Jump to content



Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα.

Happy Τσικνοπέμπτη σήμερα. 

Ευκαιρία να το ρίξουμε έξω.

 

 

 

πριν 3 λεπτά, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καλημερα! Αντε γιατι μ'αναψατε τα λαμπακια μολις μπηκα :hehe:

Disclaimer: Μαλλον θα σας πρηξω με τετοιυ ειδους λογοπαιγνια μεχρι να βαρεθω, αν θελετε μπαναρετε με απο τωρα

 

aAgNn8L_700b.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DEADLAZARUS said:

Καλημέρα.

Happy Τσικνοπέμπτη σήμερα. 

Ευκαιρία να το ρίξουμε έξω.

 

 

 

Ναι γιατί εχτές έφαγα φακές...

 

Spoiler

όχι, γιατί ο manager της εταιρίας είχε γεννέθλια και μας τραπέζωσε με γύρους, λουκάνικα, καλαμάκια, σαλάτες, πατάτες και 2 ειδών τούρτες. Θα φάω σήμερα τις φακές.

 

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή Παρασκευή (μια μέρα μετά την προπαρασκευή?), λαμπάκια, λαμπιόνια, λαμπατέρ, λαμπίτες, λαμπόπουλα, λαμπόγυαλοι και φίλοι του admin:hehe:...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα και καλή Παρασκευή (μια μέρα μετά την προπαρασκευή?), λαμπάκια, λαμπιόνια, λαμπατέρ, λαμπίτες, λαμπόπουλα, λαμπόγυαλοι και φίλοι του admin:hehe:...

 

vqvvnhrdozh41.jpg

  • Like 4
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

τι έγινε αρχηγέ; Σε περίμενα χθες να δείξεις κάνα κουνουπίδι, κάνα μπρόκολο ένεκα ημέρας μιας και δεν τρώτε καλά εκεί κάτω. Τώρα θα μας δείξεις τον απαυτό σου; :p

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Πωπω πωπωω, πωπω πωπωω... 

χάλια θα 'ναι το Σάββατο 

θα είναι μάλλον βροχερό 

αυτό κι αν είναι τρομερό

 

έγραψα όμως το ποίημα αυτό 

κι ας μη μπορώ να πω το ρ

αυτό κι αν είναι τρομερό 

πωπω πωπωω, πωπω πωπωω.

 

 

  • Like 2
  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημεράαααααα

 

Η άσχετη ερώτηση της ημέρας. 

 

Σκέφτομαι τον τελευταίο χρόνο να κάνω ένα masters στον τομέα μου (τρομάρα μου θα πει κάποιος στην ηλικία που είμαι, 35). Το κόστος κοντά στα 7000 ευρώ που έχω κάνει κάποιες συναντήσεις. Βλέποντας πως λειτουργεί η αγορά στην Ελλάδα, αμφιβάλλω αν αυτά τα χρήματα θα τα πάρω πίσω ποτέ μέσα από τη δουλειά. 

 

Εκτός της προσωπικης ευχαρίστησης, έπειτα από 12 χρόνια εμπεριας, εσείς που έχετε πάρει αντίστοιχο η ίδιο χαρτί, εξασφαλισατε μελλοντικά κάτι καλύτερο για την οικογένεια σας;  

 

 

Έγινε επεξεργασία από trib
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

ΣΚ, ωρέ, κι ούτε μια καλημέρα;

 

 

 Κανε μας και υποδειξεις τωρα αναποφασιστε τις δεκαρας, μια απο δω μια απο κει.. διιχασμενη προσωπικοτητα..

Αντε καλημερα μην πω τιποτα βαρυτερο (καλησπερα και καληνυχτα και ερθει αποτομο) στο τσακ ειμαι.. ?

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος trib έγραψε:

Καλημεράαααααα

 

Η άσχετη ερώτηση της ημέρας. 

 

Σκέφτομαι τον τελευταίο χρόνο να κάνω ένα masters στον τομέα μου (τρομάρα μου θα πει κάποιος στην ηλικία που είμαι, 35). Το κόστος κοντά στα 7000 ευρώ που έχω κάνει κάποιες συναντήσεις. Βλέποντας πως λειτουργεί η αγορά στην Ελλάδα, αμφιβάλλω αν αυτά τα χρήματα θα τα πάρω πίσω ποτέ μέσα από τη δουλειά. 

 

Εκτός της προσωπικης ευχαρίστησης, έπειτα από 12 χρόνια εμπεριας, εσείς που έχετε πάρει αντίστοιχο η ίδιο χαρτί, εξασφαλισατε μελλοντικά κάτι καλύτερο για την οικογένεια σας;  

 

 

 

Προσφέροντας γενικές πληροφορίες, δε θα πάρεις τις απαντήσεις που περιμένεις. 

Κάνε θέμα και γράψε:

- Σε ποιόν τομέα θες να κάνεις μεταπτυχιακό;

- Πιο πανεπιστήμιο το προσφέρει;

- Η διδασκαλία είναι εξαποστάσεως ή σε αίθουσα;

- Τι επαγγελματική εμπειρία έχεις;

- Τι περιμένεις να κερδίσεις από αυτό;

Περιμένω

  • Like 4
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.