Jump to content



Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

On 1/11/2017 at 10:00 ΠΜ, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Ειναι στις αυριανές προσφορές

 

 

Το πριονάκι το έχω και ειναι πολύ καλό

  • Like 1
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

Οχι ειναι ρευματος με αποσπωμενο καλωδιο κ το εχω. Εκανα ενα μεγαλο projectaki με αυτο οπου αφησα στην ακρη ενα bison και το ολοκληρωσα με αυτο του lidl.

 

Στα θετικα οι μύτες που εχει και στα αρνητικα οτι σταζει ολίγον. Στα λεφτα του απλα το αγοραζεις χωρις δευτερη κουβεντα αν χρειαζεσαι ενα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα το 20βολτο δραπανοκατσαβιδο (πήγα οκτώ πάρα δέκα σήμερα και τα είχαν ήδη φτιάξει για τη Δευτέρα!). 

 

Προς το παρόν  φορτίζει και όταν το δουλέψω θα επανέλθω με εντυπώσεις! 

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σκεφτομαι κι εγω να το παρω ομως βλεπω οτι υπαρχει κι αυτο PARKSIDE PSBSA 20-Li A1 ( https://www.lidl.de/de/parkside-2-gang-akku-schlagbohrschrauber-psbsa-20-li-a1-mit-akku/p244416?searchTrackingQuery=PSTDA+20-Li&searchTrackingId=Product.244416&searchTrackingPos=3&searchTrackingOrigPos=3&searchTrackingRelevancy=91.32&searchTrackingPage=1&searchTrackingPageSize=36&searchTrackingOrigPageSize=36 ) το οποιο ειναι και κρουστικο. Τι λετε αξιζει να περιμενω για το κρουστικο ή οχι? Επισης θα ηθελα να μαθω αν καποιος ξερει σε τι τιμη βγαινει το κρουστικο. Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μενα παιδια,σημερα πηρα το 20v δραπανοκατσαβιδο απο τα Lidl.συνειδητοποίησα ομως οτι δεν ειναι κρουστικο και το επεστρεψα πισω πριν λιγο.με οσους γνωστες του αντικειμενου μιλησα μου ειπαν να περιμενω το PARKSIDE PSBSA 20-Li A1!οπως λεει και ο φιλος f117 αξιζει η αναμονη

 

Έγινε επεξεργασία από Babis_Bou
Link to comment
Share on other sites

παιδιά δεν υπάρχει κάποιος να σας πει πότε θα βγει. Το πόσο μπορεί να αλλάξει σε σχέση με προηγούμενη τιμή που εμφανίστηκε

 

Τώρα για το να περιμένετε. Αν δεν βιάζεστε ναι περιμένετε, αν βιάζεστε πάρτε κάτι άλλο.

Αν θα είναι το μοναδικό σας εργαλείο καλό είναι να έχει και κρούση για να ειναι all around το εργαλείο. Αν δεν θα είναι το μόνο σας ή έχετε κάποιο ρεύματος, πάτε σε αυτό μιας και θα είναι σίγουρα πιο ελαφρύ και εύχρηστο στη δουλειά, σε σχέση με το ίδιο πράγμα με κρούση.

 

Αποφασίζετε λοιπόν τι θέλετε, πότε το θέλετε και πράττετε ανάλογα 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ισως οντως να ειναι καλυτερος συνδοιασμος αυτο για καθημερινη χρηση σαν πιο ελαφρυ (λογικα τουλαχιστον) με ενα ρευματος για πιο απαιτητικες δουλειες. Οπως μου τη βιδωσει τελικα θα πραξω μου φαινεται...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που είπε η Αγάπη. Προσωπικά έχω ένα μπλε bosch 3.6 v για βίδωμα, ένα black and decker κρουστικό δραπανοκατσάβιδο ρεύματος 600 watt και ένα κρουστικό θηρίο parkside 1100 watt. Να πω την αλήθεια ήθελα κάτι σε 12-14.8 volt, αλλά η τιμή του 20βολτου ήταν αρκετά δελεαστική.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.