Jump to content



Recommended Posts

Το κερατο μου μεσα!!
Να θελω να δωσω λεφτα και να μη μπορω..

Ενα @#$#$^%#@@%$ τραπεζακι θελω για το σαλονι μου και το θελω ΤΩΡΑ. Να παω να το αγορασω και να το βαλω να το χαρω. Γιατι ολα πρεπει να ειναι κατοπιν παραγγελιας και να παιρνουν απο 5 εως 20 μερες ;
Αν ειναι δυνατον.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

1 hour ago, GriGaS said:

Πόσο πιο φτηνά από 4 ευρώ το λίτρο να το βρεις; (εκτός και εάν άλλαξε κάτι στις φετινές τιμές)

 

Παρεπιπτόντως εάν πας Χιλιομόδι, πάρε και ένα δίκιλο ψωμί από τον κεχρολόγο (αν και φαντάζομαι πως θα τον ξέρεις)

3,8 extra παρθένο 2 γραμές :p

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, GoMaR said:

Το κερατο μου μεσα!!
Να θελω να δωσω λεφτα και να μη μπορω..

Ενα @#$#$^%#@@%$ τραπεζακι θελω για το σαλονι μου και το θελω ΤΩΡΑ. Να παω να το αγορασω και να το βαλω να το χαρω. Γιατι ολα πρεπει να ειναι κατοπιν παραγγελιας και να παιρνουν απο 5 εως 20 μερες ;
Αν ειναι δυνατον.

Tsipras !

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 20 ώρες, το μέλος SirDiman έγραψε:

Μας ειπανε γνωστοι μας για 50 απο αλλη περιοχη!

 

Will do!! Ωρα να τον μαθω :)

Επειδή αναφέρθηκε εχτές. Όταν βλέπετε πολύ χαμηλές τιμές, κάντε τους υπολογισμούς και δείτε αν είναι λογικό. Μιλάμε για αξία λαδιού συν 8 περίπου ευρώ τενεκές+μεταφορικά. Αλλιώς θα πέσετε σε τέτοια. http://filiatranet.gr/χρωμάτιζαν-ηλιέλαιο-και-το-πουλώσαν-γ/

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Αφού σαπίσαμε χθες από το νερό (έβρεχε όλη μέρα), σήμερα βγήκε δειλά ο ήλιος.

Α, έφαγα και το πρώτο μελομακάρονο (και δεν μπήκε ακόμα ο Δεκέμβρης:hehe:). Δοκιμαστική η πρώτη φουρνιά από τη μάνα μου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, DEADLAZARUS said:

Α, έφαγα και το πρώτο μελομακάρονο (και δεν μπήκε ακόμα ο Δεκέμβρης:hehe:). Δοκιμαστική η πρώτη φουρνιά από τη μάνα μου.

 

Ύπουλα αυτά τα δοκιμαστικά. Μιλάει παθών με "δοκιμαστικά" κέικ αυτή την περίοδο. :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος denexo έγραψε:

Ύπουλα αυτά τα δοκιμαστικά. Μιλάει παθών με "δοκιμαστικά" κέικ αυτή την περίοδο. :hehe:

Καθάρισα 4 κέικ, καθαρά για δοκιμαστικούς λόγους. Trial&Error που λέμε :p 

 

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. Αφού σαπίσαμε χθες από το νερό (έβρεχε όλη μέρα), σήμερα βγήκε δειλά ο ήλιος.

 

Το αυτοκίνητο μην ξεχάσεις :hehe::p 

 

Καλησπέρα! :) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 40 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Καθάρισα 4 κέικ, καθαρά για δοκιμαστικούς λόγους. Trial&Error που λέμε :p

Ε, αφού έκανε δοκιμαστικά μια φουρνιά μελομακάρονα, να μην τα φάω; Να πω μια γνώμη, βρε αδερφέ.

 

πριν 41 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Το αυτοκίνητο μην ξεχάσεις :hehe::p

200.gif#2-grid1 Νέο μοντέλο. Συνδυάζει την τεχνολογία αιχμής με τη νοσταλγία του χωριού.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, DEADLAZARUS said:

Α, έφαγα και το πρώτο μελομακάρονο (και δεν μπήκε ακόμα ο Δεκέμβρης:hehe:). Δοκιμαστική η πρώτη φουρνιά από τη μάνα μου.

 

Εμείς τα πρώτα δοκιμαστικά τα φάγαμε τέλη Οκτωβρίου.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος PetrosD έγραψε:

 

Εμείς τα πρώτα δοκιμαστικά τα φάγαμε τέλη Οκτωβρίου.

Σαν το σκετσάκι των Α.Μ.Α.Ν., που πήγαινε ο υποψήφιος γαμπρός με το γλυκό του καλοκαιριού (μπακλαβά) στην αγαπημένη του.

Link to comment
Share on other sites

Το ερωτηματολόγιο που ακολουθεί συντάχθηκε στα πλαίσια εκπόνησης διπλωματικής εργασίας του μεταπτυχιακού φοιτητή Σταματάκη Σταμάτιου, του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, με επιβλέπων καθηγητή τον κ. Μανωλόπουλο Δημήτριο και θέμα τον βαθμό αποδοχής και ανταπόκρισης στην ψηφιακή αναβάθμιση των καταστημάτων των τραπεζών από τους πελάτες τους. Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο , οι απαντήσεις είναι εμπιστευτικές και θα χρησιμοποιηθούν αποκλειστικά για τους σκοπούς της παρούσης έρευνας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την συμβολή σας και το χρόνο που θα διαθέσετε για την συμπλήρωση του παρόντος.

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUkrwv13eS1RfnMIvpo5r0lqPFAQHSwU4M-jIiylIboht4jA/viewform

 

Oποιος έχει όρεξη να συμπληρώσει ένα ερωτηματολόγιο για την διπλωματική εργασία του Κουνιάδου μου.

 

Έγινε επεξεργασία από ThorLite
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες...τι θα γίνει ; θα στολίσουμε φέτος;;

Παρεπιπτόντως... ασχημο το πράσινο πλαίσιο...προτιμώ το παλαιότερο (neon fade out style) που είχε βάλει η κ.Καρμεν...ο τεντυμπόυς ο UltraB φταίει;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.