Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδος v2.0


astrolabos

Recommended Posts

Τα λεφτά στο λεπτό της winbank θαρρώ είναι ένα παραθυράκι στο ημερήσιο όριο από Δευτέρα. Το θέμα είναι που θα βρεις ATM με χρήματα :p

 

 

Για πανω απο το κανονικο οριο δε δουλευει πάντως. (600)

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά στο λεπτό της winbank θαρρώ είναι ένα παραθυράκι στο ημερήσιο όριο από Δευτέρα. Το θέμα είναι που θα βρεις ATM με χρήματα :p

απο Τριτη εννοεις?

 

edit:

Η συναλλαγή δεν είναι προσωρινά διαθέσιμη λόγω εργασιών αναβάθμισής της.

Παρακαλούμε δοκιμάστε ξανά αργότερα.

Έγινε επεξεργασία από performer
Link to comment
Share on other sites

On a side note, δωρεάν αστικές συγκοινωνίες (για Αθήνα, αλλού δεν ξερω) για την εβδομάδα που θα μείνουν κλειστές οι τράπεζες

http://news.in.gr/greece/article/?aid=1500008431

 

Αθήνα μόνο εκτός Προαστιακό , στις άλλες πόλεις οι συγκοινωνίες είναι ιδιωτικές

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πολλαπλασιάζετε το όριο ανάληψης (60€) με τις ημέρες του μήνα είναι τελείως ΑΚΥΡΟ.

Δηλαδή δεν θα κάνουμε άλλη δουλειά, θα στεκόμαστε στην ουρά κάθε μέρα για να καταφέρουμε να βγάλουμε κάποιο ποσό να κάνουμε μια δουλειά :mad:

Έγινε επεξεργασία από honda22
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που πολλαπλασιάζετε το όριο ανάληψης (60€) με τις ημέρες του μήνα είναι τελείως ΑΚΥΡΟ.

Δηλαδή δεν θα κάνουμε άλλη δουλειά, θα στεκόμαστε στην ουρά κάθε μέρα για να καταφέρουμε να βγάλουμε κάποιο ποσό να κάνουμε μια δουλειά :mad:

Αναλαμβάνω να το κάνω εγώ για σένα, 10% προμήθεια μόνο, τραβάω 60, σου δίνω 54, ή 50 αν θές προκαταβολικά. Για το ΙΚΑ μου σε pm !

:hehe: :hehe: :hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Καλή κίνηση αυτή με τις συγκοινωνίες. Θα εξυπηρετήσει πολύ κόσμο.

 

Από την άλλη θα μαζέψει και μπόλικες ψήφους στην Αθήνα.

 

Έτσι να δείξουμε στον κόσμο τι πάει να πει Σοσιαλισμός/Αριστερά και τα πλεονεκτήματα του κρατισμού. Οι άλλοι που είναι ιδιωτικές οι συγκοινωνίες, συγνώμη χάσατε.

 

Σωστή κίνηση και από την κοινωνική της διάσταση και από την μαρκετινίστικη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.ereportaz.gr/apokalipsi-idou-ta-dio-ntokoumenta-pou-apodiknioun-tin-prospathia-giounker-na-exapatisi-ton-elliniko-lao/

 

 

...

Το ereportaz κατάφερε να εξασφαλίσει την επίμαχη σελίδα και των δυο κειμένων και σας αποκαλύπτει την απάτη του προέδρου της Κομισιόν και των συν αυτώ «Θεσμών»…

Στο πρώτο κείμενο φαίνεται ξεκάθαρα πως τα ξενοδοχεία περιλαμβάνονται ανάμεσα στα εστιατόρια και τα catering με 23% ΦΠΑ, ενώ σε αυτή που εμφανίζει τώρα ο Γιούνκερ, «ως δια μαγείας» η λέξη «hotels» εξαφανίστηκε, κάτι που φυσικά δικαιώνει πλήρως τους ισχυρισμούς του έλληνα πρωθυπουργού και αφήνει άπειρα ερωτήματα για την ποιότητα του πολιτικού ήθους των ανθρώπων με τους οποίους μέχρι χθες η χώρα επιχειρούσε να έρθει σε… «συμφωνία» και μάλιστα… «έντιμη».

...

 

ΘΑ σας ΦΑΩ αν δεν ψηφίσετε ΝΑΙ !!

 

Ίσα ίσα μου φτάνουν τα 60Ε την μέρα για τα τσιγάρα μου και για τις βενζίνες μου. Και πες ότι έτσι την βγάζω μια βδομάδα, με το service που πρέπει να πάω την Cayenne μου την Παρασκευή τι κάνω ? Ρεζίλη θα γίνω.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.ereportaz.gr/apokalipsi-idou-ta-dio-ntokoumenta-pou-apodiknioun-tin-prospathia-giounker-na-exapatisi-ton-elliniko-lao/

 

 

ΘΑ σας ΦΑΩ αν δεν ψηφίσετε ΝΑΙ !!

 

Ίσα ίσα μου φτάνουν τα 60Ε την μέρα για τα τσιγάρα μου και για τις βενζίνες μου. Και πες ότι έτσι την βγάζω μια βδομάδα, με το service που πρέπει να πάω την Cayenne μου την Παρασκευή τι κάνω ? Ρεζίλη θα γίνω.

Το like μπήκε για το link και την παράθεση.

 

Από εκεί και πέρα αν θεωρείς ότι όποιος χρειαστεί πάνω από 60€, έχει και Cayenne στο γκαράζ, εντάξει, ασχολίαστο.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα μίλησα Γιάννη όχι για σένα !

Νομίζω είναι κατανοητό το τι έγραψα. Κάποιος ελεύθερος επαγγελματίας για παράδειγμα, μπορεί κάποια μέρα να χρειαστεί κάποια έως πολλά χρήματα παραπάνω. Αυτό δεν είναι παράξενο, ούτε σημαίνει ότι έχει Cayenne. Πάρε για παράδειγμα την περίπτωση ενός μπογιατζή που πρέπει να βάψει ένα σπίτι. Βάζεις στοίχημα ότι πολλές δουλειές αυτού του τύπου, αυτή την εβδομάδα θα αναβληθούν;

 

Τώρα το αν αναφέρθηκες σε μένα προσωπικά, είναι ανούσιες σπόντες.

Link to comment
Share on other sites

εγώ να ρωτήσω κάτι άσχετο ρε παιδιά μιας και το έχω απορία και όποιος μπορεί ας μου πει.

Παρόλο που είμαι κάτοικος Αθηνών τα τελευταία 5.5χρόνια τα εκλογικά μου δικαιώματα είναι στη Κρήτη.

Το δημοψήφισμα ανακοινώθηκε στο παραπέντε. επειδή σίγουρα δεν είμαι η μόνη που ψηφίζω επαρχία, ο κόσμος πρέπει να πάει στο τόπο που είναι εγγεγραμένος ή μπορεί να ψηφίσει και εκεί που βρίσκεται;

Αν δεν μπορεί να γίνει το δεύτερο πως θα πάει ο κόσμος να ψηφίσει; Με τι λεφτά τη τελευταία στιγμή; Πχ με πλοίο ~80ευρώ μόνο για εισιτήρια γιατί με αεροπλάνο τέτοια ώρα δε κοιτάω καν τιμές. Τι παίζει;

 

etamuomicronpsietaphiiotasigmamualpha.pn

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.