Jump to content



Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)


Recommended Posts

πριν 38 λεπτά, το μέλος Seafalco έγραψε:

Καλημέρα με ένα μάτι, γιατί το άλλο δεν το βλέπω να ανοίγει χωρίς δυο τρεις . . . σταγόνες κολλύριο! ! !  :wall:

 

:p  http://asteiakia.gr/anekdota/to_podilataki_tis_kokkinoskoufitsas

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος Seafalco έγραψε:

Καλημέρα με ένα μάτι, γιατί το άλλο δεν το βλέπω να ανοίγει χωρίς δυο τρεις . . . σταγόνες κολλύριο! ! !  :wall:

 

Είναι τουλάχιστον χειρότερα ο άλλος;      : P

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

LOL ! ! ! 

Ευχαριστώ ρε σεις !
Μου φτιάξατε τη μέρα ! ! :D

Τον έβαλα κάτω τον άλλο, τώρα κείτεται σαν άδειο σακί, μέχρι το βράδυ που θα τον ξαναχρειαστώ για να κοιμηθώ πάνω του !

Το πως τα κατάφερα να μπεί μια άκρη από το μαξιλάρι στο μάτι μου δεν το κατάλαβα ακόμα ! ! ! ! !

Ίσως είναι για να δικαιωθεί το περί γήρατος και μάθησης  ρητό ! :p

Έχω ελπίδες ακόμα ! ! ! :D

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από Seafalco
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

όποιος ξαναπει ότι δεν εχει τόρνο να το ξανασκεφτει :hehe: 

Στο σοβαρό δε θα έμπαινα εκει μέσα ακόμα και να μου πληρώνανε το βάρος μου σε χρυσάφι 

 

http://www.wwideas.com/2014/11/the-biggest-wooden-bowl/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλη κ δημιουργικη θα ναι!!!!!!!!!!Εφτασαν ενισχυσεις απ το χωριο...Κρασι απ το βαρελακι στο κατωι,[παλιο αμπελι του παπου που το προσεχουμε σαν τα ματια μας] κ δυο μεγαλουτσικα κουτια διπλες:)! Το ενα σχεδον εξαφανιστηκε:hehe:.

IMG_1164.thumb.JPG.e5a99ca0e947c0dc5242bd63652c9649.JPGIMG_1165.thumb.JPG.49ec72858f81acc5e82a0d49a6890692.JPGIMG_1166.thumb.JPG.eff2b9b5caa843c41b68d9f7dab33604.JPG

Απ εξω τα κουτια γραφουν αλατι για παραπλανηση των λαιμαργων;)!

Έγινε επεξεργασία από Stelios13
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες κ προσοχη στους δρομους...Γλυστρανε απιστευτα σημερα !!!!!!!!!!!!  Επισης ενα ,ας πουμε συγκριτικο τιμων ανα περιοχη  για το ιδιο εργαλειο...Ποιο φτηνα ,με λιγο ψαξιμο το βρισκεις ΣΠ.ΠΑΤΣΗ ,μετα ΠΕΙΡΑΙΑ κ ποιο ακριβο ,φαρμακειο θα λεγα,στην ΑΘΗΝΑΣ!!!!!!!!!!!!Μαλλον  γιατι εκει ψωνιζουν πολλοι ασχετοι κ λογω πολυ κοσμου που κυκλοφορει καθημερινα.:) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είναι μια εξαίρετη μέρα για τους . . . φαναρτζήδες! :p

Όπως και να έχει, θα βγεί ένα σίγουρο καλό.

Θα κάτσει η σκόνη και η γύρη, άντε, γιατί δεν την παλεύω άλλο με τις αλλεργίες!

Καλημέρα σε όλους ! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.