Jump to content



[WAMTA CUP] Season 1 - Race 2 (03/01/2016 @Brands Hatch GP)


akis_z80

Recommended Posts

Είχα κάποιες τεχνικές δυσκολίες στο να δω το στριμ.

 

20160203_221835.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-jJj1qH-5GcY/VrJj3kZr0WI/AAAAAAAAEq0/jt8qxsJdZTA/w880-h495-no/20160203_214700.jpg

 

Το ίδιο σε 2 διαφορετικά pc

Έγινε επεξεργασία από uhu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είχα κάποιες τεχνικές δυσκολίες στο να δω το στριμ.

 

20160203_221835.jpg

https://lh6.googleusercontent.com/-jJj1qH-5GcY/VrJj3kZr0WI/AAAAAAAAEq0/jt8qxsJdZTA/w880-h495-no/20160203_214700.jpg

 

Το ίδιο σε 2 διαφορετικά pc

Αυτό λέγεται streaming από triple screens σε 1 screen :p

 

 

Fair race... Συγχαρητήρια στον Στέλιο.

Καλός αγώνας αλλά ήσουν λίγο υπέρβαρος, δίαιτα από αύριο! :D

 

 

Συγχαρητήρια Στέλιο! Άντε πες την αλήθεια,έχει κανα μυστικό τούνελ που κόβεις δρόμο?Το έπαιρνες μέσα απο τα δέντρα? Πήγαινες σούζα μπάντα?  :dance:

:rap:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε ολους!Ωραιος αγωνας και παλι.Ο δικος μου ειχε περιπετειες,ατυχιες και γκαφες..Παρολα αυτα ευχαριστημενος ειμαι,ειχε ενδιαφερον ο αγωνας μου

Μπραβο στους νικητες! 

ομαδαρα @stathi1 grats   :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Για 38.3C πυρετό που είχα, ευχαριστημένος είμαι!!!

 

Θα μπορούσα να βγω 4ος αλλά προδώθηκα από την έλλειψη αυτοσυγκέντρωσης. Μου αρκεί που είχα ταχύτερο γύρο από τον Άκη!!!!!

 

2 χτυπήματα με τον Γιώργο @geovas77 μου φάνηκαν ως αγωνιστικά.

 

Συγγνώμη στον Θοδωρή @Thodoris1884 που τσίμπησε τον χαβαλέ μου και φορτώθηκε 60 κιλά καύσιμο. :rolleyes:  Ας ήταν στο teamspeak!!! -_-

 

Άρης @Aris Teidis άξιος!!!!

 

Μπράβο σε όλους. Προσωπικά όλα καλά με τα Fiat.

 

Υ.Γ. Σας παρακαλώ όλοι push to talk στο teamspeak. Την επόμενη φορά δεν θα συνδεθώ. Πραγματικά με αποσυντονίζει τα μάλα.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κριμα ρε γμτ!!!

Αν περνουσαμε νορμαλ τον Κυριακο οταν ειχε off στην αρχη θα ηταν καλυτερος ο αγωνας (για μενα τουλαχιστον) Αυτα συμβαινουν.

Μετα απλα ηθελα να τερματισω..Πολυ αγχωτικη η φαση της μπλε σημαιας..εβγαινα εκτος, πατουσα φρενο,το ριξα 2 φορες στην μπαριερα!! Δραμα :p

Μονο με τον Θεοδωρη ειχα μια μινι επαφη που δεν καταλαβα πως εγινε.

Μπραβο στον σουπερ team mate μου για την νικη του!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τις μπλε σημαίες είναι θέμα. Μη σας πιάνει άγχος και βγαίνετε απο τη πίστα. Αν είναι δυνατόν απλά πχ σε μια ευθεία βγείτε απο την αγωνιστική γραμμή για λίγο,τα lotus περνάνε αέρα. Δεν είναι ανάγκη να περάσει το Lotus απο τη πρώτη στιγμή που θα φανεί στο καθρέφτη σας. Αν δείτε το replay,εστιάστε στο πως δίνει χώρο ο Άρης,υποδειγματικά πάντα! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τις μπλε σημαίες είναι θέμα. Μη σας πιάνει άγχος και βγαίνετε απο τη πίστα. Αν είναι δυνατόν απλά πχ σε μια ευθεία βγείτε απο την αγωνιστική γραμμή για λίγο,τα lotus περνάνε αέρα. Δεν είναι ανάγκη να περάσει το Lotus απο τη πρώτη στιγμή που θα φανεί στο καθρέφτη σας. Αν δείτε το replay,εστιάστε στο πως δίνει χώρο ο Άρης,υποδειγματικά πάντα!

Νομίζω είναι λάθος να αλλάζουμε γραμμή. Αφού ετσι κι αλλιώς ειναι πιο γρήγορα τα λοτους στην ευθεία, δεν έχουν πρόβλημα να μας περάσουν. Εγώ αυτό σκεφτόμουν και δεν άλλαζα τη γραμμή μου, εκτος αν έβλεπα πως δυσκολεύεται να με περάςει κάποιος, οπότε άφηνα και λίγο γκάζι παραπάνω

Edit:Πάντως πρέπει να το ξεκαθαρίσουμε αν πρέπει να αλλάζουμε γραμμή ή οχι, για να ξέρουν όλοι (και αυτοί που προσπερνούν και αυτοι που δέχονται την προσπέραση) τι πρέπει να κάνουν... Αλλιώς ο καθένας (και κυρίως οι λοτους) θα πρέπει να μάθει ή να μαντέψει τη συμπεριφορά του κάθε οδηγού ξεχωριστά!

Έγινε επεξεργασία από Anthemius
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Edit:Πάντως πρέπει να το ξεκαθαρίσουμε αν πρέπει να αλλάζουμε γραμμή ή οχι, για να ξέρουν όλοι (και αυτοί που προσπερνούν και αυτοι που δέχονται την προσπέραση) τι πρέπει να κάνουν... Αλλιώς ο καθένας (και κυρίως οι λοτους) θα πρέπει να μάθει ή να μαντέψει τη συμπεριφορά του κάθε οδηγού ξεχωριστά!

+1 αυτη την φορα δεν ξερω γιατι δυσκολευτικα κι εγω στα νπουπλαζ....σε καποιες φασεις ειδικα στην αρχικα νουπλαρισματα εβγενα απο την γραμμη αφηνα γκαζι,και στην συνεχεια ηταν σαν ακυβερνιτο κρυωναν τα λαστιχα δεν ξερω 1-2 φορες βγηκα εξω για αυτο τον λογο

Link to comment
Share on other sites

Είναι λάθος αυτό που κάνουν τα παιδιά που βγαίνουν από την αγωνιστική γραμμή για να περάσουν τα lotus, είναι ευθύνη του lotus να προσπεράσει και το αργό αυτοκίνητο θα πρέπει να κρατάει τη γραμμή του.

Εξακολουθώ να μην μπορώ να κατανοήσω το lotus, βέβαια με μια ώρα προπόνηση όλη και όλη δεν θα μπορούσα να περιμένω και κάτι άλλο αλλά δεν μπορώ έτσι να το ευχαριστηθώ και χάνω το fun που είναι και ο στόχος του cup.

Τα λέμε την επόμενη εβδομάδα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα επαναλάβω αυτό που πρότεινα και πάνω κάτω συμφωνώ με τον Γιώργο :

 

Τα Lotus έχουν την ευθύνη. Είναι κρίμα να καταστρέφουμε τους αγώνες των παιδιων με τα FIAT.

Προτείνω τα FIAT να κρατάνε την γραμμή τους αλλά να μην την αλλάζουν και το LOTUS να περνάει ασφαλώς.

 

Ο Κυριάκος πχ χθες μου άλλαξε γραμμή τελευταία στιγμή. Νομίζω καλύτερα να αλλάζουμε εμείς. Αν πετύχουμε στα φρενα καλύτερα να μείνουμε πίσω. Στην ευθεία περνάμε 'ανετα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.