Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 1 ώρα, το μέλος sstav έγραψε:

Καλημέρες...τι θα γίνει ; θα στολίσουμε φέτος;;

Παρεπιπτόντως... ασχημο το πράσινο πλαίσιο...προτιμώ το παλαιότερο (neon fade out style) που είχε βάλει η κ.Καρμεν...ο τεντυμπόυς ο UltraB φταίει;

Δεν άρεσε στον @DJD :p

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

Καλημέρες...τι θα γίνει ; θα στολίσουμε φέτος;;

Παρεπιπτόντως... ασχημο το πράσινο πλαίσιο...προτιμώ το παλαιότερο (neon fade out style) που είχε βάλει η κ.Καρμεν...ο τεντυμπόυς ο UltraB φταίει;

 

πριν 46 λεπτά, το μέλος denexo έγραψε:

Καλημέρα στην παρέα. Φανταστική μέρα έξω, σε σημείο που αναρωτιέμαι γιατί είμαι στην δουλειά και όχι για κανά καφεδάκι :hehe:

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aKD5DZg_460sv.mp4

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Πρωί πρωί ξεκλειδώνω μαγαζί, τσουπ ο ταχυδρόμος με δύο λογαριασμούς ΔΕΗ και ατάκα "τι σου φέρνω τι σου φέρνω"!

Καλημέρα σου λέει μετά.:p

 

edit: ήρθε και το τηλέφωνο:hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lakisss
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, sstav said:

Καλημέρες...τι θα γίνει ; θα στολίσουμε φέτος;;

Παρεπιπτόντως... ασχημο το πράσινο πλαίσιο...προτιμώ το παλαιότερο (neon fade out style) που είχε βάλει η κ.Καρμεν...ο τεντυμπόυς ο UltraB φταίει;

 

Εγώ προτιμώ την παραδοσιακή απλή κλασική κουκκίδα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αν παίζει κάτι με τα ΕΛΤΑ αεροδρόμιο; Από τις 22 του μήνα έχει έρθει η action cam από την ευρωπαϊκή αποθήκη του GB (με Registered Hungary Post) και μέχρι και σήμερα η κατάσταση του tracking είναι ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) -  ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ. Δεν έχω ξαναδεί τόσο μεγάλη αναμονή. Τι να πω ...

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, denexo said:

Ξέρουμε αν παίζει κάτι με τα ΕΛΤΑ αεροδρόμιο; Από τις 22 του μήνα έχει έρθει η action cam από την ευρωπαϊκή αποθήκη του GB (με Registered Hungary Post) και μέχρι και σήμερα η κατάσταση του tracking είναι ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) -  ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ. Δεν έχω ξαναδεί τόσο μεγάλη αναμονή. Τι να πω ...

 

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.