Jump to content



Grand Theft Auto: San Andreas


ZeN75

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Nαι υπάρχει και site που μετράει αντίστροφα σε.........δευτερόλεπτα!!!!....μέχρι τότε. ’σε το έπαιξα χθες στο PS2 και με πιάσαν τα γέλια με την αθλιότητα των γραφικών......όταν βγει θα αγοράσω και καμιά 6800GT να το βάλω στα 1280 x 1024, με 16ΧFAA, 16ΧAF, να γίνει χαμός να γουστάρω..

Link to comment
Share on other sites

lawl george :laughing: , οριστε τι βρηκα στο web , http://www.gtanet.com/news/single.php?id=983 " The German version will be censored of blood, you also won't be able to mug people for money. "

GERMANS S-UC-K !

:mad: :mad: anyhow τι καιγομαι για τους χιτλερικους αφου η cd media θα διαθεσει την UK version με greek dvd case και manual as always (απτην ταινια " ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΟ MANUAL ! " )

Link to comment
Share on other sites

σαν φανατικος και εγω (παιζω απο gta 1 ) θελω να μπω και εγω στο κλαμπ:)

παιχτηκε μεγαλη @#! που το καθυστερουν τοσο για pc

το παιξα πολυ λιγο στη κονσολα ενος φιλου.φαινεται τεραστιο.με χαλασε λιγο η μουσικη βεβαια αλλα ελπιζω να αποζημιωθω απο τα υπολοιπα.(ιστορια κτλ)αν και δε πιστευω οτι θα συγκρινετε με το βαις σιτι.ελπιζω να βγω ψευτης

προλαβα να δω οτι εχει να πηγαινεις να τρως junk food ,ακομα και γυμναστηριο για να κρατιεσαι σε φορμα !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 14:07]

Ελαχιστα το επαιξα χθες, αρκετα καλο φαινεται

1)www.nero.com

2)download nero 6.0.6.13

3)install

4)restart

5)open image

6)write @ 4X for quality (verify the f*cken data για να μην ξαναρχομαι παλι επειδη δεν παιζει το δισκακι)

7)βγες στην γωνια εξω απο το σπιτι σου

8)δωσε μου το dvd

Link to comment
Share on other sites

λοοολλολλλλ... Ας ελπίσουμε να το έχει το γνωστό ''Κατάστημα'' ηλεκτρονικών παιχνιδιών και εφαρμογών έξω απο το μετρό στο μοναστηράκι... Δεν το εχει φερει και το τοπικό video club γμτ...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, αύριο είναι η Πανευρωπαϊκή του κυκλοφορία, πως είναι δυνατόν να το έχει παίξει κάποιος?? Εγώ ήδη το έχω κάνει προπαραγγελία σε κατάστημα και μετράω ακόμη και τα δευτερόλεπτα, ίσως και τα εκατοστά του δευτερολέπτου....:wall:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.