Jump to content



Recommended Posts

 

Ψάχνω να βρω φωτό από παραλίες κοντά στην Πάργα που θα πάω διακοπές για να δω που θα πάω. Έχω ανοίξει google earth και ανοίγω φωτό.

Βλέπω μία με τίτλο incridible. Λέω θα έχει ωραία θέα η παραλία. Την ανοίγω, και κοιτάξτε τι είναι το incridible.

(έχω αφήσει κάτω τις συντεταγμένες να το βρουν οι ενδιαφερόμενοι)

 

incridible.png

 

 

Πολύ ωραία η Πάργα. Είχα πάει το 2005. Δε ξέρω αν παρέμεινε το ίδιο καλή! Όπως βλέπω, έχει ακόμη να δώσει :p

Link to comment
Share on other sites

Επίθεση(;) με τόξο στο εξοχικό του Σημίτη στους Αγίους Θεοδώρους - Ηταν στο σπίτι ο πρώην πρωθυπουργός
Αργά το βράδυ της Παρασκευής και ενώ ο Κώστας Σημίτης και η σύζυγός του Δάφνη βρίσκονταν μέσα στο εξοχικό τους, οι άγνωστοι δράστες έριξαν τρία βέλη εναντίον του σκοπού χωρίς να τον πετύχουν, αλλά χωρίς ο ίδιος να το αντιληφθεί. Μόνο το πρωί του Σαββάτου, όταν βρέθηκαν τα βέλη κοντά στην είσοδο του σπιτιού, σήμανε συναγερμός,σύμφωνα πάντα με τις ίδιες πληροφορίες.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Την είδηση αυτή μετέδωσε τουρκικό πρακτορείο ειδήσεων επικαλούμενο την γαλλική ιστοσελίδα, radiocockpit, ειδικευμένη με ειδήσεις πολεμικής αεροπορίας.

 

Οι γνωστές τουρκικές ειδήσεις για την εξωγήινη καταγωγή των Τούρκων και τα σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

--REDACTED--

ουάου  :eek:

 

Edit by acct: Ειλικρινά, με αυτό εσύ γέλασες;;

Σε παρακαλώ ρίξε μια ματιά στο υπόλοιπο θέμα, γιατί ξεκίνησες πολύ ριψοκίνδυνα.

----------------------------------------

όχι δεν γέλασα , επειδή το βρήκα ενδιαφέρον το έβαλα , δεν ήξερα οτι μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο , ιδικά με την ευκολία που το γέννησε. ;)
  

Έγινε επεξεργασία από ArcherGr
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.