Jump to content



Recommended Posts

πριν 2 λεπτά, το μέλος kpetros έγραψε:

Τι γινεται αμα δεν κανεις τιποτα απο ολα αυτα ? 

 

Εχω δει να αρνειται να κοινωνήσει το παιδί ο παπας

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Εχω δει να αρνειται να κοινωνήσει το παιδί ο παπας

 

Και αν στην τελικη δεν κοινωνησει το παιδι , τι παθαινει ?  XD

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος ronin13 έγραψε:

Η πείρα που έχω αποκομίσει από "λάθη" μεγαλύτερων και εμπειρότερων (πατέρας, παππούς, θείοι κτλ) λέει ότι κάποια πράγματα τα κάνεις, ακόμα και αν δεν τα πιστεύεις, επειδή τα πιστεύει η συζυγος.
Όπως δεν πειράζει να μην τα κανεις, αντίστοιχα δεν πειραζει και να τα κανεις.
Σκοπός είναι η ισορροπία στο σπίτι, και όχι η επιβολή της άποψης του ενός ή του άλλου.

Αν το κάνεις από αγάπη, οκ. Απλά εγώ αν δεν πιστεύω κάτι δεν το κάνω.

πριν 5 ώρες, το μέλος acct έγραψε:

Εσείς το γελάτε, αλλά ο άλλος μπορεί να πήρε άδεια για 2-3 ώρες Battlefield με τα θαλασσοπλύματα... :hehe:

Έγραψες ?

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος kpetros έγραψε:

 

Και αν στην τελικη δεν κοινωνησει το παιδι , τι παθαινει ?  XD

 

 

Ακριβώς ό,τι έχω πάθει εγώ που έχω να εξομολογηθώ από την τελευταία φορά που μας πήγαν για εξομολόγηση στο σχολείο και να κοινωνήσω τουλάχιστον 15 χρόνια. Δε θυμάμαι μήπως σε κοινωνάει ο παπάς στο γάμο, στην περίπτωση αυτή έχω να κοινωνήσω 8 χρόνια.

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

 

Ακριβώς ό,τι έχω πάθει εγώ που έχω να εξομολογηθώ από την τελευταία φορά που μας πήγαν για εξομολόγηση στο σχολείο και να κοινωνήσω τουλάχιστον 15 χρόνια. Δε θυμάμαι μήπως σε κοινωνάει ο παπάς στο γάμο, στην περίπτωση αυτή έχω να κοινωνήσω 8 χρόνια.

Όχι. Ο παπάς σου λέει ότι άπαξ και υπογράψεις δεν υπάρχει επιστροφή. Τουλάχιστον σε μένα αυτό είπε. Καλός παπάς. Έπρεπε να τον είχα ακούσει?.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Ιστορική μέρα σήμερα. Αντί να ξυπνήσω και να είναι νύχτα, με ξύπνησε το ξυπνητήρι στις 7 και 15!!!!

Σαν προφητεία του γέροντα Παΐσιου ακούστηκε, lol.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.