Jump to content



TangoX2 Race#1 - Imola 7/5/17


Recommended Posts

Παρασκευη πρωι θα ανοιξω το ινι στον σερβερ αλλα δε μπορω να εγγυηθω οτι θα δουλεψουν σωστα τα skins και αν θα μπορει να μπει ο @sosna
Παρασκευη απογευμα - βραδυ το πιο πιθανον να λειπω.

Καλο μαθημα και θα περιμενουμε και γραπτως το τι ειπωθηκε :)

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το είχα ξεχάσει γαμώτο.

 

Αν δεν μπορέσει ο Ιάσονας  θα ρωτήσω τον Παναγιώτη @panosdimp αν θαθελε να μας αφήσει να αλωνήσουμε στο σέρβερ του.

 

Αλλοιώς θα χώσω τον Άκη @akis_z80 να με βρει σέρβερ.

 

22.00 με 22.15 θα μπω

 

παίδες η προυπόθεση που τέθηκε είναι για να βοηθήσει εσάς περισσότερο.Γιατί δεν έχει νόημα να προσπαθώ να σας πω τα βασικά που ήδη ξέρετε/ουμε.

 

@4WNikos Νίκο μπες να κάνεις γύρους εκείνη την ώρα κ βλέπουμε.

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 8 ώρες, το μέλος sosna έγραψε:

Αυτό το είχα ξεχάσει γαμώτο.

 

Αν δεν μπορέσει ο Ιάσονας  θα ρωτήσω τον Παναγιώτη @panosdimp αν θαθελε να μας αφήσει να αλωνήσουμε στο σέρβερ του.

 

Αλλοιώς θα χώσω τον Άκη @akis_z80 να με βρει σέρβερ.

 

22.00 με 22.15 θα μπω

 

παίδες η προυπόθεση που τέθηκε είναι για να βοηθήσει εσάς περισσότερο.Γιατί δεν έχει νόημα να προσπαθώ να σας πω τα βασικά που ήδη ξέρετε/ουμε.

 

@4WNikos Νίκο μπες να κάνεις γύρους εκείνη την ώρα κ βλέπουμε.

Ελεύθερα παίδες, το password το ίδιο vitas, το όνομα του σέρβερ faust. 

Χωρά μόνο 16 οδηγούς, minorating δεν υπάρχει, το grip ανεβαίνει πολύ γρήγορα στο 100 %,αν θέλετε κάποια αλλαγή πάνω σ αυτό μου λέτε. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ας προσπαθησουν στον Tango που ειανι ρυθμισμενος σε συνθηκες αγωνα και αν αντιμετωπισουν προβλημα, αλλαζουν :)
To πολυ πολυ, βγαζω το entry list.Απλα δε θα εχετε skins :p

 

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@rapid_fast οκ ειναι λαθος οι θερμοκρασιες.Παμε παρακατω και καντε practice με λαθος θερμοκρασιες [emoji3]
 


Οι θερμοκρασίες δεν είναι λάθος ή να το πω αλλιώς, δεν αποδεικνύεται ότι είναι λάθος.

Όποιος έχει στοιχεία ας ανοίξει θέμα στο επίσημο forum και καλή του επιτυχία.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ιάσονα δε βάζεις fixed setup να μην υπάρχουν δικαιολογίες?:p

Μπορούμε να κάνουμε και το άλλο στο ριβέρς γκριντ να έχουμε σετάπια ενώ στον πρώτο fixed!:p

Spoiler

Μη πυροβολείτε τον πιανίστα.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καποιοι ειχαν θεμα γιατι τους ενοχλει και ενας λογος παραπανω λογω cup..

Πιστευω αυτος που ελεγχει καθρεφτες, θα το εχει ανοιχτο.Ο απροσεκτος ειτε ανοιχτο ειναι ειτε κλειστο, ειναι το ιδιο πραγμα :p

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, jumaru99 said:

Μήπως θα έπρεπε να κάνουμε force και το mirror?

Καλώς ο καθρέφτης αλλά επειδή έτσι και αλλιώς οι περισσότεροι παίζουν από onboard (και έτσι και αλλιώς εχουν καθρέφτες) + έχουμε και μερικά παιδιά με VR, δεν υπάρχει λόγος!

 

Αν θέλεις να μην εμπλακείς σε χαζό τρακάρισμα, και το Heli σου αρκεί ;) 

 

Φυσικά το καλύτερο απ όλα είναι να έχεις virtual mirrors, Helicorsa και spotter για να είσαι σίγουρος ότι, ότι μπορείς να το αποφύγεις θα το αποφύγεις :p

 

Και μην μου πείτε ότι είναι unrealistic... Ακόμα και το heli έχει μπει στους αγώνες υπό μία παρόμοια μορφή!

Έγινε επεξεργασία από Georgiadis Giorgos
Link to comment
Share on other sites

Εγώ να πώ οτι ώς τώρα με VR ίσως έχω λίγο χειρότερη αίσθηση από ότι πριν για αυτοκίνητα που είναι εκτός του οπτικού πεδίου, κυρίως γιατί οι καθρέφτες είναι πιο μακριά από εκεί που κοιτάς συνήθως και δεν έχω συνηθίσει να γυρνάω κεφάλι για να τσεκάρω. Στο 1 combo που έχω τρέξει έτσι ως τώρα τράκαρα στο τοίχο 20 μέτρα μετά την εκκίνηση σε εξάσκηση επειδή κοιτούσα τον Ιάσονα δίπλα μου... :hehe: χάνεις λίγο τη μπάλα όταν δεν κοιτάς μπροστά γιατί χωρίς και τις επιταχύνσεις δε καταλαβαίνεις αν στρίβεις/πόσο στρίβεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.