Jump to content



Recommended Posts

πριν 13 ώρες, το μέλος trib έγραψε:

Καλημέρα σε όλους,

 

Νιώθει κανείς άλλος πως περνάνε γρήγορα οι μέρες, οι εβδομάδες, οι μήνες; Νιώθει κανείς άλλος ότι δεν έχει σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο; Τι συμβαίνει; Στρες; Άγχος; Συνεχόμενες σκοτούρες το προκαλούν αυτό; Περνάω και αρκετές ώρες στη δουλειά χωρίς να κάνω switch-off και δεν βοηθάει.

 

welcome-to-the-real-world.jpg

  • Like 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, acct said:

Θεέ μου, μάλλον με κόλλησε ο @salde τον ιό "Ζεζέρ" και δεν αλλάζει γλώσσα το πληκτρολόγιο!

τρομερό βιντεάκι στο λινκ, είμαι υποχρεωμένος να τα βάζω, μη τυχόν κάτσει καμιά  μυστική αποστολή για ξερίζωμα κόλιανδρου στην Γενεύη, ξεφύγει κάνα γερμανικό Γιέγκα του Φον Πέτα και προδοθούμε.
Αν είχε το σωστό λειτουργικό ο Πέτα θα μπαίναμε αυτόματα σε τοπική προφορά γλυτώνοντας χρόνο.

Τον Αντώνη να μου τον αφήσετε ήσυχο. Είναι ταγμένος για ιδιοκτησία Μεγάλης Ομάδας, πρέπει να μαζέψει χρήμα ο άνθρωπος, δεν θα μείνει πάντα ένας ταπεινός αντμιν.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 36 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. 

Εγώ, πάλι, περιμένω να με καλέσει ο Ερντογάν. Θα τον μπλοκάρω τον άτιμο?..

 

Μη σου κάνει αναπάντητη το πρώτο αποβατικό σώμα στρατού της Τουρκίας πρόσεχε :hehe: 

  • Like 1
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

να πάρουμε ασπίδες/δόρατα/σπαθιά; (έχουμε παίξει AC odyssey) 

να ακονίσουμε τα τσεκούρια του πολέμου; (βγαίνει το Valhala οσονούπω)

να ξεκρεμάσουμε του παππού τα Τhompson , Turner SMLE, ZH, BREN, EMP από τα τζάκια (έχουμε παίξει BF5...)

να σπάσουμε τα τσιμέντα που έχουμε θάψει τα FAMAS, M4A1, GALIL , FN SCAR κτλ. (έχουμε παίξει Calll of Duty ...)

Καλημέρες

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, salde said:

Αν είχε το σωστό λειτουργικό ο Πέτα θα μπαίναμε αυτόματα σε τοπική προφορά γλυτώνοντας χρόνο.
 

 

Θες να κάνω login στο Λάμπη από τον υπολογιστή με XP; Πες μου, θες;

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, PetrosD said:

Θες να κάνω login στο Λάμπη από τον υπολογιστή με XP; Πες μου, θες;

Από 3.1 αν σου βαστάει. 

 

7 minutes ago, Rusty_Cookie said:

έχω πάρει κάρτα γραφικωνε

μεγειά, ποια, πόσο

 

 

8 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Μουχλες

πιες χλωρίνη

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Να βάζεις τόνους

Ε οχι! σα σουφι! Δε βαζω στα Ελληνικα θα βαλω σα γαλλικα?! Γαααααααααααααααααααααααααααααααα! (Ραααα στα γαλλικα)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

 

Μη σου κάνει αναπάντητη το πρώτο αποβατικό σώμα στρατού της Τουρκίας πρόσεχε :hehe: 

Φοβούνται, ωρέ, τα παλικάρια;

Spoiler

scared tim burton GIF

 

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.