Jump to content



Recommended Posts

 

 

Τρομαρα σας, τα spoilers σας μαραναν. Το οτι ο αλλος μπαινει απο την δουλεια του και τα παιδια του βλεπουν την στικουδι στην τηλεοραση δεν σας πειραξε.

 

Το δικο μου το παιδι δεν βλεπει στικουδι και εγω μπαινω απο τη δουλεια. Τρομαρα μου ή οχι;

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου το παιδι δεν βλεπει στικουδι και εγω μπαινω απο τη δουλεια. Τρομαρα μου ή οχι;

 

Εγώ που φωτογράφισα live Στικούδη με τη μηχανή του Hayabusa και αυτός πήγε και έσβησε τις φωτογραφίες πριν μου τις στείλει;;; Τρομάρα του ή όχι;

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τρομαρα σας, τα spoilers σας μαραναν. Το οτι ο αλλος μπαινει απο την δουλεια του και τα παιδια του βλεπουν την στικουδι στην τηλεοραση δεν σας πειραξε.

Υπάρχουν άνθρωποι με αρχές και αισθητική και άνθρωποί με δήθεν αρχές και αισθητική. Εμείς τείνουμε να βρισκόμαστε στην πρώτη κατηγορία. Και δεν είναι παράκληση η χρήση spoiler. Είναι απαίτηση. Ευχαριστώ.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Είναι τρία φτωχά παιδάκια την ημέρα των Χριστουγέννων και κλαίνε επειδή δεν έχουν κανένα να τους φέρει δώρα.

Ξαφνικά εμφανίζεται μπροστά τους ο Άγιος Βασίλης, τα βλέπει έτσι λυπημένα και τους λέει: «Χο, Χο, Χο, τι συμβαίνει αγαπητά μου παιδίά;»

Απαντάνε εκείνα με ένα στόμα μια φωνή: «Άγιε μου Βασίλη είμαστε φτωχά και δεν έχουμε κανένα να μας δώσει δώρα»

Απαντάει με χαρά «Χο, Χο, Χο, μην ανησυχείτε εγώ είμαι εδώ για σας, πείτε μου τι θέλετε;»

Αρχίζει το πρώτο: «Άγιε μου εγώ, θέλω όλα τα γλυκά του κόσμου!»

Άγιος Βασίλης: «Χο, Χο, Χο, πολύ ωραία το βάζω στην λίστα μου.»

Μετά λέει το δεύτερο: «Εγώ Άγιε μου θέλω να φέρεις την Πάμελα Άντερσον»

Τέλος λέει και το τρίτο: «Εγώ γεννήθηκα με ένα @ρχ1δ1 και θα ήθελα από εσένα να μου φέρεις άλλο ένα @ρχ1δ1»

Τότε λέει ο Άγιος: «Πολύ ωραία! Και οι τρείς το ίδιο λοιπόν.»

«Όχι» λέει το τρίτο «Εγώ σου είπα θα ήθελα ένα @ρχ1δ1»

και του απαντά ο Άγιος: «Γιατί τι νομίζεις ότι θα πάρουν οι άλλοι; Χο, Χο, Χο!»

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.