Jump to content



Recommended Posts

Αν είναι καυτό δοκιμάζω λίγο μέχρι να κάει λίγο η γλώσσα, μετά παραπονιέμαι στη σύζυγο γιατί μου το έδωσε να φάω αφού καίει (duhhhh) και έπειτα από 5 λεπτά το τρώω σαν να μην υπάρχει αύριο. Προέρχομαι από σκληρή δίαιτα και μόνο που γράφω για πεινιρλί και τυρόπιτες, ανοίγει η όρεξη....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Btw νόμιζα ότι είμαστε στο φαγητοθρέντ. ?

Μπορούμε να γίνουμε ότι θέλουμε, φτάνει να υπάρχει θέληση.

Bonjour.

Πλάκα-πλάκα σκέφτομαι στην επόμενη επίσκεψη στο super να πάρω υλικά για να φτιάξω καμιά πιτούλα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όση ώρα εσείς μιλάτε, εγώ έχω περάσει στην πράξη. Έφαγα: τυρόπιτα, σπανακόπιτα, πιτσούλα, τυροπιτάκια, ζεστό κρουασάν σοκολάτας (πλάκα κάνω:hehe:)...

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Όση ώρα εσείς μιλάτε, εγώ έχω περάσει στην πράξη. Έφαγα: τυρόπιτα, σπανακόπιτα, πιτσούλα, τυροπιτάκια, ζεστό κρουασάν σοκολάτας (πλάκα κάνω:hehe:)...

Αν τα είχες φάει όλα αυτά μπορεί να έτρωγες και ένα μπαν  για τη χώνεψη.

Όχι από εμένα πάντως, για να εξηγούμαι. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εμείς φάγαμε από το Άρτιστον (αυτά τα σαβουράκια που έχει) εχτές στο γραφείο, λόγω Γιάννη.

Άρτιστον ξέρω ένα πάνω στην Σόλωνος στα Εξάρχεια. Αυτό λες;

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, salde said:

Για ποια περιοχή το γράφεις αυτό; Πανελλαδικά είναι μάλλον χάλι μαύρο κι έχει καταντήσει στην Αθήνα -λόγω μεγέθους- να πετυχαίνεις κάνα-δύο καλύτερα από τη συντριπτική πλειοψηφία των άλλων πόλεων, που πριν καμια  εικοσαριά χρόνια  δεν θα το πίστευε κανείς.

κυριως επειδη αγοραζουν απο "ιδιους" μεγάλους προμηθευτές,

 

εχω βρει στην καλλιθέα ενα φουρνο που εν γνωση του αγοραζει πιο ακριβα χοντρική αλλα εχουν διαφορά απο των άλλων.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, karmen1983 said:

Πρόσεχε μη βαρυστομαχιάσεις μόνο :p 

Στο "τριπάκι" της δίαιτας με έβαλε η γυναίκα μου. Εγώ τη συνεχίζω και η ίδια τα παράτησε. Και αν με δει να φάω κανά πατατάκι μου κάνει και παρατήρηση. Που φτάσαμε...

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

έχει λερωμένη τη φωλιά της, μας έδειξε αξίνες, μας δείχνε κουτάκια, βίδες, φωτάκια, κάνα αυθεντικό νερό ούτε που δείχνει. Σου λέει κάτσε να παριστάνω τον Μαρίκο μην αρχίσουν αυτοί να μου ζητάνε, θα τους πω «την ήπια. τέλειωσε.» Ενώ αν αρχίσει με ροζάκια, κορδελίτσες, λουλουδάκια πώς να το δικαιολογήσει, θα της πεις μετά δε ντρέπεσαι κορίτσι πράμα να πίνεις.

Link to comment
Share on other sites

πριν 7 ώρες, το μέλος trib έγραψε:

Εντωμεταξύ σήμερα το βράδυ πρέπει να φάω δημητριακά ολικής άλεσης με γάλα. Άραγε θα τα καταφέρω;

 

Χμμ... 4-5 κουταλιές του γλυκού είναι 50γρ δηλαδή 150 θερμίδες και δεν χορταίνεις με τίποτα ; )

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, astrolabos said:

 

kwovcbl.jpg


Καλώς όρισες, σε περίμενα. Μας έλειψες αυτές τις ημέρες, όλα καλά; Είχες δουλίτσες εκτός πόλεως, τρεχάματα...

ΜΕ ΠΛΑΣΤΕΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
«Οι πινακίδες για να μπερδέψουν τις Αρχές ήταν πλαστές και ανήκαν σε πραγματικό όχημα επίσης "Smart" από την Καλαμάτα. Συνήθως, οι κακοποιοί αντιγράφουν πινακίδες οχημάτων που υπάρχουν αγγελίες πώλησής τους στο διαδίκτυο και τις περνάνε σε κλεμμένα οχήματα ίδιας μάρκας και συνήθως ίδιων χαρακτηριστικών και χρώματος για να προκαλέσουν σύγχυση στις Αρχές»

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.