Jump to content



Recommended Posts

On 4/4/2018 at 11:39 ΠΜ, το μέλος Asxetius έγραψε:

Εχει λίγες ώρες που τελείωσα ένα ακόμη mini arcade.

Διανύουμε ιδιαίτερες μέρες αυτήν την εβδομάδα, και αποφάσισα να το διαθέσω προς αγορά με ένα διαφορετικό τρόπο.
Τα χρήματα θα κατατεθούν απευθείας από τον αγοραστή στο "Χαμόγελο του Παιδιού".

Δείτε το βίντεο για το mini arcade που δίνω, και το πως μπορείτε να πάρετε μέρος στην διαδικασία. Ευχαριστώ.

 

 

 

 

Εχω 2 προσφορές μέχρι στιγμής... η τελευταία είναι 40€ :)

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Κωστα αν οι φωτο σου ειναι δυσκολες πες μας τουλαχιστον λιγα για την ενωση, πως την εκανες, τι εργαλεια χρησιμοποιησες να μαθαινουμε και εμεις οι αχρηστοι.
Εγω προσπαθησα να κανω με τον ιδιο τροπο διαχωριστικο για ενα συρταρι και μου μαδησε αρκετα το κοντρα πλακε με την πριονοκορδελα απο την κατω μερια.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 7 λεπτά, το μέλος ZoSo έγραψε:

μου μαδησε αρκετα το κοντρα πλακε με την πριονοκορδελα απο την κατω μερια.

 

check it

 

Για τα υπόλοιπα συμφωνώ και εγώ ότι θα ήθελα μια μικρή περιγραφή όχι μόνο απο τον Κώστα αλλά από όλους.

Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη και απο εδώ

 

  • Like 4
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος ZoSo έγραψε:

Κωστα αν οι φωτο σου ειναι δυσκολες πες μας τουλαχιστον λιγα για την ενωση, πως την εκανες, τι εργαλεια χρησιμοποιησες να μαθαινουμε και εμεις οι αχρηστοι.
Εγω προσπαθησα να κανω με τον ιδιο τροπο διαχωριστικο για ενα συρταρι και μου μαδησε αρκετα το κοντρα πλακε με την πριονοκορδελα απο την κατω μερια.

Καλησπέρα κ Χρόνια πολλά. Λόγια πολλά δεν! 

Για να μην σου ξεφτιζει το κόντρα πλακέ εκεί που κόβεις θέλει χαρτοταινία κ θα δεις πολύ καλά αποτελέσματα. 

Η ιδέα είναι από την .... όμορφη φίλη μου στο YouTube. Τα εξηγεί όλα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος costas1965 έγραψε:

Αχ! αυτό το Pinterest τι μου κάνει. 
Φίλος είναι όμως & πρέπει να τον στηρίξω στην νέα του προσπάθεια (νέα σύγχρονη μπυραρία). Συνεχίζετε...........

 

 

1. Το pinterest είναι καταστροφή για άτομα που είναι επιρρεπή προς κατασκευές :)

2. Γι'αυτο είναι οι φίλοι 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kάποια στιγμή μπορείς να πάρεις ένα καλώδιο με το βύσμα 90 μοίρες.... για να μην φαίνεται τόσο πολύ αυτό που έχεις.

 

https://www.ebay.com/itm/1pc-1-8M-Right-Angle-5-5x2-1mm-DC-Power-Plug-Connector-Cord-Cable-w-Lock-Ring/322188390515

55.thumb.jpg.8b5f2492c74e9a89c88d3e280669163d.jpg

 

ή αυτό...

 

https://www.ebay.com/itm/DC-Power-Plug-5-5x2-1mm-Male-90-Right-Angle-To-Female-Extension-Cable-Cord-15cm/171955354928

 

Αποτέλεσμα εικόνας για ange right 5.5 x 2.1

 

ή τίποτα από τα παραπάνω... αν δεν σ'ενοχλεί όπως είναι  :)

 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος Nektar2018 έγραψε:

Εκ των υστερων ειδα οτι τα 30 αρια ηταν μεγαλα για το ξυλο και φαινονται τα led. Το παχος ειναι περιπου ενα εκατοστο του μανδυα του κρυφου  κουφιου, αν ηταν παχυτερο ισως να ηταν ενταξει και τα 30αρια .Next time would be better.

Μπορείς να βάλεις εσωτερικά ματ τζάμι η plexiglass. Ανέξοδα μπορείς να κάνεις και μια δοκιμή με ριζόχαρτο μιας που έχεις led και δεν εκλύουν πολύ θερμότητα.

Πιστεύω θα έχει πιο γλυκό φωτισμό στο μάτι και θα διαχέεται ομοιόμορφα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Νεκταριε μπραβο για την προσπαθεια. Θα συμφωνήσω με τη λυση του Λακη κ θα πω οτι ενα ακομα που με χαλαει ειναι οι βιδες. Οχι τοσο σαν βιδες αλλα το οτι δεν εχουν τρυπηθει συμμετρικά. 

 

Μπαμπη λιγο ακομα και θα σκηνοθετησεις το αγαπη μου συρρικνωσα τα παιδια 2018 :p

 

Ο παππούς σταθερη αξια. Ντουρασελ και βαλε :T:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.