Jump to content



BATTLEFIELD V


Recommended Posts

Μη δω κανεναν να τρεχει δεξια αριστερα με warpaint στα μουτρα λες και παιζουμε σε western η τιποτα κοτσιδια αλλα horizon zero dawn θα σας σπασω τα ακουστικα... ξερετε πως.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

απο GPU [980Ti].CPU ]2600K] Θα στεκόμαστε αξιοπρεπώς ; πως το νιώθετε;

Μην μου πεις ότι παίζεις με ultra settings. Low όλα πλην ενός-δύο φίλτρων. Α, νομίζω ότι έχεις την pg279q. Βγάλε vsync και θα είσαι μια χαρά. Επίσης, έχεις πειράξει την 980ti; Έχει να δώσει πολλά η κάρτα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος SpirosKGR έγραψε:

Φεμινιστικές κουτσουλιές / to much political correctness, trailer κουκουρουκου. Χρωματιστή παλέτα cartoonish σε Ww2 παιχνίδι. Niiicceee

 

Οι αλλαγές/προσθήκες καλοδεχούμενες μεν να δούμε πώς θα υλοποιηθούν στην πράξη.

 

Μεγάλη απογοήτευση από τους περισσότερους λόγω του ΚΑΚΙΣΤΟΥ trailer και των political/feminist bullshits

Εμένα αυτό πού με ψιλοχάλασε είναι τα έντονα χρώματα,(δεν βγάζουν βέβαια και μάτια σαν του νέου COD) αλλά αυτό μετριάζεται με την άψογη κίνηση και τα γραφικά που δεν μοιάζουν σε καμμία περίπτωση με cartoon. Όσο για το political/feminist δεν με πειράζει καθόλου. Ίσα-ίσα μου αρέσει που υπάρχει και γυναικείος χαρακτήρας μέσα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

απλά ρε παιδια....που είναι οι στρατιωτικές στολές; φόραγαν ότι γούσταραν ο καθένας; το customization καλό ειναι αλλά να υπάρχει κάποιο μέτρο.

Επίσης , για τις πίστες που θα ερθουν υπάρχουν πληροφορίες;

1 hour ago, DEADLAZARUS said:

Μην μου πεις ότι παίζεις με ultra settings. Low όλα πλην ενός-δύο φίλτρων. Α, νομίζω ότι έχεις την pg279q. Βγάλε vsync και θα είσαι μια χαρά. Επίσης, έχεις πειράξει την 980ti; Έχει να δώσει πολλά η κάρτα.

όλα ultra παίζω...μεvsync off εννοείται...η κάρτα δεν είναι απλή ...είναι στα 1440Mhz...

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

απλά ρε παιδια....που είναι οι στρατιωτικές στολές; φόραγαν ότι γούσταραν ο καθένας; το customization καλό ειναι αλλά να υπάρχει κάποιο μέτρο.

Επίσης , για τις πίστες που θα ερθουν υπάρχουν πληροφορίες;

όλα ultra παίζω...μεvsync off εννοείται...η κάρτα δεν είναι απλή ...είναι στα 1440Mhz...

Spoiler

Άρα, συμφωνούμε σε όλα πλην των φίλτρων. Γιατί ultra; Δεν νομίζω ότι θα παρατηρήσεις τις διαφορές (με τόσο τρέξιμο για res και kills). Γούστα είναι αυτά βέβαια, αλλά λέμε τώρα. Η οθόνη είναι αυτή που είπα;

 

Link to comment
Share on other sites

ναι...Asus freesync PG279Q...

Αν είναι έτσι οπως τα λένε στο video του Lazy μιλάμε για ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ στο τρόπο που παιζεται...ειδικά για health -ammo...το revive θα είναι περιπέτεια...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να δούμε πώς θα εφαρμοστούν στην πράξη όλα αυτά. Οι οχυρώσεις μου φαίνονται λίγο άκυρες (ειδικά στο conquest), εκτός και αν παίζει όλη η ομάδα μαζί και αφήνει 3-4 άτομα κάθε φορά πίσω, για να κρατήσουν το objective. Αλλιώς, αν, δηλαδή, η ομάδα μετακινείται συνεχώς, ποιο το νόημα; Και τι θα γίνει με τις οχυρώσεις των αντιπάλων; Θα αυτοκαταστρέφονται;

Τa res+resupply δεν έχουν λόγο να τ' αλλάξουν. Μια χαρά λειτουργoύν και τώρα. Αυτό που θέλω, είναι αφαίρεση του sweet spot και consistency στα χτυπήματα. Όχι, οι επόμενες 5 σφαίρες βρίσκουν αντίπαλο, επειδή έτσι και οι επόμενες 5 δεν πετυχαίνουν όυτε πουλί βαλσαμωμένο, επειδή γιουβέτσι.

Link to comment
Share on other sites

Από το trailer και μόνο σας δίνει την αίσθηση ότι το παιχνίδι είναι του 2ου παγκοσμίου πολέμου ??? Οι αλλαγές που βλέπω να έχουν ανακοινώσει πιστεύω είναι σε σωστό δρόμο.

Link to comment
Share on other sites

Οσο ww2 ειναι και το wolfenstein μου κανει εμενα.

Διαφωνω καθετα για το customization, αν χρωματικη παλετα δεν μεινει στα επιπεδα του bf1 και βλεπουμε παρδαλα κατσικια με οπλα στα χερια ολο το immersion πηγε περιπατο.

Για τις οχυρωσεις αυτο που καταλαβα βαση του τι ειπε ο τυπος ειναι οτι στην ουσια θα γινονται repair μεχρι ενος σημειου τα κτιρια για να μπορεις να μπεις παλι μεσα και να κανεις την αμυνα σου και θα πρεπει παλι να τα ξαναριξεις κλπ.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ειπώθηκαν πολλά για τα προσθετικά μέλη και την λειτουργικότητά τους σύμφωνα με αυτό που φοράει η κοπέλα στο trailer : 

 

Υπήρχαν από αρχαιοτάτων χρόνων και ήταν και λειτουργικά από τον 18ο-19ο αιώνα.

bed0d22.jpg

Left, one of James Hanger’s early patents from 1891 shows his novel hinged mechanism. Image courtesy Hanger.com. Right, Samuel Decker was another veteran who developed his own mechanical arms, and later went on to become an official Doorkeeper at the U.S. House of Representatives.

https://www.collectorsweekly.com/articles/war-and-prosthetics/

https://www.google.gr/search?biw=2048&bih=1064&tbm=isch&sa=1&ei=2OYGW7TxEIv6wALRm7Jo&q=prosthetic+arms+in+ww2&oq=prosthetic+arms+in+ww2&gs_l=img.3...292365.297139.0.297703.8.8.0.0.0.0.122.864.1j7.8.0....0...1c.1.64.img..0.2.236...0i19k1j0i7i30i19k1j0i30i19k1j0i5i30i19k1.0.fReJa1QBkS8#imgrc=_

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/24/2018 at 9:33 AM, Lazy Dog said:

Το παιχνιδι θα ειναι επιτυχια(για τα δικα μου γουστα τουλαχιστον)

 

Πολλες οι αλλαγες στο gameplay που με βρισκουν συμφωνο σχεδον ολες

 

Το σημαντικοτερο...ΔΕΝ θα εχει loot boxes?

 

 

 

 


To gameplay που δειχνει ειναι απο το BF1? (Δεν εχω παιξει ποτε το παιχνιδι και δε ξερω)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.