Jump to content



εξοφληση λογαριασμων ΔΕΗ χωρις προμηθεια


spinalgr1990

Recommended Posts

Παιδια γνωρίζει  κάποιος που μπορούμε να εξωφλήσουμε τον λογαριασμό της ΔΕΗ χωρίς κάποια χρέωση ;

 

Μόνο σε καταστήματα ΔΕΗ γίνεται αυτό ;

 

Έγινε επεξεργασία από spinalgr1990
Link to comment
Share on other sites

Σε εμπορικα καταστηματα (Carrefour,AB , Vodafone, Wind και πρακτορεια ΟΠΑΠ) τι προμήθεια κρατάει , γνωρίζει κανεις ;

 

ΕΔΙΤ : μολις ειδα ότι για τους Βορειοελλαδιτες υπάρχει ο Μασουτης με δωρεαν πληρωμή 

 

 

Έγινε επεξεργασία από spinalgr1990
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, spinalgr1990 said:

Παιδια γνωρίζει  κάποιος που μπορούμε να εξωφλήσουμε τον λογαριασμό της ΔΕΗ χωρίς κάποια χρέωση ;

 

Μόνο σε καταστήματα ΔΕΗ γίνεται αυτό ;

 

H χρέωση μέσω τραπέζης είναι από 0.25 μέχρι 0.50€. Εγώ πλήρωνα ~2200€ το χρόνο στη ΔΕΗ. Μήπως το ψειρίζεις πολυ για 2€ το χρόνο...;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
On 2/17/2016 at 1:14 PM, Wizard! said:

H χρέωση μέσω τραπέζης είναι από 0.25 μέχρι 0.50€. Εγώ πλήρωνα ~2200€ το χρόνο στη ΔΕΗ. Μήπως το ψειρίζεις πολυ για 2€ το χρόνο...;

 

προμήθεια  ΔΕΗ + 1.5€ προμήθεια ΕΝΦΙΑ + προμήθεια τηλεφώνου/ιντερνέτ + προμήθεια ΕΥΔΑΠ = ΦΘ ΑΛΛ!

Link to comment
Share on other sites

Με μηδενική προμήθεια στα ταμεία της ΔΕΗ.

Αν είσαι κοντά και έχεις χρόνο είναι η πιο συμφέρουσα λύση.

Η αμέσως συμφέρουσα με μικρή χρέωση μέσω e-banking (0,30 στην Εθνική, το ξέρω γιατί κάνω χρήση της συγκεκριμένης υπηρεσίας).

Ίσως άλλες τράπεζες να έχουν χαμηλότερες χρεώσεις.

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2017 at 6:25 ΜΜ, το μέλος GriGaS έγραψε:

Επιβεβαιώνω πως από το site της ΔΕΗ η πληρωμή γίνεται χωρίς καμία προμήθεια (όταν πρωτοξεκίνησε είχε 0.25 ευρώ, αλλά μετά τα capital control την έκοψαν)

Επιβεβαιώνω και εγώ. Από την ιστοσελίδα της ΔΕΗ, πληρωμή με κάρτα (χρεωστική, πιστωτική, προπληρωμένη κλπ) χωρίς προμήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.