Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Ujin

Παιδία εκτός από 5-6 άτομα που έχουν αναφέρει τα nick εδώ, δεν ξέρω ποιοι άλλοι από το guild είναι και εδώ. ’σε που αν ξεκινήσει κανείς τώρα πρέπει να διαβάσει καμιά 20αριά σελίδες για να βρεί τα nick.

Πάντως πολύ χαίρομαι που οι περισσότεροι στο guild είναι πρόθυμοι να βοηθήσουν είτε σε απορίες είτε έμπρακτα.

εμεις με τον Chrismist παντος ειμαστε σε Ελληνικο Guild απο Alliance μερια..

Link to comment
Share on other sites

και μιας που ειπαμε και nick ας αφιεροσουμε και καμια φωτο..

btw, τον Mafiozos τον ειχα σβησει για ενα καιρο και αρχησα druid.. αλλα τον επανεφερα με αλλο look και θα τον ανεβασω αργοτερα :D

http://briefcase.pathfinder.gr/download/ROCKY515/20181/440491/0/WoW03.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ω ναι...αυτός είναι!

Ευτυχώς πήρε Alliance και δε μπορεί να μας κάνει ούτε whisper!! :p

Βρε Red, δεν ξέρω τι horde έχεις συναντήσει εσύ στο δρόμο σου, πάντως εγώ με το Sfagea που γυρίζουμε για quest, μόνο κάτι alliance ??lvl, κι αυτούς σε group 3+ ατόμων, έχουμε δει face to face...Στους υπόλοιπους έχουμε προλάβει να δούμε μόνο την πλάτη τους καθώς τρέχουν..Να μην πω για ένα warrior lvl40 που τον κυνήγαγα όταν ήμουν 32lvl και άλλα παρόμοια περιστατικά...

Α!Είδαμε και προχτές ενα mage 60αρη που κατέβηκε απο το epic, μας καθάρισε, και κάλπασε στο ηλιοβασίλεμα αισθανόμενος καλύτερος άνθρωπος που σκότωσε τους "κακούς"..Μπορεί να το είπε και στη μαμά του το βράδυ..

Α!Είδα και 4 lvl?? alliance που με έφαγαν, και μόλις έκανα rez με ξαναέφαγαν...Ούτε heal δε με άφησαν να κάνω για το "γαμώτο"...

Γενικά ένα κομπλεξικό, με χαμηλή αυτοεκτίμηση κλπ άτομο, κατα 99% θα πάρει χαρακτήρα από τους "καλούς" (βλ. alliance) και θα αισθάνεται πολύ όμορφα που ανήκει σε αυτούς..Αντίθετα ένα συνειδητοποιημένο άτομο δεν έχει πρόβλημα να πάει με τους "κακούς". Ένας ψυχολόγος μπορεί το επιβεβαιώσει.

Συμπερασματικά.....

For da HORDE!

:banging: :banging: :banging: :banging: :banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

Α!Είδαμε και προχτές ενα mage 60αρη που κατέβηκε απο το epic, μας καθάρισε, και κάλπασε στο ηλιοβασίλεμα έχοντας βγάλει το κόμπλεξ του και αισθανόμενος καλύτερος άνθρωπος που σκότωσε τους "κακούς"..Μπορεί να το είπε και στη μαμά του το βράδυ..

For da HORDE! :banging:

:rofl: :rofl: :hehe: :hehe: :rofl: :rofl:

Αυτος ο φουστης πρεπει να εχει πολλα παιδικα τραυματα :hehe:

Ευτυχως ηταν πολυ προι, οταν εγινε, για να εχω δυναμεις να τσατιστω :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι μου θυμίσατε...

Lvl 28 βλέπω στο hillsbrad έναν lvl 35 warrior gnome. Ήμουν και κοντά στο νεκροταφείο οπότε λέω ας το παλέψουμε.

Τον έχω λοιπόν μακρυά και τον πλακώνω στο frost shock. Ρίχνω και ενα searing totem ρίχνω και ένα earthbind totem και τον έχω να μου ρχεται σε αργή κίνηση. Πλακώνομαι εγώ στo frost shock αφού είδα να πιάνει το κόλπο και ρε σεις, αν έχει το Θεό του ο φούστης στο 5% της ζωής του gnome βλέπω ένα rogue ??lvl να με πλακώνει στα critical. Έκλεισα τον υπολογιστή μου manually (πάτησα το power on 6 sec) και έριξα αρκετές κατάρες που ο τύπος αν έπιασαν πρέπει να είναι ακόμα διασωληνωμένος στην εντατική και η γκόμενα του πρέπει να ήρθε φάτσα φόρα με Νιγηριανούς κομμάντο καθώς γύριζαν απο άσκηση δυο μηνών.

Link to comment
Share on other sites

μόλις πρέπει να έπεσαν οι σέρβερς της εταιρείας .Ρε παιδιά με το καινούργιο μπάλωμα μου κάνει κόλπα ,που δεν τα έκανε παλιά . Ημουνα στο RFK με πολύ καλή ομάδα και με πέταξε όξω , και δεν κάνει πλέον κοννέκτ.Έχετε και σεις πρόβλημα ?

Link to comment
Share on other sites

Τι να λέει ρε παιδία. Και από horde πολύ κόσμος θέλει βρίσιμο.

Θυμάμαι να είμαι lvl 22 και να με σκοτώνει συνεχεία ένας 8 lvl μεγαλύτερος hunter.

Δεν θυμάμαι τι race ήταν, αλλά θυμάμαι πολύ καλά να βρίζω συνεχεία από σύνορα Ashenvale Forest-Barrens μέχρι και σχεδόν το λιμάνι στο Darkshore.

Και καλά μετά την 15 φορά δεν κατάλαβε ότι με έχει? Γιατί εγώ δεν είχα καμία απορία.

Όταν με άφησε τα πάντα πάνω μου ήταν κατακόκκινα.:dots:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO

....η γκόμενα του πρέπει να ήρθε φάτσα φόρα με Νιγηριανούς κομμάντο καθώς γύριζαν απο άσκηση δυο μηνών.

:hehe: :hehe: :rofl: :rofl: :hehe: :hehe:

Zωγραφισες παλι προεδρε!

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά , μεταξύ two hand sword και two hand axe ,τι θα προτιμούσατε ? έχω δαλέξει axe , και δεν βρίσκω εύκολα καλύτερο όπλο απ' αυτό που έχω τώρα , ενώ σπαθιά βρίσκεις πολύ πιο εύκολα απ' ότι είδα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos [Σήμερα, στις 10:02]

να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά , μεταξύ two hand sword και two hand axe ,τι θα προτιμούσατε ? έχω δαλέξει axe , και δεν βρίσκω εύκολα καλύτερο όπλο απ' αυτό που έχω τώρα , ενώ σπαθιά βρίσκεις πολύ πιο εύκολα απ' ότι είδα.

Δεν διαλεγεις οπλο απο αποψη κατα την γνωμη μου.Οτι ειναι καλυτερο (κανει μεγαλυτερο damage) χρησιμοποιηεις, ακομα και αν δεν εχεις αναπτυξει καθολου το skill.Αλλωστε ανεβαινει πολυ γρηγορα ακομα και για μαγαλα σχετικα lvl.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αφου τερματισα τον hunter εφτιαξα μια ομορφη(?) τρολλινα priest ,με κινητρο να βρισκω ευκολα instance στο μελλον και να ειμαι επιτελους καλος στο 1-1 pvp (γιατι στα massive o hunter δεν παιζεται).Οσες φορες πιγα σε duel με τον hunter σε priest δεν μπορουσα να του φαω σχεδον καθολου ενεργεια.

Βεβαια καταλαβατε(οσοι απο εσας) οτι θα φτιαξω shadow priest οποτε αν ξερεται τι talent να διαλεξω ποσταρετε!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.aspx?fn=wow-priest&t=121671&p=1&tmp=1#post121671

το καλυτερο ποστ για priest που εχω βρει. ειχα ψαξει οταν ξεκινισα και εγω τον δικο μου.

παω να ριξω μια ματια !:computer:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά , μεταξύ two hand sword και two hand axe ,τι θα προτιμούσατε ? έχω δαλέξει axe , και δεν βρίσκω εύκολα καλύτερο όπλο απ' αυτό που έχω τώρα , ενώ σπαθιά βρίσκεις πολύ πιο εύκολα απ' ότι είδα.

αν εισαι warrior να κοιτας πρωτα απο ολα το max dmg κ μετα το per sec.

Link to comment
Share on other sites

Όταν πάω να κατεβάσω το insomniax απο το curse-gaming κατεβάζει ένα αρχείο που λέγεται mod.php ε λοιπόν αυτό τι το κάνω για να μπορέσω να δουλέψω το πρόγραμμα??

Ευχαριστώ ---kender

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikos

να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά , μεταξύ two hand sword και two hand axe ,τι θα προτιμούσατε ? έχω δαλέξει axe , και δεν βρίσκω εύκολα καλύτερο όπλο απ' αυτό που έχω τώρα , ενώ σπαθιά βρίσκεις πολύ πιο εύκολα απ' ότι είδα.

Σαν Orc εχουμε racial talent στα τσεκουρια,αρα οπως καταλαβαινεις μας συμφερει το τσεκουρι ;)

Link to comment
Share on other sites

@Aias αν επεζες hunter θα σου ειναι δυσκολο να αρχισεις priest. δοκιμασε να δεις αλλα θα δεις οτι θα τα παρατισεις.

μην ακους που λενε οτι οι hunters δεν εχουν θεση στα dungeons. μπορω να σου πω οτι ειναι και τυχεροι διοτι σε raid 10 ατομων χωραει μονο ενας hunter. αυτο σημαινει οτι ολα τα drops ειναι δικα τους ;)

επεισης οποιος εχει hunter 60lvl απολαμβανει τα battlegrounds περισσοτερο απο καθε αλλον χαρακτηρα. απλα ειναι οι καλυτεροι στα bg και με διαφορα.

ο χειροτερος χαρακτηρας στα bg ειναι ο rogue. καθολου πλακα δεν εχει να φορας leather να εισαι μονο meele και να μη μετραει το stealth καθολου. ισως ο μονος τροπος να κανει κατι ο rogue στα bg ειναι να παιζει με dagger. instant damage 1800+ ειναι χρισιμο, αλλα και παλι παριστανεις τον kamikaze. εμφανιζεσαι για ambush και σκωτωνεις εναν μαγο αναμεσα απο 30 hordes φοροντας leather. ε δε θα πεθανεις σε 2 sec? οπως και να εχει δηλαδη πρεπει να πετυχεις καποιον μονο του ή σχεδον μονο του πραγμα δυσκολο.

ο hunter απο την αλλη μερια ριχνει βελη στα 41yd και οποιον παρει ο χαρος. αμολαει και το pet να τελειωσει τη δουλεια και φοραει mail armor που δεν εχει καμια σχεση με leather

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.