Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Παιδια σε κανα δυο μερες μου ερχεται το collectors...μπορει καποιος να μου πει ΣΙΓΟΥΡΑ ποια patch πρεπει να αρχιζω να κατεβαζω...πρεπει να κατεβασω ολα μεχρι το 1.8 ή μερικα patch συμπεριλαμβανουν και καποια αλλα μεσα?

Αν ειναι ευκολο και ενα λινκ...ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison

Παιδια σε κανα δυο μερες μου ερχεται το collectors...μπορει καποιος να μου πει ΣΙΓΟΥΡΑ ποια patch πρεπει να αρχιζω να κατεβαζω...πρεπει να κατεβασω ολα μεχρι το 1.8 ή μερικα patch συμπεριλαμβανουν και καποια αλλα μεσα?

Αν ειναι ευκολο και ενα λινκ...ευχαριστω

To 1.8 θα κατεβάσεις, πρεπει να ειναι γυρω στα 220 με 250MB. Προσεξε να ειναι το GB version, oχι το US (στο αρχειο δηλαδη να μη λεει us)

Link to comment
Share on other sites

ακριβως το ιδιο θα ελεγα και γω radiated,

ισον σκεψου το καλα πριν το ξεκινησεις...

δεν ειναι ουτε ραλλακι ουτε μπαμ μπουμ σε σκοτωσα γιουπι!

χανεις φιλους - γυναικα - σπιτι - δουλεια....

Link to comment
Share on other sites

βρε σεις αφηστε το παιδι να δει ιδιοις ομασι τι εστι wow και εδω ειμαστε να κανει join την ομαδα απεξαρτησης που αν δεν υπαρχει πρεπει να φτιαξουμε μια.Λοιπον κατεβαζεις το patch πχ απο 3dgamers.net (gb version Οπως σωστα ειπωθηκε) κανεις ενα install βαζεις και καμια 100mb addons και εισαι ετοιμος.Διαλεγεις realm , faction, class etc και ετοιμασου να ξεχασεις και το ονομα σου.Btw εχω ακουσει οτι στο Twilight's Hammer realm γινεται χαμος 95% ελληνες οποτε σκεψου το :D Αν παραδοξως θες να παιξεις alliace (εγω το ψιλοεχω μετανιωσει) ο Frostwhisper σε περιμενει με αρκετους ελληνες μεσα και κανα 2 Guilds :p 50-50 το balance αλλα παραδοξως χανουμε συνεχεια στα BG.

PS: Δεν κρατηθηκες :p

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από κάθε πλάκα, το wow είναι από τις μεγαλύτερες εξαρτήσεις που έχω νίωσει στο pc μου και όχι μόνο.

Είναι υπερβολικά έυκολο να κολλήσεις και να παραμελήσεις δραστηριότητες της καθημερινής ζωής, με ότι συνέπειες έχει για τον καθένα αυτό.

Προσωπικά συνηδητοποίησα την εξάρτηση, όταν πριν από μερικές μέρες έχασα για πρώτη φορά raid με το guild και μετά ένιωθα ενοχές...

Μετά από προχειρους υπολογισμούς έχω περάσει παίζοντας wow το 1/4 όλου του χρόνου μου τους τελευταίους 5-6 μήνες και αυτό δεν μπορεί σε καμία περίπτωση να είναι καλό.

/respect στον RootX που αποχώρησε από το game πριν καεί.

Θα μας γίνει σαν το κάπνισμα όπως το πάμε...

Link to comment
Share on other sites

Ο άνθρωπος από αρχαιότατων χρόνων επιβιώνει συναισθηματικά χάριν των εξαρτίσεων του.

Αντικαθιστά μια εξάρτιση του με μια άλλη, και ουδέποτε απαλλάσσεται από αυτές οριστικά.

Το ζητούμενο είναι να μην καταλάβουν οριστικά την ζωή σου, καθιστώντας σε ανίκανο να αντεπεξέλθεις στις υποχρεώσεις σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Ο άνθρωπος από αρχαιότατων χρόνων επιβιώνει συναισθηματικά χάριν των εξαρτίσεων του.

Αντικαθιστά μια εξάρτιση του με μια άλλη, και ουδέποτε απαλλάσσεται από αυτές οριστικά.

Το ζητούμενο είναι να μην καταλάβουν οριστικά την ζωή σου, καθιστώντας σε ανίκανο να αντεπεξέλθεις στις υποχρεώσεις σου.

:worship:

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά , αν θέλετε τη γνώμη μου , του έριξα πέντε φάσκελα (ελληνιστί "Μούντζα") και ησύχασα . Θα κρατήσω τον λογαριασμό ανενεργό για έξι μήνες , και όταν βγάλει το expansion pack και ΑΝ δεν έχει τα τεχνικά προβλήματα που είχε μέχρι τώρα , τότε ΙΣΩΣ ξαναρχίσω . Πάντως ρε παιδιά , ειλικρινά , έχω ετοιμάσει ένα γράμμα για την blizz , θα ακούσουν τα μπινελίκια της ζωής τους για την τεχνική υποστήριξη . Και μην ανησυχείτε , ξέρω εγώ που θα το στείλω . Ό΄χι μόνο να παίρνουν λεφτά κάθε μήνα , αλλά να προδφέροθν και πραγμιτική υποστήριξη , οι άχρηστοι .

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να έφτασε και για μένα...Δυστηχώς η σχολή που διάλεξα δεν έιναι παίξε γέλασε και τα δύσκολα άρχισαν ήδη από φέτος.Που καιρός για κανένα raid δεν δεν προλαβαίνω να φάω:(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.