Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

Προσωπικά εάν τον είχα μπροστά μου, είτε που θα τον προσπέρναγα, είτε που θα άφηνα κάποιον να με προσπεράσει. Οποιοδήποτε όχημα το εντάξω στην κατηγορία "χάρος" φροντίζω να μην το έχω κοντά μου. (π.χ. έχω κάνει παράνομο προσπέρασμα - πάτημα διπλής γραμμής σε μέρος που ξέρω ότι την στήνουν γιατί μπροστά μου ήταν φορτηγό τίγκα στα μελίσια χωρίς να τα έχει σωστά δεμένα - ασφαλισμένα. μετά από μία εβδομάδα διάβασα σε τοπικές ειδήσεις ότι ένα φορτηγό του φύγαν όλα τα μελίσια)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σταματημένος σε φανάρι και μπροστά μου είναι φορτηγάκι φορτωμένο με μπετόβεργες. Έχω τη γυναίκα δίπλα και της λέω θα του φύγουν στο φανάρι, δεν ξεκινώ. Ανάβει πράσινο και βλέπω τις μπετόβεργες να φεύγουν όλες και να απλώνονται στο δρόμο. Αν είχα ξεκινήσει το πιο πιθανό θα μας έκανε σουρωτήρι...

  • Like 2
  • Sad 5
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, jax7480 said:

Είμαι σταματημένος σε φανάρι και μπροστά μου είναι φορτηγάκι φορτωμένο με μπετόβεργες. Έχω τη γυναίκα δίπλα και της λέω θα του φύγουν στο φανάρι, δεν ξεκινώ. Ανάβει πράσινο και βλέπω τις μπετόβεργες να φεύγουν όλες και να απλώνονται στο δρόμο. Αν είχα ξεκινήσει το πιο πιθανό θα μας έκανε σουρωτήρι...


τι δολοφονοι κυκλοφορουν!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έβγαλα έξω το ψυγείο, το δοχείο διαστολής και το καπάκι του θερμοστάτη. Τα καθάρισα όλα, άλλαξα θερμοστάτη από 87 σε 92 βαθμούς και τα ξαναέβαλα όλα στη θέση τους. Σύνολο, 3 ώρες δουλειά και 29,5 ευρώ σε αναλώσιμα.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Μου έτυχε με το E46... Είχαμε σωλήνα 1μιση μέτρο και πάλι δεν ξεβίδωνε. Τελικά πήγα σε ένα βουλκανιζατέρ που είχε Ρώσος, και σε 15 δευτερόλεπτα το έβγαλε. Είχε τεχνική.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, jax7480 said:

O σταυρός σε τέτοιες περιπτώσεις κάνει θαύματα...

Μην περιμένετε να βγει με προσευχή και νηστεία... γι'αυτόν μιλάω:

 

Εντωμεταξύ ο σταυρός είναι τόσο δυνατός που μπορείς να ανέβεις και με τα πόδια επάνω :D

 

@PetrosD Θυμάσαι που σου έλεγα για το καθάρισμα του ψυγείου; Πήγα πήρα κάποια ανταλλακτικά και μου είπαν ότι το Alto παίρνει κανονικό έτοιμο παραφλού. Το πράσινο. Τι να κάνω τώρα; Επειδή λέγαμε να μην βάλω έτοιμο μείγμα :/

Link to comment
Share on other sites

Εκεί στην αντιπροσωπεία ή στο εξειδικευμένο συνεργείο που θα ρώτησες, ξέρουν καλύτερα. Κάνε αυτό που σου είπαν.

Βλέπω ότι πωλείται και σε 4λιτρο δοχείο.

2 hours ago, jax7480 said:

O σταυρός σε τέτοιες περιπτώσεις κάνει θαύματα...

Μην περιμένετε να βγει με προσευχή και νηστεία... γι'αυτόν μιλάω:

 

21859-1-70578.thumb.jpg.13b3b57ee1815e6de58f664ddc298570.jpg

 

 

 

Δοκίμασα και με το σταυρό, πρώτο πρώτο. Στράβωσε...

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

O σταυρός σε τέτοιες περιπτώσεις κάνει θαύματα...

 

 

Σε συνδιασμό με τη παναγία και το σπιτάκι του να δεις τι θαύματα κάνει :hehe: 

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 12 ώρες, το μέλος trib έγραψε:

 

 

Τη πρώτη φορά που μου έτυχε λάστιχο, looool .

Είχα ανέβει μέχρι και πάνω του (70 kg εγώ) και αναγκάστηκα και είπα το πατέρα μου (85 κιλά) , λύθηκε :D

 

Τελικά είναι αρκετά πιο εύκολο και χωρίς κίνδυνο να πέσει κανείς απο ύψος :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.