Jump to content



Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)


Recommended Posts

@ΓιαγκΤ Γιάγκο έχεις ψωνίσει πότε από αυτό εδώ το κατάστημα; Είναι καλό μαγαζί;

http://www.prometheus.gr/default.asp

 

Εχει τους δίσκους κοπής που ψάχνω και έχει και κάποια άλλα πραγματάκια. 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

@ΓιαγκΤ Γιάγκο έχεις ψωνίσει πότε από αυτό εδώ το κατάστημα; Είναι καλό μαγαζί;

Prometheus

 

Εχεις τους δίσκους κοπής που ψάχνω και έχει και κάποια άλλα πραγματάκια. 

 

Κάτι είχα αγοράσει παλιά από εκεί αλλά δεν θυμάμαι. Γενικά η Γούναρη είχε ουδέτερα μαγαζιά που απευθύνονται στον ερασιτέχνη με εργαλεία μεσοχαμηλής κατηγορίας. Οι επαγγελματίες περνάνε από την Γούναρη λόγο του Καλογερόπουλου με τα χημικά, αλλιώς μονόδρομος η Μαυρομιχάλη.

Το διαδίκτυο τα άλλαξε αυτά και προφανώς αυτοί είναι η επόμενη γενιά.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι είδα ότι είναι διπλα με τον Καλογερόπουλο που πρέπει να περάσω έτσι και αλλιώς μιας και ψάχνω οξείδιο του χρωμίου.

Ελπίζω μόνο να μη το πουλάει με τα τσουβάλια :p

 

ευχαριστώ ρε συ και καλό Πάσχα να έχεις με τους ανθρώπους που αγαπάς :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος karmen1983 έγραψε:

@ΓιαγκΤ Γιάγκο έχεις ψωνίσει πότε από αυτό εδώ το κατάστημα; Είναι καλό μαγαζί;

Prometheus

 

Εχει τους δίσκους κοπής που ψάχνω και έχει και κάποια άλλα πραγματάκια. 

 

Εχει μεγαλη ποικιλια ,κ πραγματα που δεν βρισκεις αλλου σε σχετικα καλες τιμες.Λογω οτι δουλευω πειραια εχω περασει αρκετες φορες κ εχω βρει παντα οτι ηθελα.Εκτος απ το μεγγενοεξατημα,χεχε!

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ σε ολα τα παιδια εδω με υγεια ,παντα χαρουμενοι κ παντα δημιουργικοι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Στέλιο για τις πληροφορίες. Οπότε θα πάω να δω τι παίζει και θα πάρω και αυτά που θέλω :) 

 

Ειστε αστέρια :D 

 

 

Χρονια πολλά και καλη Ανάσταση :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mαλλον θα πας Προμηθεα για κωνικους εξωλκεις ΒΕΤΑ ,χε χε!Οι κωνικοι ειναι πολυ καλυτεροι απ τους απλους  αλλα θελουν για τη δουλεια που θες,νομιζω,μανελα η δραπανο με ποοολυ λιγες στροφες  κ ποοολυ προσοχη!κανε δοκιμες πρωτα για να μην εχεις εκπληξεις.Παρε τηλ. πρωτα αν πας γι αυτο ,αν εχει τα Νο που θες να μην κατεβαινεις τζαμπα. ΒΕΤΑ εχει κ ενα μαγαζι στο μεσο της Σπ.Πατση,δεν θυμαμαι ονομα αυτη τη στιγμη...:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Stelios13 έγραψε:

Mαλλον θα πας Προμηθεα για κωνικους εξωλκεις ΒΕΤΑ

Βουλωμένο γράμμα διαβάζεις όμως :hehe:

 

Ναι και για έναν τροχό θα πάω επίσης της Freud. Θα πα΄ρω τηλ πριν να δω αν τα έχει και αν ναι θα πάω να τα δω απο κοντά και να τα βάλω στο καλάθι μου :p 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοω δισκο κοπης. Ειναι πολυ καλοι απο οσα διαβάζω. Εψαχνα καιρο για να φερω εναν απο εξω αλλα ειτε επεφτα σε out of stock ειτε δε στελνανε ελλαδα. Και τελικά τον βρηκα Ελλάδα ψαχνωντας για εξωλκεις :hehe:

 

Link to comment
Share on other sites

Θα τη πω την κακια μου. Οταν εγινε η ιστορια με το πρακτικερ και τα Proxxon ειπα στον @Lakisss που δεν πρόλαβε τίποτα ότι θα βγουν στις αγγελίες κομμάτια. Διοτι κύριε Πρόεδρε είμαστε "έξυπνος" λαός. Θα πάμε να πάρουμε 10 κασετίνες με 20-30 ευρώ και θα τις δώσουμε 35-70 τη μία για να βγάλουμε και κανα φράγκο

 

https://www.car.gr/parts/view/10005953/

https://www.car.gr/parts/view/10005986/

 

Βγάλτε το μου τωρα εμενα απο το μυαλό οτι δε το εχει κανει έτσι... 

 

ΥΓ μη μου δινετε σημασια εχω κάνει πανω κατω το λεκανοπεδιο Κυριακατικα και μου την εχει δώσει  -_-

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Θα τη πω την κακια μου. Οταν εγινε η ιστορια με το πρακτικερ και τα Proxxon ειπα στον @Lakisss που δεν πρόλαβε τίποτα ότι θα βγουν στις αγγελίες κομμάτια. Διοτι κύριε Πρόεδρε είμαστε "έξυπνος" λαός. Θα πάμε να πάρουμε 10 κασετίνες με 20-30 ευρώ και θα τις δώσουμε 35-70 τη μία για να βγάλουμε και κανα φράγκο

 

https://www.car.gr/parts/view/10005953/

https://www.car.gr/parts/view/10005986/

 

Βγάλτε το μου τωρα εμενα απο το μυαλό οτι δε το εχει κανει έτσι... 

 

ΥΓ μη μου δινετε σημασια εχω κάνει πανω κατω το λεκανοπεδιο Κυριακατικα και μου την εχει δώσει  -_-

Εγώ να σου πω και ποιος είναι...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος Asxetius έγραψε:

Αποτέλεσμα της "εξυπνάδας" κάποιου...    να μην το πάρει αυτός που τον ενδιαφέρει και το  χρειάζεται. 

 

Φταίει και αυτός που θα τα αγοράσει από αυτούς.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Με την ιδια λογικη,εγω κ η Αγαπη που πηγαμε μολις τα χαν κατεβασει θα μασταν χονδρεμποροι proxxon τωρα!:hehe:. Σαββατο βραδακι ειχαν μεινει αιγαλεω ενα σετ 1/2 κ μια μεγγενιτσα προξον ανθελει καποιος κατι απ αυτα...Επισης αξιζουν τα sora σταυρου Νο3 με υποδοχη για κλειδι,για ποιο δυνατο σφιξιμο,ξεσφιγμα,στα 2,99. Εχει αρκετα,σπανια θα χρειαστουν αλλα ααααν θα με θυμηθητε!:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.