Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 16 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημέρα σε όλη τη παρέα!

 

Παγκόσμια ημέρα κατά των πυρηνικών δοκιμών η σημερινή. Μπαίνω να διαβάσω πρωινές ειδήσεις και ο τρελός ο Κορεάτης άρχισε τα τρελά του πάλι! -_-

 

Είναι επειδή του λένε καλημέρες στο ιντερνετ

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Τέλος και για φέτος το GoT. Τι έπος ζήσαμε ρε παιδιά! Τι φινάλε ήταν αυτό. Με βαριά καρδιά και μελαγχολία μένεις γνωρίζοντας οτι απομένουν ακόμη μονο 6 επεισόδια. Άντε να περιμένεις μεχρι τα τέλη 18 με αρχές 19 :/ 

 

Μακράν η καλύτερη σειρά που έχω δει. Δύσκολα να ξαναζήσουμε τέτοιο έπος σε σειρά. 

 

Εχω μείνει με μια μελαγχολική διάθεση γνωρίζοντας ότι θα αργήσει η 8η και τελευταία σεζόν, από εχθές, αλλά και αγωνία για το τι θα γίνει μετά τα γεγονότα του τελευταίου επεισοδίου. 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από SpirosKGR
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Τέλος και για φέτος το GoT. Τι έπος ζήσαμε ρε παιδιά! Τι φινάλε ήταν αυτό. Με βαριά καρδιά και μελαγχολία μένεις γνωρίζοντας οτι απομένουν ακόμη μονο 6 επεισόδια. Άντε να περιμένεις μεχρι τα τέλη 18 με αρχές 19 :/ 

 

Μακράν η καλύτερη σειρά που έχω δει. Δύσκολα να ξαναζήσουμε τέτοιο έπος σε σειρά. 

 

Εχω μείνει με μια μελαγχολική διάθεση γνωρίζοντας ότι θα αργήσει η 8η και τελευταία σεζόν, από εχθές, αλλά και αγωνία για το τι θα γίνει μετά τα γεγονότα του τελευταίου επεισοδίου. 

 

 

 

 

kokkini-karta-50-etwn-se-podosfairisti_3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 55 λεπτά, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Εχω μείνει με μια μελαγχολική διάθεση γνωρίζοντας ότι θα αργήσει η 8η και τελευταία σεζόν, από εχθές, αλλά και αγωνία για το τι θα γίνει μετά τα γεγονότα του τελευταίου επεισοδίου. 

 

Σε ποια γεγονότα αναφέρεσαι; 

 

ObJWX.gif

 

@karmen1983

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημέρα σε όλη τη παρέα!

 

Παγκόσμια ημέρα κατά των πυρηνικών δοκιμών η σημερινή. Μπαίνω να διαβάσω πρωινές ειδήσεις και ο τρελός ο Κορεάτης άρχισε τα τρελά του πάλι! -_-

 

http://www.pronews.gr/amyna-asfaleia/diethnis-asfaleia/626679_oi-ipa-anakoinosan-tin-epityhi-dokimi-pyrinikis-vomvas-stin

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

ετσι και πέσει spoiler για το GoT θα κλειδώσω το ΠΟΘ ειλικρινα :p 

Χαχα εγώ δε κανω spoiler. Παρεμπιπτόντως έριξα ενα τόνο καντιλια σε εναν Καραγκιόζη στο fb που αβερτα εριξε καρασποιλερια του 6ου επεισοδίου σε ελληνικη γνωστη σελίδα υποτίτλων (σε θέμα άκυρο εντελώς) χαλώντας μου έτσι την όρεξη. 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, karmen1983 said:

Καλημέρα σε όλη τη παρέα!

 

Παγκόσμια ημέρα κατά των πυρηνικών δοκιμών η σημερινή. Μπαίνω να διαβάσω πρωινές ειδήσεις και ο τρελός ο Κορεάτης άρχισε τα τρελά του πάλι! -_-

 

Οι Γιαπωνέζοι σήμερα:

WGOExiz.gif

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

ετσι και πέσει spoiler για το GoT θα κλειδώσω το ΠΟΘ ειλικρινα :p 

Κλείδωσέ το. Έχω διαβάσει όλα τα βιβλία και δεν μου πάει η καρδιά να μάθω τη συνέχεια από τη σειρά όσο καλή κι αν είναι αυτή. Αποφεύγω να βάλω στη μηχανή αναζήτησης οτιδήποτε έχει να κάνει με το ASOIAF για ευνόητους λόγους. Περιμένω υπομονετικά πότε θα ευαρεστηθεί ο κύριος Martin να τελειώσει το έκτο βιβλίο (μάλλον πάμε για τέλη του 2018) και έτσι κάνω ένα φρεσκάρισμα ξαναδιαβάζοντας τα βιβλία. Το πρόβλημα είναι ότι και το 2018-2019, όταν αναμένεται ο τελευταίος κύκλος της σειράς, το 7ο και τελευταίο βιβλίο δεν θα έχει γραφτεί. Συνεπώς, θα έχουμε το μοναδικό φαινόμενο να μάθουμε το τέλος μέσω του σήριαλ και όχι μέσω των βιβλίων. Μπράβο στον συγγραφέα.

Υ.Γ. Και το Dune το ξεφτίλισε ο γιος του Herbert (κυκλοφορώντας prequels/sequels) και η ταινία του Lynch ήταν επιεικώς μέτρια, αλλά τέτοιο κάζο δεν νομίζω ότι θα ξαναδούμε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ειχα δωσει το απογευμα μια εκτυπωση στον 3d printer συνολικης διάρκειας 10 ωρες. Περασαν 8 και ξαφνικα ερχεται ο μαγκας με το επαθλο και εγω με εγκεφαλικό!!!!!!

 

 

Αντωνη καλημερα :p

 

20170830_002401.jpg

  • Like 2
  • Haha 4
  • Confused 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.