Jump to content



Εργαλεία Lidl (Powerfix, parkside κλπ)


Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

 

Νομιζω δεν χανεις και τιποτα , εμφανισιακα δεν μου γεμησε το ματι αυτη του lidl .

Εγώ που έχω πάρει είναι βράχος. Θέλουν καλή συναρμολόγηση με ματσόλα να μπουν τα σίδερα σφιχτά.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν είδα φώς....! Έκανα βλακεία και δεν πήγα απο την αρχή στο Χαιδάρι... Εξαφανιζόλ όλες...

Πάντως πρέπει να είχανε πολύ λίγα κομμάτι σε κάθε κατάστημα γιατί η θέση που ήτανε το κουτί για την ραφιέρα ήταν πολύ μικρή...πιο πολύ χώρο είχανε για τα μποτάκια παρά για τις ραφιέρες. 

Αν κάποιος κάπου δεί κα΄τι...ας μιλήσει :p

Link to comment
Share on other sites

@f117 Ατυχία Νικόλα. Κάνε μια βόλτα από Leroy, έχει διάφορες. Του Lidl είναι εύκολη στην συναρμολόγηση χωρίς βίδες. Εγώ στα λεφτά του Lidl πήρα δύο.

Απλά έχουν πολλές βίδες και παξιμάδια.

Έγινε επεξεργασία από panava
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος f117 έγραψε:

Για να δούμε...... :smoking:

Επρεπε [αφου ησουν Θηβων] να πεταχτεις μεχρι τα λιντλ στα village η το μεγαλο παρακατω ,αυτα συνηθως φερνουν ποσοτητα...

Κ σ αυτο πισω απ τα leroy στην πειραιως ξεμενουν  παντα πολλα εργαλεια...

Ενταξει,δεν εχασες κ καμμια τρελλη ευκαιρια, βρισκεις στις αγγελιες  2ο χερι  dexion  βαρεως τυπου σε τιμες χωμα....ειχα παρει 2μ x 50 ποντους  3 ευρω το κομματι κ οι γωνιες δωρο.

Λιγο ψαξιμο θελει...:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος f117 έγραψε:

Πήγα Ασπρόπυργο...Ελευσίνα και σε αυτά που έχω κυκλώσει απο κάτω... :hehe:

 

 

Στο τέλος θα σου κοστίσει τριπλάσια τιμή με την βενζίνα που καταναλώνεις

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Στα Λιντλ πισω απ το leroy στην πειραιως εχει ακομα 8 ταινιολειαντηρες, κ καμια 25αρια δραπανοκατσαβιδα 12v...

Aν κανεις τα ψαχνει κ ειναι κοντα ας πεταχτει...εγω λουκανικακια για το γατο πηρα μονο!!!!!!:p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 λεπτά, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Στα Λιντλ πισω απ το leroy στην πειραιως εχει ακομα 8 ταινιολειαντηρες, κ καμια 25αρια δραπανοκατσαβιδα 12v...

Aν κανεις τα ψαχνει κ ειναι κοντα ας πεταχτει...εγω λουκανικακια για το γατο πηρα μονο!!!!!!:p

 

Τον καημένο τον γατούλη:(

  • Agree 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Πολυ πραμα εχουν αυτη τη φορα και πολλα πραγματα που θελω και μαλλον θα παρω. Να δω που θα τα χωρεσω ολα.

Το dremelοειδες απ'οτι καταλαβαινω ανηκει στη 12V σειρα σωστα? Δε βλεπω να περιεχει η συσκευασια φορτιστη ομως. Διορθωστε με αν κανω λαθος, ειναι περασμενη και η ωρα, αλλιως προσοχη οποιος το θελει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.