Jump to content



Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Όλη η φράση στις ατάκες άν το έννοείς. Στηρηξτε με τη ψήφο σας

Done and done. Δε λεει λογια του αερα ο τρεχα γυρευες του λαμπη εδω εχουμε πυγμη κι ακεραιοτητα

  • Like 1
  • Confused 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Lakisss έγραψε:

Καλημέρα με αναμνήσεις. 

FB_IMG_1567271418312.jpg

Έκλαψα από συγκίνηση.

Καλημέρα. Δακρύβρεχτη και γεμάτη αναμνήσεις.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 

Ενάμιση χρόνο μετά, μόλις τις βρήκα!!!! Είχαν πέσει πίσω από ένα συρτάρι και κάθονταν εκεί λογικά από τον Ιανουάριο του 2018 που μου έστειλε ο @petranGRE τα 2x8 που έχω τώρα...

  • Like 4
  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

αλλος λεει καλοκαιριατικα καλο χειμωνα, αλλα θυμηθηκε παγωτα εβγα του 87 με τη σοφια και τον σταματη, αλλος το σισμικ κι αλλος δεν ξερει που πανε τα 4 (ddr)....

βρε κατι παλιογεροι εδω μεσα........!

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα.

 

Ανέβαινα τον Κηφισό το πρωί και προσπαθούσε να περάσει μία μηχανή ΔΙΑΣ από τη ΛΕΑ. Δεν μπορούσε οπότε και περνούσε από τη δίπλα λωρίδα. Έπειτα από 500 μέτρα ο συνοδηγός τους έκανε νόημα "Φύγετε από τη ΛΕΑ". Σε 2-3 δευτερόλεπτα είχαν φύγει τα πρώτα 10 αυτοκίνητα. Αφού πάτησε γκάζι και έφυγε η μηχανή ΔΙΑΣ, σε κλάσματα δευτερολέπτου σαν μπαλαρίνες, όλοι επέστρεψαν στη ΛΕΑ. 

 

Ούτε 1 λεπτό δεν άντεξαν. 

  • Like 6
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Μετα το ποστ του trib ειμαι αναγκασμενος να το πω παλι.. μνημονεια μεχρι να σβησει ο ηλιος ρααααααααααααααααα!

Έγινε επεξεργασία από Seek & Find
  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.