείωση 1: οι απαντήσεις σας σε spoiler

σημείωση 2: δεν ψάχνουμε τον πιο έξυπνο ή τον πιο αστείο, μια ευκαιρία να λειτουργήσει το μυαλό είναι απλά

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2016 at 12:43, το μέλος Delijohn έγραψε:

Συναντιούνται 10 άνθρωποι... πόσες χειραψίες θα αλλαχθούν (αν δεν είναι ηλίθιοι);

 

σημείωση 1: οι απαντήσεις σας σε spoiler

σημείωση 2: δεν ψάχνουμε τον πιο έξυπνο ή τον πιο αστείο, μια ευκαιρία να λειτουργήσει το μυαλό είναι απλά

 

ισχυει "ο κανονας"

X:  το συνολο ολον

Y:  το αποτελεσμα που ψαχνουμε

 

Υ= (X/2)*(X-1)

 

βαλε στο X οσους ανθρωπους θες

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ειναι απλα μια ακολουθια, οποτε παιρνεις 2 μικροτερα παραδιγματα του ιδιου προβληματος (πχ. 4 ανθρωπους και 3 ανθρωπους) κανεις την απλα πραξη (προσθεση) όπως ο filthy_dwarf πιο πανω και βρισκεις το μοτιβο που ακολουθουν οι αριθμοι :p

 

ετσι μπορεις να το λύσεις ακομα και για 100000 ανθρωπους  χωρις να κανεις απειρες προσθεσεις και χιλιαδες λαθοι στις πραξεις :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Μόλις τελείωσα τον freddo και δε με βλέπω για δεύτερο.

Μου έβαλα test στα Γερμανικά σήμερα. Μου έβαλα να κλίνω στον ενεστώτα τα 13 ρήματα που έχω μάθει και είχα 15 λάθη..... θα μου κάνω παρατήρηση, δεν είχα διαβάσει καλά...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.