Jump to content



Recommended Posts

Παράθεση

 

Σημερα συνέβη το πιο γλυκο πραγμα.


Καθομουν και εβλεπα ταινιες χαλαρα στο pc, μεχρι που ξαφνικα μου χτυπανε την πορτα. Ανοιγω και βλεπω δυο μικρα παιδακια, ενα αγορι κι ενα κοριτσι, γυρω στα 11, με τα κινητα στο χερι. "Συγγνωμη κυριε", μου κανει το αγορι, "αλλα ετυχε και ειδαμε με την αδελφη μου οτι εχετε ενα Pikachu στην πισω αυλη. Θα σας πειραζε να παμε να το πιασουμε;".


Συγκινηθηκα ... Μου θυμισαν τα παιδικα μου χρονια, την αγνοτητα, την ευτυχια στα μικρα πραγματα...
Χωρις δευτερη σκεψη, τους εκλεισα την πορτα στα μουτρα και ετρεξα στην πισω αυλη. Μαντεψτε ποιος εχει Pikachu

 

 

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Όποιος ξέρει τι πίνουν και που θα το βρω, πμ please!

 

https://ellasellas.wordpress.com/2016/07/11/φυλακισμένοι-γίγαντες-στα-έγκατα-της/

Ξερω τυπισσα , ηλικια 50+ , η ζωη την εχει χεσει στα μουτρα και εχει χασει ελπιδα για τα παντα . 

Τουτη λοιπον πιστευει στα ΠΑΝΤΑ , θεους , δαιμονες , τερατα , ΕΛ , αλλη ζωη , ......γενικα στο "διαφορετικο" και παρατραβηγμενο. Ειδικα το facebook και γενικα το ιντερνετ ειναι γεματο απο τετοιες πιπ@ς με αποτελεσμα τεχνολογικα αναλφαβητα ατομα να πιστευουν ευκολα τα παντα που τους πουλας . (τρομαρα τους σκατογεροι θελουν και ιντερνετ ) 

Οσες φορες της εχω μιλησει , προσπαθω να την φερω λιγο στην πραγματικοτητα χωρις να αποριπτω ευθαιως τις βλακειες που πιστευει , φυσικα ολο αυτο με τραγικη αποτυχεια.

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

 ηλικια 50+ 

(τρομαρα τους σκατογεροι θελουν και ιντερνετ ) 

 

 

 

Τι λες ρε φιλε το μισο λαμπ τα χει περασει τα 50 :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

Τουτη λοιπον πιστευει στα ΠΑΝΤΑ , θεους , δαιμονες , τερατα , ΕΛ , αλλη ζωη , ......γενικα στο "διαφορετικο" και παρατραβηγμενο. Ειδικα το facebook και γενικα το ιντερνετ ειναι γεματο απο τετοιες πιπ@ς με αποτελεσμα τεχνολογικα αναλφαβητα ατομα να πιστευουν ευκολα τα παντα που τους πουλας . (τρομαρα τους σκατογεροι θελουν και ιντερνετ ) 

Πάω πριν κανα μηνα στην ΔΕΗ να πληρώσω λογαριασμούς. Εδώ και λίγο καιρό η ΔΕΗ Άργους είναι ανοιχτή Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή και συνήθως γίνεται χαμός. Κάπου 20 άτομα ουρά. Ξαφνικά, 60άρα κυρία αρχίζει να μας εξηγεί πως ο λόγος που το υπομένουμε στωικά είναι ότι μας ψεκάζουν....

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Simon έγραψε:

Τι λες ρε φιλε το μισο λαμπ τα χει περασει τα 50 :p

Ο λογος που λεω 50+ και σκατογερους ειναι επειδη η ηλικια αυτη ειναι που χαρακτηριζεται στην πλειωψηφια απο τιγκα αγραμματους και μαγκια τυπου "εγω δουλευα απο 15 μου " . Καποιος θα ελεγε οτι αυτη η μεριδα ανθρωπων εχει φαει την ζωη με το κουταλι αλλα τσουπ retards mode on και πιστευουν τα παντα ολα . 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

https://www.facebook.com/InsaneCherry/videos/1778567389054577/

 

xaxaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

edit: δεν εμφανιζεται το βιντεακι ρε gamoto

ΠΩ ... Θεουλης αυτος που καθισε και το εκανε. Παρανοϊκος ο τυπος :p Την ωρα που φαινεται ο hippo ετρωγα τσισκεικ. Μια νοστιμια :p 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@kpetros Θα σου απαντούσα ανάλογα αλλά φοβάμαι ότι θ ανέβω πολύ ψηλά στο επίπεδο σου και φοβάμαι τα ύψη, ( λόγω ηλικίας ) γι αυτό αρκέστηκα να πατήσω μόνο το κουμπάκι της αναφοράς για το αστείο σχόλιο σου, στο ποστ για τους 50+

Έγινε επεξεργασία από takis-pa
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

Ο λογος που λεω 50+ και σκατογερους ειναι επειδη η ηλικια αυτη ειναι που χαρακτηριζεται στην πλειωψηφια απο τιγκα αγραμματους και μαγκια τυπου "εγω δουλευα απο 15 μου " . Καποιος θα ελεγε οτι αυτη η μεριδα ανθρωπων εχει φαει την ζωη με το κουταλι αλλα τσουπ retards mode on και πιστευουν τα παντα ολα . 

 

Πετρο επειδη εδω μεσα ειδικα υπαρχουν αρκετοι 50 και βαλε και μαλιστα πολυ μορφωμενοι, γνωστες και οχι μονο στους υπολογιστες αλλα πανω απο ολα ατομα που σεβομαι και εκτιμω για τη προσφορα τους αλλα και τα μαθηματα που μου εχουν δωσει,  σε παρακαλω παρα πολυ μη βαζεις τα παντα σε ενα καζανι γιατι προσβαλεις κοσμο. 

 

Το θεμα ειναι ανέκδοτα και αστεια. Μη γινουμε ανεκδοτα και να γελαει μαζι μας ο ντουνιας παρακαλω. 

 

Και για να ειμαι και εντος θεματος. Βρεθηκα σε ατμ της αλφα τραπεζας πριν μερες. 

 

IMG_20160702_154923.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Και για να ειμαι και εντος θεματος. Βρεθηκα σε ατμ της αλφα τραπεζας πριν μερες. 

 

IMG_20160702_154923.jpg

Δοκιμασες να σηκωσεις το ακουστικο ή πατησες το κουμπι μονο; :p 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@takis-pa  @karmen1983

 

Συγνωμη που  τα λεγομενα μου ειχαν ως αποτελεσμα να προσβαλουν εσας αλλα και οποιονδηποτε αλλον θιχτηκε , ισως θα ταν καλυτερα να μην ειχα καν να κατσω να γραψω αυτες τις 2 γραμμες  .Απλα να ξερετε συμπερασμα μου αυτο προκυπτει απο τον κοινωνικο περιγυρο μου στις ηλικιες των 50+ και σε καμια περιπτωση δεν θα εβαζα καποιο μελος απο εδω μεσα σε αυτην την κατηγορια . 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.