Jump to content



Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

Το ρούτερ που ήταν στο βίντεο από 4/12 ήρθε; Δε το έχω δει στο σάιτ τις προσφορές. Δεν έχω κοντά καταστημα κ λέω αύριο να κάνω μια βόλτα απο το μεγάλο στη Πειραιώς αν το έβγαλαν

Link to comment
Share on other sites

 αν δε το είδες σε κατάλογο τότε άδικα θα πας

Την Τετάρτη δηλαδή μεθαύριο βγαίνει το νέο φυλλάδιο. Ρίξε μια ματιά και λογικά θα το έχει για να δεις και ποια μέρα

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Μην τους δίνεις σημασία. Απλά θα σου στείλω μια διεύθυνση, για να κανονίσουμε ένα unboxing video του παλιού. Καλού-κακού βέβαια αγόρασε και το καινούριο, γιατί το παλιό μπορεί να χαθεί στη διαδρομή. :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Και χαρηκα οταν ειδα τη σκουπα που εχασα τη μαυρη παρασκευη λογω της κομπινας τους αλλα βλεπω οτι δεν ειναι το ιδιο μοντελο. Πιστευετε αξιζει; Αγαπη αν δεν κανω λαθος εσυ δεν ειχεις την ιδια; Καπου ειδα τη 1600αρα στο ιταλικο νομιζω. Δε νιωθω και τυψεις βεβαια πλεον να την παρω κα να την επιστρεψω σε 3 μηνες....

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος geochal έγραψε:

Η σκούπα αυτή συνδέεται και με εργαλεία???? 

Αν εννοείς να εκκινεί αυτόματα με το εργαλείο όχι (τουλάχιστον η δικιά μου δεν εψαξα το manual αυτής να δω αν εχει λειτουργία master slave)

Αν όμως εννοείς αν μπορεί να συνδεθεί, τότε ναι. Σε μερικά απευθείας και σε άλλα με την κατάλληλη συστολή.

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

Γερμανικα και αλλεν αξιζουν η θα σκουριασουν την επομενη μερα? 

Τα φακομ μου καθονται βαρυα για την σπανια χρηση που τα θελω  :p 

Αν τα πας καλα με τρελλες ανοχες κ μποσικα,  αξιζουν!!!!!!!!!!!!!! :p

Με ελαχιστα παραπανω  λεφτα θα παρεις κατι ποοολυ καλο οταν ξαναπερασεις απο το facomομαγαζο σε EXPERT...:)

Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Αν τα πας καλα με τρελλες ανοχες κ μποσικα,  αξιζουν!!!!!!!!!!!!!! :p

Με ελαχιστα παραπανω  λεφτα θα παρεις κατι ποοολυ καλο οταν ξαναπερασεις απο το facomομαγαζο σε EXPERT...:)

 

Χεχεχε ;)

Το φακομαγαζο οταν πεσει ο μισθος!!!

 

Απλα το σκεφτομουν ως κλειδια "αναγκης" γιατι στα ηλεκτρολογικα δεν βλεπω να τα χρεαζομαστε εντονα 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Τα αναγκης γινονται απελπισιας καμμια φορα οταν στρογγυλεψεις [λογω ανοχων] το κεφαλι σε βιδες...:p υπομονη!!!!!!!!!!!!!!;)

 

Μια και καλη ε ?!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.