Jump to content



Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

η κρεμα καθαρισμου ειναι πολυ καλη και αποτελεσματικη (δεν περιεχει καυστικα)

τον φορτιστη τον εχω σχεδον 2 χρονια και ειμαι ευχαριστημενος (μπαταριες αυτ/του,μηχανης,ups κλπ)

εχω διαβασει διαφορα για την αξιοπιστια του αλλα και γνωμες αντιδιαμετρικα αντιθετες...μαλλον ειμαι τυχερος

(εχω το μοντελο με το κουμπακι επιλογης και την ψηφ.οθονη)

78678_ebc570882e935fab0961558ccab59e57.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα...

 

Εχω το 12βολτο κομπρεσερακι πανω από ενάμιση χρόνο και δεν είχα κανένα πρόβλημα...έχω φουσκώσει απο τα λάστιχα του αυτοκινήτου μέχρι φουσκωτά στρώματα θαλάσσης μέσα στον καύσωνα και στην άμμο, μπορεί να αργεί λίγο... απλά το αφήνεις να δουλεύει...

 

Ηθελα να πω και για το 24λιτρο κομπρεσέρ της προηγούμενης εβδομάδας το οποίο κι αγόρασα πως στους 2,5 ίππους άλλο 24λιτρο με 100€ εγώ δεν βρήκα... Το μονο που του άλλαξα είναι το λάστιχο με ενα επαγγελματικό με τους αντίστοιχους συνδέσμους...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2017 at 1:51 ΜΜ, το μέλος acct έγραψε:

Όχι, αλλά έχω πάρει τον φορτιστή και μου άφησε χρόνους μέσα σε ένα εξάμηνο, μετά από 3-4 φορτίσεις (σε διαφορετικές μπαταρίες), οπότε έχω χαμηλές προσδοκίες και για το κομπρεσέρ.

 

 

εγώ έχω το φορτιστή 5 χρόνια τώρα και το έχω λίώσει το εργαλειάκι, και σε 3 αμάξια αλλά και σε μηχανάκι. Για κάμποσο καιρο εκτελούσε χρέη φορτιστή-UPS στον ραδιοερασιτεχνικο πομποδεκτη μου μαζί με μπαταρία αυτοκινήτου, και εκέι λόγω του ότι είναι παλμικό (έχω εκείνο με ένα κουμπί RESET και 5-6 λεντάκια ) εννοχλούσε στις εκπομπές και άκουγα παράπονα. Αλλά άν δεν το χρειάζεται κάποιος για αυτό το λόγο, τοτε είναι εργαλειάκι που χρειάζεται και βοηθάει...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω ξεκινήσει διαδικασία για να τον αντικαταστήσω. Δεν είχα ασχοληθεί γιατί όλοι αλλάξαμε μαζικά μπαταρίες μετά τους καύσωνες του καλοκαιριού και το ξεχνούσα. Ελπίζω ο καινούριος να βγει τόσο αξιόπιστος όσο ο δικός σου... ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

Έχω ξεκινήσει διαδικασία για να τον αντικαταστήσω. Δεν είχα ασχοληθεί γιατί όλοι αλλάξαμε μαζικά μπαταρίες μετά τους καύσωνες του καλοκαιριού και το ξεχνούσα. Ελπίζω ο καινούριος να βγει τόσο αξιόπιστος όσο ο δικός σου... ;)

Για μένα ρίξε και ένα τηλεφωνο στην αντιπροσωπία  μηπως ειναι μέσα στο σερβις το παλιό , πριν πάρεις κάποιο καινουργιο.. ποτέ δεν ξέρεις ;)

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, georgeps said:

Για μένα ρίξε και ένα τηλεφωνο στην αντιπροσωπία  μηπως ειναι μέσα στο σερβις το παλιό , πριν πάρεις κάποιο καινουργιο.. ποτέ δεν ξέρεις ;)

 

Είναι, αντικατάσταση εντός εγγύησης εννοώ!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/10/2017 at 6:22 PM, osa said:

Η καθαριστική κρέμα χεριών είναι πολύ καλή ...κάτι σαν πριονίδι με καθαριστικό... για λάδια και μουτζούρες είναι αρκετά αποτελεσματική. 

 

 

ακριβώς αυτό είναι και μπορείς να το φτιάξεις άνετα μόνος σου. Πριονίδι (απο πριονοκορδέλα) μαζί με τριμμένο σαπούνι της επιλογής σου σε αναλογία 2:1, και έχεις ένα σούπερ καθαριστικό.

Τον φορτιστή τον περίμενα 5 μήνες, απο όταν ο προηγούμενος παρέδωσε αιφνιδίως το πνεύμα. Μόλις την Τρίτη παράγγειλα έναν Imperia, και ω του θαύματος ..... εμφανίζεται στις προσφορές αυτός στο lidl !! :hehe:

Δέ με θέλει τελικά..... 

Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Τα μαγνητικα πιατακια αξιζουν

Απο αυτά θα πάω να πάρω τα μεγάλα! Και τη προηγούμενη φορά το έλεγα και το ξέχασα τελικά!!!

Με έχουν βολέψει πάρα πολύ!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Απο αυτά θα πάω να πάρω τα μεγάλα! Και τη προηγούμενη φορά το έλεγα και το ξέχασα τελικά!!!

Με έχουν βολέψει πάρα πολύ!

Στην τιμη που τα χει,αν εχουν μαγνητες της προκοπης,μια 6αδα απ το καθενα κ στην πιατοθηκη!!!!!!!!!!!!!!!!:p

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Stelios13 έγραψε:

αν εχουν μαγνητες της προκοπης

Μια χαρά είναι οι μαγνήτες όπως και η μαγνητική ράγα

Εχω 3 μαγνητικές ράγες από lidl και είναι ότι πρέπει για γρήγορη τοποθέτηση εργαλείων χωρίς πολλά!

οπότε όποιος θέλει να μη διστάσει καθόλου

  • Like 2
  • Agree 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.