Jump to content



TheLab.gr V3 Bugs


DJD

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Σήμερα παρατήρησα το παρακάτω φαινόμενο σε όσα θέματα περιέχουν ελληνικούς χαρακτήρες στο URL τους:

 

lcy6bo7.png

lZMmw2b.png

 

Επίσης το site φαίνεται να καθυστερεί αρκετά, για ρίξτε και εκεί μια ματιά.


Edit: Σε IE με πηγαίνει στην σελίδα σε αντίθεση με το Chrome που μου πετάει "Too many redirects" αλλά τα ερωτηματικά παραμένουν στο URL.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δε ξερω εαν ειναι bug αυτο ή αν υπαρχει καποια ρυθμιση, αλλα οταν υπαρχει poll σε καποιο thread, μου βγαινει πολυ τακτικα ως αδιαβαστο, ενω το εχω διαβασει, εχω απαντησει κλπ. Συμβαινει και σε αλλους; (αν εχει αναφερθει ζητω προκαταβολικα συγγνωμη ) 

 

Ειδα ενα thread ονοματι "poll bug" , αλλα ειναι κατι αλλο. ισως να επρεπε εκει να το ποσταρω ! 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Μήπως πρέπει να κοιτάξετε το παρακάτω;

In our test, your server responded in 7.5 seconds. There are many factors that can slow down your server response time. Please read our recommendations to learn how you can monitor and measure where your server is spending the most time

Από: https://developers.google.com/speed/pagespeed

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδαμε και το ψάχνουμε.

 

Ούτε το προφίλ ανοίγει, ούτε τα μηνύματα. (φαντάζομαι το έχετε δει και αυτό :) )

 

Δεν φαινόταν ότι στάλθηκε καν το μύνημα.

Αν κάνεις κόπι πέιστ το url πάντως, δουλεύει.

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.