Jump to content



Recommended Posts

Καλημέρα!

Με πλάκωσε το πάπλωμα και δε φιλοτιμήθηκε ένας σας να βάλει τις φωνές και να με ξυπνήσει :p 

 

Δε νομίζω να γιορτάζει κανεις σήμερα αν γιορτάζει χρόνια πολλά αλλά έχουμε παγκόσμια ημέρα μπριτζόλας και πεολειχίας σήμερα. Αντε ανάψτε κάρβουνα :p 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 2 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημέρα!

Με πλάκωσε το πάπλωμα και δε φιλοτιμήθηκε ένας σας να βάλει τις φωνές και να με ξυπνήσει :p 

 

Δε νομίζω να γιορτάζει κανεις σήμερα αν γιορτάζει χρόνια πολλά αλλά έχουμε παγκόσμια ημέρα μπριτζόλας και πεολειχίας σήμερα. Αντε ανάψτε κάρβουνα :p 

και αύριο έχουμε την εθνική μας εορτή https://en.wikipedia.org/wiki/Hōnen_Matsuri

 

(κοινώς του Αγίου Π....ου)

Link to comment
Share on other sites

πριν 24 λεπτά, το μέλος bassplayer έγραψε:

Α, μαναμπραβο!!! 

αυτο εψαχνα ακριβως!!!

https://www.ubuntu.com/download/desktop/try-ubuntu-before-you-install

και για ο,τι άλλο χρειαστείς, εδώ είμαστε :)

δηλαδή, όχι εγώ, όσο κάποιοι που ασχολούνται περισσότερο. Εγώ τώρα με το orange pi άρχισα να ασχολούμαι πιο ποιοτικά με το λάιναξ

Link to comment
Share on other sites

Πωωωωω, περαστικά Ιασονα, και προσοχη! Και εγω ποδηλατο εχω, απο γραμμες εχω περασει παρα πολλες φορες (οχι απο τραμ) αλλα ποτέ δεν ειχα τετοια καταληξη! Παλι καλα που ολα ειναι οκ! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τελος καλό όλα καλά και σίγουρα έπαιξε ρόλο και ο σωστός εξοπλισμός ασφαλείας!

Μακάρι να ειναι το τελευταίο πέσιμο αυτό Ιασονα.

 

Προς τους υπόλοιπος λίγες μέρες μείνανε για το mini giveaway στο Subforum των εργαλείων

 

 

Οποιος δε το έχει δει ας ρίξει μία ματιά. Η κατασκευή σας μπορεί να είναι οτιδήποτε αρκεί να την έχετε κάνει εξολοκλήρου εσείς.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.