Jump to content



BMW M4 Coupé Akrapovic - Barcelona MOTO - 18/10/15 - Greek Gatherings


wolves

Recommended Posts

Είναι υπερβολή νομίζω να βάλουμε pass για 5-6 άτομα που μπαίνουμε το απόγευμα και να διώξουμε 20 άτομα!! 

 

Λίγο πιο προσεκτικοί να είμαστε και να κοιτάμε καθρέφτες δεν θα έχουμε πρόβλημα!!

Τώρα αμα ένα βράδυ μαζευτούμε μπόλικος κόσμος, ναι τότε ας βάλουμε pass.

 

Άλλωστε τα περισσότερα συμβάντα (σήμερα τουλάχιστον) ήταν racing incidents!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σαφως και οχι γιατι θα στερησουμε απο πολλους τον σερβερ,αλλα δεν ειναι και θεμα δικο μας!!! (τις 99% των περιπτωσεων)
Ειναι των ξενων που δε σεβονται.Αναγκαστικα εφαγε ενας kick σημερα για τον λογο οτι μπηκε ενας κυριος +2 laps και καθυστερουσε τον Θοδωρη για εναν ολοκληρο γυρο.Αποτελεσμα ηταν να τρακαρουν μεταξυ τους και ηδη απεφυγα αρκετες φορες τρακαρισμα εγω με τον Θοδωρη.(Ημουν πισω και τον κυνηγουσα)

Μηπως να ηταν πιο σωστο να βαζαμε ενα welcome note με προσοχη κλπ και 2-3 βασικους κανονες να τα διαβαζει ο κοσμος ; μπορει να κερδισουμε κατι απο αυτο.


 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μηπως να ηταν πιο σωστο να βαζαμε ενα welcome note με προσοχη κλπ και 2-3 βασικους κανονες να τα διαβαζει ο κοσμος ; μπορει να κερδισουμε κατι απο αυτο.

 

Εχω την εντύπωση πως δεν θα δώσουν και μεγάλη σημασία εκείνοι που συνήθως δεν ενδιαφέρονται για τους άλλους.

Τον αφήνουμε ως έχει για να εκτιμήσουμε περισσότερο το club που έχουμε φτιάξει :D

Όσο για το minorating νομίζω πρέπει να επέμβει η εταιρεία του σέρβερ,θα ρίξω ένα τίκετ με το ερώτημα μόλις βρώ χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.