Jump to content



Recommended Posts

πριν 5 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Και εδώ μια από τα ίδια. Αλλά το καλό το παλικάρι ξέρει κ άλλο μονοπάτι.

Επίσης κάποια στιγμή κάτι πρέπει να γίνει με την έξοδο από ΒΟΑΚ προς τα 3οβαθμια ιδρύματα, πανεπηστιμιακο κλπ. Αλλά όπως είπα... :p

Εφόσον οι πόλεις μας έχουν ρυμοτομηθεί βασιζόμενες στη θεωρία του χάους, δεν περιμένω τίποτα καλύτερο.

Άλλο παράδειγμα: Η οδός που οδηγεί στην προκυμαία (κεντρική αρτηρία της πόλης) περνάει μπροστά από δημοτικό σχολείο. Ο δρόμος στενός και στην απέναντι πλευρά, ακριβώς απέναντι από το σχολείο, υπάρχει βενζινάδικο. Ε, κάθε μέρα που σχολάνε τα παιδιά, δημιουργείται χάος, καθώς οι γονείς κλείνουν τη μία λωρίδα του (στενού) δρόμου, βγάζοντας αλάρμ, ώστε να παραλάβουν τα παιδιά τους. Το βενζινάδικο έχει ουρά πολλές φορές και έτσι τ' αυτοκίνητα στοιβάζονται και στην άλλη λωρίδα. Πανδαισία.

Ένας χριστιανός δεν έχει σκεφτεί ότι πρέπει να βρεθεί άλλος τρόπος παραλαβής των παιδιών (το σχολείο είναι τεράστιο), ώστε και να μην βγαίνουν αυτά στον δρόμο και να μην δημιουργείται χάος. Αλλά όταν το σχολείο είναι περικυκλωμένο από μαγαζιά και οι γύρω δρόμοι στενοί, τι να περιμένει κανείς.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 49 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

να δημιουργείται κυκλοφοριακό κομφούζιο με την πρώτη ψιχάλα,

 

πριν 49 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Με το αυτοκίνητο σήμερα, καθώς έπιασε βροχούλα

 

Και εσύ με την πρώτη ψιχάλα το αυτοκίνητο πήρες. 

Σσσσσσσσσσσσσσσσσ :hehe: 

Α! Και καλημέρα :p 

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

 

 

Και εσύ με την πρώτη ψιχάλα το αυτοκίνητο πήρες. 

Σσσσσσσσσσσσσσσσσ :hehe: 

Α! Και καλημέρα :p 

Εγώ πηγαίνω πετώντας ρε συ.

Δεν οδηγώ συμβατικά αυτοκίνητα. Έχω περάσει στα ιπτάμενα:p.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα :) Δουλειά σήμερα μετά από 3ήμερο. Αδειούλα την Παρασκευή για να στολίσουμε δέντρο. Φέτος βέβαια ήταν ακόμα πιο όμορφα αφού στον στολισμό συνέβαλε και ο 5 μηνών γιος μου (πρωτότοκος). Απλά μαγικά!!!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, UltraB said:

Και εδώ μια από τα ίδια. Αλλά το καλό το παλικάρι ξέρει κ άλλο μονοπάτι. 

 

Επίσης κάποια στιγμή κάτι πρέπει να γίνει με την έξοδο από ΒΟΑΚ προς τα 3οβαθμια ιδρύματα, πανεπηστιμιακο κλπ. Αλλά όπως είπα... :p

 

Το ΠΑΓΝΗ προβλέπεται να αποκτήσει δική του έξοδο... κάποτε.

Link to comment
Share on other sites

Jesus. Τώρα το είδα και δε μπορώ να κάνω και edit :huh:

Νταξει, αυτή τη φορά σε δικαιολογώ, με τα δίκια σου :p

 

Btw, μην κατεβάσατε το KMS Pico από την πρώτη σελίδα του Google.

Έπεσε στην "ανάγκη" μου και πάνω σε βιασύνη και είναι ότι χειρότερο έχω δει σε ιό. Μόνο αυτό θα πω.

Έχει πέσει ήδη φορμάτ και scan παντού.

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καντε πισω. Ειμαι σταματημενη εδω κ ωρα. Τοσο που εχω χρονο να δω και το ΠΟΘ :p

 

 

πριν 1 ώρα, το μέλος tommybertsen έγραψε:

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, GriGaS said:

Κάπου 70 ευρώ νομίζω

65-70 μου ειπαν και εμενα σε διαφορους που πηρα τηλ... οποτε  λεω να παω Χιλιομοδι καλυτερα να παρω και να δω κατι συγγενείς που εχουμε καιρο να μιλησουμε! :)

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πιο φτηνά από 4 ευρώ το λίτρο να το βρεις; (εκτός και εάν άλλαξε κάτι στις φετινές τιμές)

 

Παρεπιπτόντως εάν πας Χιλιομόδι, πάρε και ένα δίκιλο ψωμί από τον κεχρολόγο (αν και φαντάζομαι πως θα τον ξέρεις)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GriGaS said:

Πόσο πιο φτηνά από 4 ευρώ το λίτρο να το βρεις; (εκτός και εάν άλλαξε κάτι στις φετινές τιμές)

 

Παρεπιπτόντως εάν πας Χιλιομόδι, πάρε και ένα δίκιλο ψωμί από τον κεχρολόγο (αν και φαντάζομαι πως θα τον ξέρεις)

Μας ειπανε γνωστοι μας για 50 απο αλλη περιοχη!

 

Will do!! Ωρα να τον μαθω :)

Link to comment
Share on other sites

πριν 29 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Πόσο πιο φτηνά από 4 ευρώ το λίτρο να το βρεις; (εκτός και εάν άλλαξε κάτι στις φετινές τιμές)

 

3,50 αγοράζει το ελαιοτριβείο πάντως

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.