Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 2 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

PS: Πότε θα σουβλίσουμε, εε στολίσουμε ρε παιδιά;

Το έχω αναθέσει σε άντρες... Τι περίμενες;;;;;;;

 

Και εκεί το χέρι μου πρέπει να βάλω :p 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, karmen1983 said:

Απο το ίδιο νησί καταγωγή:p 

 

To serial συνεχίζεται πάντως. Με πήραν απο το συνεργείο μόλις. Δεν ήταν η μπαταρία αλλά είχαν φαγωθεί κάτι καλώδια και έκανε βραχυκύκλωμα. Πάλι καλά λέει που δε πήρε φωτιά.

Δηλαδή οκ πάω για κάνα αγιασμό η γυναίκα :p 

Στο τιμονι ειχαν φαγωθει; με τις κινησεις δεξια αριστερα;

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους...μετα απο 2 μηνες και κατι με πηραν πριν απο λιγο να μου πουν οτι θα φερουν το στρωμα που ειχα παραγγειλει. Ενταξει...δεν φταινε οι ανθρωποι για τη καθυστερηση γιατι ηταν ειδικη παραγγελια λογω διαστασεων. Περιμενω πως και πως...το στρωμα δεν παιζεται...οποιος εχει προβλημα με πονους μεσης κτλπ ας μου στειλει πμ να του πω απο που το πηρα. Το θεμα στρωμα ειναι οτι πιο σημαντικο υπαρχει για τη σωστη ξεκουραση μας. Περναμε σχεδον τη μιση ζωη μας πανω σε αυτο. Πολλα προβληματα υγειας σχετιζονται με το λαθος στρωμα που κοιμομαστε. Ο σωστος συνδυασμος στρωμα και μαξηλαρι ειναι πολυ σημαντικος. Φανταστειτε μια ξαδερφη μου ειχε προβληματα στη μεση της και μολις πηρε αυτο το στρωμα μετα απο 2 μηνες περιπου ο πονος κατα 90% υποχωρησε και πλεον σηκωνεται το πρωι αλλος ανθρωπος.

 

Ασχετο το ποστ μου...αλλα ειμαστε στο πειτε οτι θελετε και μιας και πηραν τωρα τηλεφωνο οτι ερχονται ειπα να σας ενημερωσω. Μπορει καποιος απο την εδω παρεα μας να εχει προβλημα και να βοηθηθει.:)

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, xkabamarux said:

Επιτελους...μετα απο 2 μηνες και κατι με πηραν πριν απο λιγο να μου πουν οτι θα φερουν το στρωμα που ειχα παραγγειλει. Ενταξει...δεν φταινε οι ανθρωποι για τη καθυστερηση γιατι ηταν ειδικη παραγγελια λογω διαστασεων. Περιμενω πως και πως...το στρωμα δεν παιζεται...οποιος εχει προβλημα με πονους μεσης κτλπ ας μου στειλει πμ να του πω απο που το πηρα. Το θεμα στρωμα ειναι οτι πιο σημαντικο υπαρχει για τη σωστη ξεκουραση μας. Περναμε σχεδον τη μιση ζωη μας πανω σε αυτο. Πολλα προβληματα υγειας σχετιζονται με το λαθος στρωμα που κοιμομαστε. Ο σωστος συνδυασμος στρωμα και μαξηλαρι ειναι πολυ σημαντικος. Φανταστειτε μια ξαδερφη μου ειχε προβληματα στη μεση της και μολις πηρε αυτο το στρωμα μετα απο 2 μηνες περιπου ο πονος κατα 90% υποχωρησε και πλεον σηκωνεται το πρωι αλλος ανθρωπος.

 

Ασχετο το ποστ μου...αλλα ειμαστε στο πειτε οτι θελετε και μιας και πηραν τωρα τηλεφωνο οτι ερχονται ειπα να σας ενημερωσω. Μπορει καποιος απο την εδω παρεα μας να εχει προβλημα και να βοηθηθει.:)

Νέο θέμα ίσως;

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Κανονιστε τη πορεία σας. Εχω νευρα ειμαι στα ΕΛΤΑ και εχει μια ουρα απο καλλιθεα μεχρι ακροπολη. Το πρωι επιασα το χερι μου στη πορτα και εσπασα ενα νυχι. Εμεινα απο ιντερνετ μισ ωρα και έμεινε και η βεσπα απο μπαταρια.

 

Μη παίζετε  με τη φωτια μερικοι :p

Καλημέρα :p

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Κάτω απο τη σέλα μου είπαν. Δεν ασχολούμαι με δαύτα είμαι άσχετη με μηχανοκίνητο Moto/auto :p 

Συνέχισε τις καλημέρες εσύ και σε λίγο δε θα πιάνουν και τα φρένα :p

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

Φίλε Seafalco θα μας πεθάνεις; Καλά που υπάρχει και η αυτόματη αναγνώριση γλώσσας στην μετάφραση της Google! Που να καταλάβουμε τις μουτζούρες;

Δεν έχω "ζεστάνει" καλά το PC μου για να στείλω τις ευχές μου με σήματα καπνού! Να δω που θα βρείτε μετάφραση!!! :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@astrolabos @karmen1983

Επιβάλετε την τάξη. Δεν μπορεί ο καθένας να παραβιάζει τους κανόνες του φορουμ και να γράφει σε οτι γλώσσα γουστάρει! :p

https://www.thelab.gr/guidelines/

Παράθεση

Η γλώσσα η οποία χρησιμοποιείται στο TheLab.gr είναι τα ελληνικά και όχι οι greeklish χαρακτήρες. Στην περίπτωση που ένα θέμα ή μήνυμα είναι γραμμένο σε greeklish οι Administrators/Moderators έχουν το δικαίωμα διαγραφής του τίτλου/ περιεχομένου του θέματος, μηνύματος. Στην περίπτωση που ο παραβάτης δεν συμμορφώνεται θα ακολουθήσει αποκλεισμός του. Στην περίπτωση που κάποιος χρήστης για λόγους τεχνικής φύσεως δεν δύναται να γράψει ελληνικά θα πρέπει να επικοινωνήσει με τους Administrators/Moderators του TheLab.gr

Εκτός και αν οι παραπάνω χρήστες έχουν δηλώσει αδυναμία χρήσης των Ελληνικών!!! :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος xkabamarux έγραψε:

Ασχετο το ποστ μου...αλλα ειμαστε στο πειτε οτι θελετε και μιας και πηραν τωρα τηλεφωνο οτι ερχονται ειπα να σας ενημερωσω. Μπορει καποιος απο την εδω παρεα μας να εχει προβλημα και να βοηθηθει.:)

 

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες! 2 είδα έως τώρα να αναφέρονται αλλά κι όσους έχετε.. υγεία κι ό,τι καλύτερο παιδιά!  

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.