Jump to content



Κατασκευές που είδα και μου άρεσαν!


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Χωρίς αμφιβολία ο άνθρωπος είναι καλλιτέχνης. Έχει αστείρευτη φαντασία, πρωτότυπο και πολύ όμορφο. Ότι φτιάχνει είναι το ένα πιο ωραίο από το άλλο. Βλέποντας τα έργα του είναι ξεκάθαρη η εξέλιξή του.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
On 22/1/2024 at 7:43 ΠΜ, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

 

Ωραία κατασκευή. Ένσταση μόνο στην χρήση του carbon πίσω από την οθόνη, τάχα μου για ενίσχυση. 99% μπήκε για να μην βράσει η οθόνη από τα heatpipes.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
1 hour ago, PONDINOS said:

Χρυσοχέρα η κινεζούλα, φτιάχνει κοσμήματα. Δεν έχω γνωρίσει τέτοιο μηχανικό μέχρι τώρα στην πατρίδα μας.

 

Δηλαδή φανοποιό, βαφέα, ρεκτιφιατζή, μηχανικό και μάλιστα με μαγαζί all-in-one απαστράπτον, χωρίς σταγόνα λάδι ή χρώμα πουθενά; Ή YouTuber; 😉

 

Πολύ ωραία δουλειά, αλλά -όπως συμβαίνει πάντα σε τέτοιες περιπτώσεις- πιθανότατα έχει γίνει από μια μεγάλη ομάδα ανθρώπων εκτός κάμερας και εμείς παρακολουθούμε το σκηνοθετημένο αποτέλεσμα.

  • Like 2
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Σκωπτικό ήταν το σχόλιό μου. Αυτό δεν είναι μηχανουργείο, αλλά χειρουργείο. Σίγουρα υπάρχει πίσω από τις κάμερες μια ομάδα, παρότι είναι σίγουρα μηχανικός η κινεζούλα.

Έχουμε και εμείς μηχανικούς και μάλιστα από τους κορυφαίους στον κόσμο. Είχα γνωρίσει έναν συνταξιούχο πλέον μηχανικό της volkswagen που είχε εντοπίσει ένα πρόβλημα που αδυνατούσαν να εντοπίσουν στο εργοστάσιο της εταιρείας και μάλιστα στο αυτοκίνητο ενός από τους μεγαλύτερους μετόχους της volkswagen, όταν βρισκόταν για διακοπές στην Ελλάδα. Φεύγοντας τον πήρε μαζί του στην Γερμανία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.