Jump to content



Τον Απρίλιο η αποκάλυψη, το καλοκαίρι η κυκλοφορία, για τις Pascal της Νvidia


Recommended Posts

Εγώ έτσι απο περιέργεια θέλω να μάθω την τιμή της MSI AERO... όμορφη και λιτή είναι :p Αααα και να μην ξεχάσω.. η Inno3D έβαλε την λαμαρίνα της ξανά, αλλά τώρα πάνω στο GP104... @sebastian νομίζω είσαι έτοιμος για παραγγελία! :p Το ομορφότερο cooler για μένα το χει η EVGA με την SC..! 

 

" The AERO series, WOW, classy and simple " ---> λέτε να έχει 599MSRP?? :hehe: 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Aπο ολες τις non reference για να χωραει στο 250D και γενικα σε mini/micro κουτια μονο η evga ACX ειναι νορμαλ σε διαστασεις.

Ολες οι υπολοιπες γκουμουτσες.

Και την κοστολογει στα 679 ευρω στο site οποτε μια χαρα.

Υποθετω η superclocked τα 60 ευρω παραπανω δεν τα δικαιολογει.

 

Aν και δεν ειναι η πιο ομορφη, μου κλεινει προστυχα το ματι.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 41 λεπτά, το μέλος Nemesis89 έγραψε:

Eιναι που οι custom θα ερχοτανε στα 800-900 ευρω με βαση την κοστολογηση των fe:p

Παιρνεις μια με το acx κουλερακι της evga πανω στα 680 ευρω και δεν ασχολησε, και το αστειο ειναι οτι εισαι και πολυ πιο δροσερος απο τις fe των βιαστικων:p

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, 9000+rpm said:

Eιναι που οι custom θα ερχοτανε στα 800-900 ευρω με βαση την κοστολογηση των fe:p

Περνεις μια με το acx κουλερακι της evga πανω στα 680 ευρω και δεν ασχολησε, και το αστειο ειναι οτι εισαι και πολυ πιο δροσερος απο τις fe των βιαστικων:p

Εγώ σου είπα μακάρι να ισχύουν αυτά που έλεγες και να έβγαινα έξω ;)  καλή πρόβλεψη πάντως! βέβαια μετά από αυτό οι top υλοποιήσεις ti θα φεύγουν 500-550 ευρώ και αν

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος Nemesis89 έγραψε:

 βέβαια μετά από αυτό οι top υλοποιήσεις ti θα φεύγουν 500-550 ευρώ και αν

Κατσε να σκασει μυτη απο 450 ευρω και προς τα κατω η 1070 με acx κουλερακι απο evga μερια και θα σου πω εγω ποσο θα φευγουνε στα 500 και 550 ευρω μετεχειρες oi Ti:hehe:

Έγινε επεξεργασία από 9000+rpm
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος Nemesis89 έγραψε:

Εγώ σου είπα μακάρι να ισχύουν αυτά που έλεγες και να έβγαινα έξω ;)  καλή πρόβλεψη πάντως! βέβαια μετά από αυτό οι top υλοποιήσεις ti θα φεύγουν 500-550 ευρώ και αν

Ακριβως αυτο που λεει ο @9000+rpm

Η τιμη των μτχ 980ti δεν θα καθοριστει απο την 1080 των 700 ευρω αλλα απο την 1070 που θα εχει (απ οτι λεγεται) παραπλησιες εως και λιγο ανωτερες επιδοσεις. Αν πωλουνται χοντρικα 450-470 ευρω τοτε το 400αρι για 980ti θα ειναι το καραμαξ! Αν ομως οι 1070 σκαρφαλωσουν στα 500 και κατι ψιλα ευρω ισως να μπορεσεις να δωσεις 980ti στα 450. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, 9000+rpm said:

Eιναι που οι custom θα ερχοτανε στα 800-900 ευρω με βαση την κοστολογηση των fe:p

Μην βιάζεσαι. ΜΗΝ βιάζεσαι.

 

Είμαι σίγουρος ότι

 

Spoiler

το Πλαίσιο και το e-shop θα μας επιβεβαιώσουν.  :hehe:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, yanni said:

Μην βιάζεσαι. ΜΗΝ βιάζεσαι.

 

Είμαι σίγουρος ότι

 

  Hide contents

το Πλαίσιο και το e-shop θα μας επιβεβαιώσουν.  :hehe:

 

Με πήραν τηλ. πριν λίγο... τους έριξα άκυρο! :hehe: 

Είναι δυνατόν δλδ... πόσο μα πόσο κορόϊδα μας περνάνε??!!! ΟΥΣΤ..!!! :hehe: 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.