Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις v2.0


astrolabos

Recommended Posts

koukouras4_0.jpg?itok=LMqgcpSJ
WWW.KOUTIPANDORAS.GR

Κίνα, Αργεντινή, Γκάνα, Νότιο Σουδάν. Ο Πέτρος Κούκουρας μιλάει στο Κουτί της Πανδώρας για μια προπονητική...

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι, ο μόνος δικαιολογημενος πρεσβευτής της χώρας ταξιδεύει με Μετακίνηση 4, αφού τον χρειάστηκαν πολλές ομάδες φέτος για παροχή βοήθειας μετάβασης στην επομενη φάση ?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2020 at 8:50 ΠΜ, το μέλος salde έγραψε:

έτσι, καλά του γράφεις. Δεν ξέρω και τι ομάδα είναι, πιθανότατα τίποτα, αν αποδειχθεί ΑΕΚ θα τον τρελλάνω! Αν προκύψει Εθνικός, υποκλίνομαι.

Νομίζω πως ο Γιάγκος είναι Ολυμπιακός. Από τους παλιούς Ολυμπιακούς όμως, όχι από τους νεόγαυρους.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Νομίζω πως ο Γιάγκος είναι Ολυμπιακός. Από τους παλιούς Ολυμπιακούς όμως, όχι από τους νεόγαυρους.

Παρά του ότι από ψυχοσύνθεση είμαι  loser διαλέγοντας πάντα αυτόν με τις λιγότερες; πιθανότητες το μαγαζί του πάτερα μου ήταν κοντά στο Παπαστράτειο και εκεί γράφτηκα στην πυγμαχία του Ολυμπιακού.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

AP_20343762880417.jpg?itok=hN_t4_d3
WWW.KOUTIPANDORAS.GR

Η αντίδραση των ίδιων των πρωταγωνιστών του όμορφου παιχνιδιού στο ματς της Παρί Σεν...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Giannis-Antetokounmpo-Milwaukee-900x600.
WWW.HOOPSRUMORS.COM

The two-time MVP has finalized a five-year extension worth $228MM+. It's the biggest contract in NBA history.

Μίδας+Σκρουτζ Μακ Ντακ+Κροίσος=l.f.e.

Επόμενη στάση, ο τίτλος του πρωταθλητή.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Το παλέψαμε όσο δεν πηγαινε αλλά δυστυχώς δεν έχουμε δυνατό center...Βέβαια στα τελευταία λεπτά παίζαμε εναντίον 8 με κάτι απίστευτα σφυρίγματα που θυμίζουν ακριβώς τι εστί λιγκα αλλά...έπρεπε να είμαστε προετοιμασμένοι για παρατράγουδα...?

 

PLAYER.GLOMEX.COM

 

Δεν ξέρω πως να κάνω το παραπάνω βιντεο να παίξει χωρίς να κλικάρετε, αλλά το πήρα από εδώ:

 

tavares-papagiannis.jpg
WWW.CONTRA.GR

Ο Παναθηναϊκός πάλεψε για 50 λεπτά απέναντι στην Ρεάλ και λύγισε μετά από δύο παρατάσεις στο ΟΑΚΑ με σκορ 93-97. Η ήττα από τη νίκη απείχε 220 εκατοστά για τους 'πράσινους' αλλά...

 

 

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

διάβασα για άδικα σφυρίγματα , βλέπω και τη κατάσταση δυστυχώς του ελληνικού μπάσκετ που έχει μειωθεί το μπάτζετ

 

ποιος φταίει πιστεύετε οι μπασκετικοί για τη κατάσταση πανευρωπαικά ? γιατί δε νομίζω οτι μόνο στην Ελλάδα χειροτέρεψαν τα πράγματα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Thresh86 said:

ποιος φταίει πιστεύετε οι μπασκετικοί για τη κατάσταση πανευρωπαικά ?

ότι πάνε να γίνουν κάτι που δεν μπορούν. Το μπάσκετ δεν έχει τα οικονομικά του ποδοσφαίρου ούτε την ιστορία του, είναι άλλο άθλημα. Συν το άνοιγμα του ΝΒΑ, πλέον δεν υπάρχει στεγανό ανάμεσα στις δύο ηπείρους.
Σε εμάς φταίει επιπρόσθετα ότι δεν παίζουν πουθενά Έλληνες. Συν την κόντρα ΠΑΟ-Ολυμπιακού. Στο ποδόσφαιρο είμαστε πάτοι, στο μπάσκετ είχαμε ψηλότερο διαμέρισμα, έχει κατήφορο ακόμα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5204879.jpg?itok=fb8s1f6N
WWW.KOUTIPANDORAS.GR

Μια σειρά από ανησυχητικές μελέτες, συνεντεύξεις πρώην παικτών και υποθέσεις που ετοιμάζονται για τα...

 

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

έπος! πού το βρήκες;

twitter

Τέλος τα καταμαράν στο America's Cup...μονοχάλ χωρίς καρίνα με σκέτο φτερό

https://www.youtube.com/watch?v=D6WGv5z80kY

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σκληρή ανακοίνωση του ΠΑΟΚ για Ολυμπιακό - Ποδόσφαιρο - Super League 1 - Π.Α.Ο.Κ. - Ολυμπιακός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6 (sport-fm.gr)

 

μόνο τίτλο διάβασα ....τιποτε άλλο ?

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.