Jump to content



Recommended Posts

Μόλις τώρα, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Οχι ρε. Απλα τωρα μου ρθε η ατακα

Είπα κι εγώ. Αν είναι μόνο μετρό, καλά είσαι. 

Μην μπεις σε αστικό... Γιατί ο κορονογιός θα σε κοιτάζει με χάρη :hehe: 

Όπως εμένα τους τελευταίους 2 μήνες :bleh: 

Link to comment
Share on other sites

Ασε ρε γατακι. Αστικα δυτικών προαστίων 852, 703 κλπ. Κορονοταγκό.

Απλά οταν δεν βλεπω καποιο σχετικα άδειο δεν ανεβαίνω πλέον. Μλκια είναι.

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω ορισμένα ελληνικά καταστήματα.

 

Αποστέλλω email για να μου επιβεβαιώσουν αν ένα προϊόν είναι διαθέσιμο και αν θα παραλάβω αυτό που θα παραγγείλω και όχι κάποιο αντίστοιχο άλλης μάρκας σε περίπτωση που δεν είναι διαθέσιμο. Μου απαντάνε με ένα ξερό "Είναι διαθέσιμο".

 

Προχωράω στην παραγγελία χθες και μου έρχεται απλά το αυτοματοποιημένο email επιβεβαίωσης και σήμερα το απόγευμα έλαβα email που επισήμαναν την παραγγελία ως "Ολοκληρωμένη" χωρίς να έχω παραλάβει το προϊόν και χωρίς πρώτα να έχει προηγηθεί κάποιο email ότι αποστάλθηκε η παραγγελία, κάποιο tracking number ή κάτι σχετικό.

 

Δηλαδή τι φάση;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Ρε παιδιά, ειλικρινά δε μπορώ να καταλάβω ορισμένα ελληνικά καταστήματα.

 

Αποστέλλω email για να μου επιβεβαιώσουν αν ένα προϊόν είναι διαθέσιμο και αν θα παραλάβω αυτό που θα παραγγείλω και όχι κάποιο αντίστοιχο άλλης μάρκας σε περίπτωση που δεν είναι διαθέσιμο. Μου απαντάνε με ένα ξερό "Είναι διαθέσιμο".

 

Προχωράω στην παραγγελία χθες και μου έρχεται απλά το αυτοματοποιημένο email επιβεβαίωσης και σήμερα το απόγευμα έλαβα email που επισήμαναν την παραγγελία ως "Ολοκληρωμένη" χωρίς να έχω παραλάβει το προϊόν και χωρίς πρώτα να έχει προηγηθεί κάποιο email ότι αποστάλθηκε η παραγγελία, κάποιο tracking number ή κάτι σχετικό.

 

Δηλαδή τι φάση;

 

Aκόμα ανταλλακτικά για το οπελ ψάχνεις εσύ?

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, UltraB said:

Εμ, άμα είχατε αφήσει και τίποτα θα έβρισκα και εγώ ο δύσμοιρος. 

είναι ακόμα χειρότερα τα πράγματα. Εσύ τουλάχιστον τα πληρώνεις, αυτοί (είδες παραπάνω γραμμές 8xx, αν ξέρεις από Αττική τα νιώθεις αμέσως αυτά) τα απαλλοτριώνουν.
Εδώ έχεις και τον πρόσθετο παράγοντα Κούκης, ίντυ, ρουμπικώνας, γουρούνια, δολοφόνοι,  ρουμανία, λευκορωσία, μολδαβία κλπ
Απαλλοτρίωση στη νιοστή.

Μόνο ο χόντας μπορεί να περπατήσει άφοβα εκεί πέρα.
 

  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

μην του κάνεις τέτοια σήμερα. Πήγε κι αυτοτραματίστηκε με τα ΜπΕμΒε στην αυτοκίνηση (είναι άδολο κι αγνό το καμάρι μου ο Πέτα και δεν εκμεταλλεύτηκε την πάσα σωστά) μην του βγάλεις κι ιστορία με τα οχήματα.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Μία ώρα πριν, το μέλος UltraB έγραψε:

Δεν έχει τις ψευτολαμαρίνες που έχει ο Ιάπωνας σου για να γίνει έτσι :p

 

Εχμ... 

 

Παράθεση

C-HR is a very important milestone for Toyota Motor Manufacturing Turkey

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rusty_Cookie said:

C-HR is a very important milestone for Toyota Motor Manufacturing Turkey

δηλδή το σγουρομάλλικο, αφάνα μπαφάνα, παιδάκι (ο «Μe» της ανάρτησης) που τρέχει τρομαγμένο μη τυχόν συμβεί το ανεπανόρθωτο με την ξανθοΜπεΕμ τελικά απλώς τρέχει να βρει το φέσι του;

  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.