Jump to content



Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Για να πάρουμε μια ιδέα για το τι έρχεται

https://www.lidl.it/it/non-food.htm?id=148

 

 

@Lakisss ίσως να έρχεται το δισκοπρίονο πάγκου αν και δεν βλέπω ελληνικό manual εκτός αν δεν έψαξα καλά

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλα μη παιρνεις και ορκο οτι θα ειναι η ιδια με αυτη που είχες παρει πριν χρόνια :p

 

Πέρα απο τη πλάκα δεν την θεωρώ και προσφορά. Εκει και ακόμα και 1-2 ευρώ πιο κάτω παίζουν

Link to comment
Share on other sites

Για τον συγκεκριμένο συγκεκριμένο δεν εχω άποψη αλλά είναι φασόν με αυτόν

https://www.banggood.com/DANIU-Upgraded-Version-Multifunctional-Automatic-Cable-Wire-Stripper-Plier-Self-Adjusting-Crimper-p-1059859.html?rmmds=search

 

:)

Που δύο γνωστοί μου λένε καλά λόγια 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stelios13 said:

Επισης βρισκεις τον expert που ειναι η σειρα για συνεργεια της stanley στην ιδια τιμη η κ φθηνοτερο ...

Δυστυχώς δεν έχω κάπου εύκολα να ψάξω στο Ηράκλειο... Ακόμη και τα πράγματα που πήρες από Praktiker στο εδώ κατάστημα (ως συνήθως) δεν τά βρήκα :).

Link to comment
Share on other sites

Μηνά κάνε ενα τηλ στον Μάντη και ρώτα πόσο στον φέρνει. Stanley εργαλεία έχει από όσο ξέρω.

Τον έχω και εγώ τον stanley και είναι αρκετά καλός. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Stelios13 said:

Επισης βρισκεις τον expert που ειναι η σειρα για συνεργεια της stanley στην ιδια τιμη η κ φθηνοτερο ...

link αν ειναι ευκολο, ευχαριστω!

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

πριν 19 λεπτά, το μέλος dermitzos έγραψε:

Καλησπέρα, για το PBH 1500 D4 τι γνώμη έχετε, αξίζει;

Για τι δουλειά το θες; 

 

πριν 19 λεπτά, το μέλος dermitzos έγραψε:

Επίσης αν κάποιος ξέρει, επειδή δεν είχα προλάβει το PSBSA 20-Li A1 λέτε να το ξαναβγάλουν κάποια στιγμή;

Λογικά ναι μιας και ειναι από τη νέα σειρά :) 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, karmen1983 said:

Για τι δουλειά το θες; 

 

Γενικών καθηκόντων, βασικά για να σταματήσω να κακοποιώ το PBH 2900 που έχω (και χεριάζετε επειγόντως service γιατί χάνει γράσο από το κιβώτιο, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία) όταν έχω να κάνω μεγάλες τρύπες σε μπετό και άμα χρειαστεί και λίγο καλέμισμα. Σίγουρα όχι επαγγελματικές απαιτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

λογικα αυτον λεει

https://www.kentrovidas.gr/showprod.php?id=10705

Αυτον σε μπλε χρωμα κ γραφει expert,στα 13 ευρω...Φυλλαδιο expert stanley.

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος dermitzos έγραψε:

 

Γενικών καθηκόντων, βασικά για να σταματήσω να κακοποιώ το PBH 2900 που έχω (και χεριάζετε επειγόντως service γιατί χάνει γράσο από το κιβώτιο, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία) όταν έχω να κάνω μεγάλες τρύπες σε μπετό και άμα χρειαστεί και λίγο καλέμισμα. Σίγουρα όχι επαγγελματικές απαιτήσεις.

Για τη χρήση που λες πως το θες και έχοντας ήδη εργαλείο τέτοιων δυνατοτήτων, ανεξάρτητα αν θέλει service η όχι το θεωρώ υπερβολικό με την έννοια του όγκου του.

Για τρύπες σε τοίχο όλο αυτό το πράγμα θα σε κουράσει πιστεύω. 5J λέει ότι έχει ΑΝ τα βγάζει δε μπορώ να το γνωρίσω. Θα το αγόραζα σαν "κατεδαφιστικό" προσωπικά και όχι για μια στο τόσο τρύπες και αν τύχει καλέμισμα πχ να βγάλεις πλακάκια ξερω γω. Το bosch Που έχεις λόγω σχεδιασμού είναι πιο εργονομικό για τέτοια χρήση.

 

Τωρα αν θες και κάτι σαν πιο βαρύ πυροβολικό και δε σε νοιάζουν τα απο πάνω προχώρα. Δεν νομιζω να παίζει κάτι παρόμοιο σε αυτά τα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.