Jump to content



Χαλαρή κουβεντούλα (το ΠΟΘ του μάστορα :p) και προτάσεις για τη βελτίωση της κατηγορίας (ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ POST)


Recommended Posts

On 21/5/2017 at 11:58 ΠΜ, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημέρα και από εδώ και χρόνια πολλά στις εορτάζουσες και τους εορτάζοντες :) 

 

Χρόνια πολλά και στον παππού @costas1965. Πολύχρονος και πάντα δημιουργικός! :D 

Σας ευχαριστώ πολύ αν κ καθυστερημένα. Εύχομαι κ σε εσάς τα καλύτερα. 

On 21/5/2017 at 0:08 ΜΜ, το μέλος Seafalco έγραψε:

Χρόνια πολλά και καλά στους/στις εορτάζοντες! !

"Παππού"  πάντα δημιουργικός και χαρούμενος ! :D

 

1.000 Ευχαριστώ. Εύχομαι Υγεία κ Ευτυχία. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο Μάστρο Παναγιώτης (Panava)   γιατί έχει "σιγήσει" το τελευταίο διάστημα ?

Ή κάτι καλό & μεγάλο μας ετοιμάζει ή αμπαλάρει από τώρα τα μπαγκάζια του για διακοπές στο όμορφο νησί του !!!  ;)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπα δε νομίζω να ετοιμάζεται από τώρα απλά το έχει ρίξει λίγο στην ξεκούραση και στο να αφιερώνει περισσότερο χρόνο στην οικογένεια :) 

 

Καλημέρα σε όλους!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μήτσο αν πας στο θέμα εδώ και στα περισσότερα γενικά θέματα θα δεις ότι στο πρώτο post υπάρχει ευρετήριο :) 

 

 

 

On 9/12/2016 at 1:18 ΜΜ, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Το θέμα αύτό είναι κάτι σαν ΠΟΘ και όχι για ερωτήσεις απαντήσεις για λύσεις προβλημάτων που μας απασχολούν. Γι' αυτά κάνουμε νέο θέμα.

@sstavΔες το απο πάνω μία :)

 

Σου έκανα νέο θέμα αλλά πραγματικά κάποιες φορές με ξεπερνάτε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος costas1965 έγραψε:

Ο Μάστρο Παναγιώτης (Panava)   γιατί έχει "σιγήσει" το τελευταίο διάστημα ?

Ή κάτι καλό & μεγάλο μας ετοιμάζει ή αμπαλάρει από τώρα τα μπαγκάζια του για διακοπές στο όμορφο νησί του !!!  ;)

 

Καλώς τον μαστρο-παππού Κώστα. Έφτιαξα ένα κασελάκι για τα οστά των γωνιών μου που θα πάει στο χωριό και δεν το θεωρώ κάτι που πρέπει να επιδειχθεί. Φτιάχνω και κάτι άλλο για το σπίτι στο χωριο το οποίο πιστεύω να προλάβω να το ποστάρω πρίν φύγω. Πόλλές υποχρεώσεις αυτήν την εποχή και ο χρόνος λίγος. Είμαι και σε vacation mood. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!!!!!!!!!Μετα απο μια κουραστικη βδομαδα στη δουλεια ειναι ωραιο να ξυπνας στις 12:)!!!!!!!!!!!Καφες,ταρατσα κ επεξεργασια αλλης δισκοπλακας για ρολογακι τοιχου...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Περαστικα μας...Κ γω στην ιδια κατασταση ειμαι!:hehe:Να φανταστεις τωρα θα φαω για μεσημερι:p Εμενα βεβαια δε μου φταιγε κανεις,το ξερο μου το κεφαλι μονο,που αντι ν αραξω στον καναπε το παιζα Ελβετος ωρολογοποιος!!!!!!!!!!!!!!:amen:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.