Jump to content



Recommended Posts

πριν 50 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Καλημέρα. 

Να τολμήσω να μιλήσω για διακοπές;

Και βέβαια, γιατί όχι;

Η ΔΕΗ κάθε καλοκαίρι έχει συχνές διακοπές εδώ. Η δικιά σας τι κάνει;

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!

 

Ο πατέρας μου (70) χρησιμοποιεί υπολογιστή από το 95 και ακόμα δεν ξέρει πως αποθηκεύουμε τα συνημμένα από τα emails στην επιφάνεια εργασίας.. Δεν ξέρει ούτε πως να μπει στο ινεργουεμπζ :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Με τους υπολογιστές είτε το έχεις ή δεν το έχεις.

Ξέρω ηλικίες από 35 έως 45 που τους λες "κλικ" εδώ και πατάνε αλλού ή που τους λες "δεξί κλικ" στο τάδε και σε ρωτάνε "μονό ή διπλό ?".

Ξέχασα να πω και καλημέρα, σόρυ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

 

Νιώθει κανείς άλλος πως περνάνε γρήγορα οι μέρες, οι εβδομάδες, οι μήνες; Νιώθει κανείς άλλος ότι δεν έχει σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο; Τι συμβαίνει; Στρες; Άγχος; Συνεχόμενες σκοτούρες το προκαλούν αυτό; Περνάω και αρκετές ώρες στη δουλειά χωρίς να κάνω switch-off και δεν βοηθάει.

 

Εντωμεταξύ, εχθές είδα το εξής κουφό! Έχουμε βγάλει τα παιδιά μια βόλτα και ακούω μαινόμενο Nissan Micra να κατεβαίνει τη Θηβών. Περνάει από μπροστά μας (γυναίκα με παιδί) με 70-80 χιλιόμετρα και σπασμένα όλα τα τζάμια. Σπασμένο το παρμπριζ, τα πλευρικά παράθυρα, το πίσω. Όλα εκτός από τα φανάρια. Και όταν λέω σπασμένα, εννοώ δεν είχε μείνει τίποτα, κενό.  Τι φάση;

Έγινε επεξεργασία από trib
  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος trib έγραψε:

Εντωμεταξύ, εχθές είδα το εξής κουφό! Έχουμε βγάλει τα παιδιά μια βόλτα και ακούω μαινόμενο Nissan Micra να κατεβαίνει τη Θηβών. Περνάει από μπροστά μας (γυναίκα με παιδί) με 70-80 χιλιόμετρα και σπασμένα όλα τα τζάμια. Σπασμένο το παρμπριζ, τα πλευρικά παράθυρα, το πίσω. Όλα εκτός από τα φανάρια. Και όταν λέω σπασμένα, εννοώ δεν είχε μείνει τίποτα, κενό.  Τι φάση;

 

Μάλλον κάποιος τα πήρε από κάτι που έγινε και κυριολεκτικά τα έσπασε. Ίσως γι αυτό πήγαινε έτσι η οδηγός.

 

BTW Αν έχεις λεφτά και ελεύθερο χρόνο, η ζωή είναι πιο απολαυστική :p

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 42 λεπτά, το μέλος trib έγραψε:

Καλημέρα σε όλους,

 

Νιώθει κανείς άλλος πως περνάνε γρήγορα οι μέρες, οι εβδομάδες, οι μήνες; Νιώθει κανείς άλλος ότι δεν έχει σχεδόν καθόλου ελεύθερο χρόνο; Τι συμβαίνει; Στρες; Άγχος; Συνεχόμενες σκοτούρες το προκαλούν αυτό; Περνάω και αρκετές ώρες στη δουλειά χωρίς να κάνω switch-off και δεν βοηθάει.

 

Εντωμεταξύ, εχθές είδα το εξής κουφό! Έχουμε βγάλει τα παιδιά μια βόλτα και ακούω μαινόμενο Nissan Micra να κατεβαίνει τη Θηβών. Περνάει από μπροστά μας (γυναίκα με παιδί) με 70-80 χιλιόμετρα και σπασμένα όλα τα τζάμια. Σπασμένο το παρμπριζ, τα πλευρικά παράθυρα, το πίσω. Όλα εκτός από τα φανάρια. Και όταν λέω σπασμένα, εννοώ δεν είχε μείνει τίποτα, κενό.  Τι φάση;


Westside stuff, you wouldn’t understand.

 

 

Υ.γ καλημέρα μωράκια

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Τόσα πολλά μηνύματα στο ΠΟΘ,  τόσα πολλά που θέλω να σχολιάσω, τόσες λίγες γραμμές που αντέχω να γράψω, πρέπει να διαλέξω ένα μόνο:

Καλησπέρα στους ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΥΣ  Διακοπάκηδες που παίζουν με τον πόνο μας, παρά ταύτα είμαστε καλοί και τους ευχόμαστε καλά να περάσουν όπου επιλέξουν.
 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, PetrosD said:

Το πόσο, θα δείξει.

Η διάρκεια της δυσκολίας; Σε προτρέπω με τη σειρά μου για φιλελεύθερη υπομονή και στωικότητα, μακριά από τις εξομοιωτικές Σειρήνες του Κούκη και της εξέγερσης. Δεν είσαι ο Δημήτρης Παπαμιχαήλ, δεν θα σε σώσει η Αλίκη.

Αν εννοείς όμως ότι δεν ξέρεις τη διάρκεια της ημέρας τα πράγματα είναι σοβαρά. Το ξέρουμε προκαταβολικά πόσο διαρκεί η ημέρα, τίποτα δεν θα δείξει. Ο Ήλιος, ο Κοπέρνικος, ο Γαλιλαίος, ο Πέτρος Ζεζέρ Λεκου(λ)τρ, καταλαβαίνεις.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, GeorgeVasil said:

Με κάλεσε ένας τύπος ο οποίος παρουσιάζετε με ελληνικό όνομα τύπου Αντώνης Αντωνίου προς ενημέρωση για το χρηματιστήριο. (λογικά με σκοπό να αποσπάσουν χρήματα).

 

Έτσι λέτε επειδή είστε νουμπάδες και δεν ξέρετε από Φόρεξ. Εμένα με πήρε ο Γιώργος ο Γεωργίου, με εκπαίδευσε καταλλήλως και με τα κέρδη μου τώρα θα έκανα διακοπές στις Μπαχάμες (αν δεν ήταν ο Κορόνα Βάιρους).

 

Κάτσε να πάρω πίσω τον Αντώνη να μου μάθει τα απόκρυφα μυστικά του Ντέη Τρέηντινγκ, να φάει τη σκόνη μου ο Γουώρεν Μπάφετ.

 

Θεέ μου, μάλλον με κόλλησε ο @salde τον ιό "Ζεζέρ" και δεν αλλάζει γλώσσα το πληκτρολόγιο!

 

Πέρα από την πλάκα, το 211... που είναι στην εικόνα σου  είναι ο πρώτος εθνικός αριθμός που βλέπω να συμμετέχει στο παιχνίδι. Ό,τι άλλα σχετικά νούμερα έχω μπλοκάρει ήταν, χωρίς εξαίρεση, από Αγγλία. Μέχρι που προς στιγμήν υποψιάστηκα ότι το είχες συμπεριλάβει κατά λάθος και το έψαξα, μπας κι ήθελες να το διαγράψεις.

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.