Jump to content



Recommended Posts

Εγω αγορασα απο τις αυπνιες windows 8.1 pro key με 30 ευρω.

 

Γνησια ειναι, τωρα αν ειναι φοιτητικο ή οτιδηποτε αλλο δεν το γνωριζω!

 

Υπαρχει ακομα η αγγελια οποιος ενδιαφερεται.....

Δώσε ένα λινκ ή στείλτο πμ. :)

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να σκεφτώ κυριολεκτικά εκατοντάδες καλύτερες χρήσεις για 40+ ευρώ, πραγματικά πεταμένα λεφτά για 2 βασικούς λόγους:

 

1) Ο ιδιώτης χρήστης δεν πρόκεται ποτέ να πληρώσει για γνήσια Windows

2) O επαγγελματιάς χρήστης δεν πρόκειται ποτέ να διακινδυνεύσει την δουλειά του βάζοντας Win 8

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1) Ο ιδιώτης χρήστης δεν πρόκεται ποτέ να πληρώσει για γνήσια Windows

 

????????

 

2) O επαγγελματιάς χρήστης δεν πρόκειται ποτέ να διακινδυνεύσει την δουλειά του βάζοντας Win 8
 

 

???????? 

 

Για εξήγησε αυτό που γράφεις γιατί δε ξέρω από που έρχονται ούτε το 1 ούτε το 2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εξηγώ και διευκρινίζω:

 

1) Η συντριπτική πλειοψηφία των ιδιωτών χρηστών ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝΕ για γνήσιο λογισμικό δεν πρόκειται να δώσουνε ούτε 1, ούτε 2, ούτε φυσικά 40+ ευρώ για να αγοράσουνε μια νόμιμη άδεια λειτουργικού. Είναι γεγονός είτε μας αρέσει είτε όχι, αυτή είναι η πραγματικότητα.

 

2) Η συντριπτική πλειοψηφία των επαγγελματιών παίζει με XP ή 7 και φυσικά κανένας επαγγελματίας υποστήριξης δεν νομίζω ότι είναι αρκετά

"τρελός" για να στήσει κάτι σε 8άρια, και αυτό είναι κοινός τόπος είτε μας αρέσει είτε όχι είναι πραγματικότητα.

 

- Άρα από τα παραπάνω προκύπτει ότι το να αγοράσει κανείς άδεια Win 8.1 είναι πεταμένα λεφτά και ουδείς πιστεύω πρόκειται να ενδιαφερθεί.

- Εννοείται σε όλα τα παραπάνω υπάρχουνε εξαιρέσεις...αλλά σε γενικές γραμμές δεν νομίζω κάποιος να έχει αντίθετη άποψη...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.