Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 6 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Καλησπέρα. Τα 2 τελευταία μηνύματα πήγαν εκεί που έπρεπε να είναι. :) 

Εδώ το είχα ποστάρει; ΛοΛ, thanks.

Συμβαίνουν αυτά άμα έχεις κάμποσα tab του Λάμπη ανοιχτά :p

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανένας τι παίζει με τους ενσωματωμένους αποκωδικοποιητές τηλεοράσεων; Θέλω να πάρω μια στους γονείς, έχω καταλήξει σε LG η οποία έχει DVB-T2 αλλά με λίγο που κοίταξα πλέον πρέπει να έχουν το H265 έναντι του Η264. H συγκεκριμένη που κοιτάζω το έχει; Δε θέλω σε 2-3 χρόνια να ασχολούμαι με αποκωδικοποιητές πάλι. Γενικά θέλω future proof επιλογή

 

http://www.lg.com/gr/televisions/lg-32LJ500V

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, panos2171 said:

Γνωρίζει κανένας τι παίζει με τους ενσωματωμένους αποκωδικοποιητές τηλεοράσεων; Θέλω να πάρω μια στους γονείς, έχω καταλήξει σε LG η οποία έχει DVB-T2 αλλά με λίγο που κοίταξα πλέον πρέπει να έχουν το H265 έναντι του Η264. H συγκεκριμένη που κοιτάζω το έχει; Δε θέλω σε 2-3 χρόνια να ασχολούμαι με αποκωδικοποιητές πάλι. Γενικά θέλω future proof επιλογή

 

LG 32 Full HD TV LCD : 32LJ500V | LG Ελλάς

Ναι, γράφει:

HEVC Decoder    up to 2K@30P,10bit

 

Επίσης η LG είπε ότι πλέον όλα τα μοντέλα που φέρνει στην Ελλάδα είναι συμβατά με την επόμενη αναβάθμιση της ψηφιακής τηλεόρασης.

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος minast έγραψε:

Ναι, γράφει:

HEVC Decoder    up to 2K@30P,10bit

 

Επίσης η LG είπε ότι πλέον όλα τα μοντέλα που φέρνει στην Ελλάδα είναι συμβατά με την επόμενη αναβάθμιση της ψηφιακής τηλεόρασης.

 

Άρα προχωράω σε αυτήν; 

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα καρτούλα, παρά μπανάκι, χειμώνιασε :p

_______________________________________________________________________________________________

 

                              Καλημέρα

22528096_637183696669630_403726246563549460_n.thumb.jpg.087d31216e7fb39a6133820c57a407f0.jpg

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος idonthave έγραψε:

καλύτερα καρτούλα, παρά μπανάκι, χειμώνιασε :p

_______________________________________________________________________________________________

 

                              Καλημέρα

22528096_637183696669630_403726246563549460_n.thumb.jpg.087d31216e7fb39a6133820c57a407f0.jpg

 

 

 

hhn.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Καλησπέρα. 

..........

Τουλάχιστον είναι σωστή η κάρτα αυτή τη φορά :neo:

 

 

Καλησπέρα Νικόλα! Που είναι το περίεργο :whistling:

Spoiler

:hehe:

το περίεργο θα ήταν να τελείωνες γρήγορα και να ήταν όλα κομπλέ :bleh:

η κάρτα είναι σωστή

Spoiler

εν τέλη 

:rofl:

 

Έγινε επεξεργασία από idonthave
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Καλησπέρα. 

 

Πάω σήμερα να βγάλω μία προσωποποιημένη ath.ena card για τα ΜΜΜ, δίνω το QR Code που είχα εκτυπώσει με τα στοιχεία μου (ΑΜΚΑ), και ο τύπος λέει "δεν περνάει , χρειάζομαι ΑΜΚΑ και ταυτότητα".

OMG + 3 LOL , τα είχα μαζί μου και τα 2 γιατί τη μυρίστηκα τη στραβή.

 

Τα δίνω,  και αρχίζει να πληκτρολογεί. Jezaz! Πληκτρολογούσε με το ένα δάχτυλο, ένα-ένα τα γράμματα, σαν παιδάκι δημοτικού... :wall:

Βγάζω την κάρτα εν τέλει (αφού περίμενα 40 λεπτά στην ουρά), γυρνάω σπίτι, κάτσε λέω να κάνω και στο site τους ένα λογαριασμό για να φορτίζω online (να μη χρειάζομαι μετρητά στο μηχάνημα , αφού το πέρασμα από αυτό δεν το γλιτώνεις για να "δει" τα λεφτά που πέρασες στην κάρτα).

 

Γυρίζω την κάρτα να δω τον αριθμό της, και τι να δω. Με βάφτισε ο τύπος... Έβαλε το πατρώνυμο, αντί για το όνομά μου. Είχε 2 έγγραφα μπροστά του, να λένε φαρδύ πλατύ το όνομα, και αυτός έβαλε Νικόλαος. Jezaz² ..:slap:

 

Πάω πίσω, ευτυχώς δεν είχε ουρά αυτή τη φορά, είχε μεσημεριάσει. Δίνω την κάρτα, δίνω και το QR και ω!του θαύματος, πέρασε κανονικά στον άλλο υπάλληλο. WTF , λέω... Στο μεταξύ πήρε κάποιο διάστημα η διαδικασία γιατί από τα κεντρικά τους έπρεπε να ακυρωθεί η κάρτα, και να βγει η καινούρια. Άρχισαν να μαζεύονται από πίσω μου μουρμούρηδες :p 

Με βγάζει και φωτογραφία αυτή λοιπόν ( και ενώ είχα δική μου), και στη φώτο φαίνεται και ο κόσμος από πίσω μου :hehe: Good Job.

 

Τουλάχιστον είναι σωστή η κάρτα αυτή τη φορά :neo:

 

Είσαι γκρινιάρης. Ο άνθρωπας είχε αρθριτικά και δεν μπορούσε να πληκτρολογήσει. Τι θες δηλαδής; Τι Χρυσόστομος, τι Νικόλαος. Όσο για τη φώτο, δεν το έπιασες το δώρο που σου έκανε. Κοίταξε την προσεκτικά, μπορεί να δεις και κανένα γκομενάκι. Μα τι περίεργοι άνθρωποι, ρε παιδί μου.

image.png.ae091f6715723d72e6f64cd337c91be2.png

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.