Jump to content



Recommended Posts

πριν 6 ώρες, το μέλος Simon έγραψε:

Ρε σεις με πηραν πριν λιγο τηλεφωνο στη δουλεια, μιλουσε καποιος μετρια αγγλικα και μου ειπε οτι καλει επειδη υπαρχει προβλημα σε καποιο pc και στελνει μηνυμα σφαλματος στους σερβερ της microsoft. Ηξερε την επωνυμια της επιχειρησης :o

Εκει που μου εξηγουσε ποιο υποτιθεται οτι ειναι το προβλημα εκλεισε η γραμμη... Ειναι legit η απατη? 

 

https://www.thelab.gr/forums/topic/139793-πείτε-ότι-θέλετε-v50/?do=findComment&comment=2536960

 

είχες πατήσει και like ?

Έγινε επεξεργασία από GriGaS
  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος GriGaS έγραψε:

Δεν παιζει να θυμασαι οτι ειχα κανει like, μαλλον το ειδες τυχαια τωρα που εψαχνες το ποστ ?  Εδω δεν το θυμαμαι εγω και ειναι σαν να το βλεπω πρωτη φορα το ποστ που ειχες κανει.

Νταξ εχω ενα μικρο θεματακι με τη μνημη μου :hehe:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 23 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

Δεν παιζει να θυμασαι οτι ειχα κανει like, μαλλον το ειδες τυχαια τωρα που εψαχνες το ποστ ?  Εδω δεν το θυμαμαι εγω και ειναι σαν να το βλεπω πρωτη φορα το ποστ που ειχες κανει.

Νταξ εχω ενα μικρο θεματακι με τη μνημη μου :hehe:

Έχεις θέμα. Εγώ θυμήθηκα post που έκανε ο άλλος το 2012, θες αναβάθμιση σε λέω :bleh: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Πηραν ξανα τηλεφωνο στη δουλεια απο τη microsoft σημερα. Αυτη τη φορα ηταν μια κοπελα. Της ειπα οτι εχουμε λινουξ και στεναχωρεθηκε ειλικρινα. Αυτα. ? 

  • Like 3
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

Αλλάζω πολλά οπότε ....

πριν 14 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Σχολείο θα πας;

 

πριν 1 λεπτό, το μέλος salde έγραψε:

παίρνει άδεια με τους λεφτάδες ο ντέλμαν, πάει διακοπούλες στην rich man's season :p

πήρα  ιούλιο οπότε είμαι μια χαρά :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.