Jump to content



Recommended Posts

πριν 6 λεπτά, το μέλος Simon έγραψε:

η καραντίνα είναι ανέκδοτο, έξω κυκλοφορεί κανονικά όποιος θέλει

Μετά όμως θα φταίει ο κακός ο Κούλης που δεν ανοίγει η εστίαση και θα πέσουν λουκέτα με τη σέσουλα

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Simon said:

BTW η καραντίνα είναι ανέκδοτο, έξω κυκλοφορεί κανονικά όποιος θέλει,

θα πουν και καλημέρα. Εν τω μεταξύ να γράφεις και το χωριό σου που παρατηρείς κίνηση γιατί στο δικό μου η κίνηση είναι ριζικά μειωμένη. 

Πώς είναι εκεί κάτω ρε Αρχηγέ; Όπως τα λένε Λάζαρους και Σάιμον ή όπως τα βλέπω στα μέρη μου;

Έγινε επεξεργασία από salde
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος astrolabos έγραψε:

Μετά όμως θα φταίει ο κακός ο Κούλης που δεν ανοίγει η εστίαση και θα πέσουν λουκέτα με τη σέσουλα

 

Πονάει χέρι, κόβει κεφάλι; ? 

 

πριν 1 ώρα, το μέλος salde έγραψε:

το χωριό σου

 

Κλεινόν άστυ! Μετακινούμαι λόγω δουλειάς και το βλέπω. Από Δευτέρα όλοι θα πηγαίνουμε σε μαγαζί με εποχιακά, είμαι σίγουρος...

Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα με τα drunk ψώνια μου είναι πως τα καταστήματα με ενημέρωσαν όταν είχαν φύγει στις μεταφορικές και τώρα είναι άγνωστο που βρίσκονται, οπότε δεν μπορώ ούτε να ακυρώσω ούτε τίποτα.  :hehe:

Πφφφ. 

 

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Η πλάκα με τα drunk ψώνια μου είναι πως τα καταστήματα με ενημέρωσαν όταν είχαν φύγει στις μεταφορικές και τώρα είναι άγνωστο που βρίσκονται, οπότε δεν μπορώ ούτε να ακυρώσω ούτε τίποτα.  :hehe:

Πφφφ.

 

  1. Ας είναι καλά η Ένδοξη Ευρωπαϊκή Ένωση, ο Καπιταλιζμόζ κι η Αστική Δημοκρατία. Αγορά εξ' αποστάσεως, αναιτιολόγητη επιστροφή, ΖΗΤΩ Η 25η Μαρτίου! Αν σου έρθει καμιά 3090 μην την επιστρέψεις.
     
  2. αρχηγέ, να μας μεταδώσεις εικόνα από την κατάσταση στην πόλη στο ξαναλέμε. Τι γίνεται με κυκλοφορία, τηρούν την απαγόρευση κυκλοφορίας; Να έχουμε μια σφαιρική εικόνα.
     
  3. Πέτα, Γαλλία, Σκωτία, Αγγλία, ΗΠΑ, Ιταλία, ελάχιστη μίττελοϋρώπα. ελάχιστη Τζαπωνία είναι οι μόνες χώρες απ' όπου σου επιτρέπεται να αγοράσεις αλκοολούχα πλην οίνου. Τοπικά ή από αποικίες. Μετά από έγκριση του Επιτελείου φυσικά. Ειδικά το Μεξικό είναι απαγορευμένη ζώνη για εσένα.


 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Αγορά εξ' αποστάσεως, αναιτιολόγητη επιστροφή

 

Δώθηκαν αγώνες για τα δικαιώματα, σαφώς και θα κάνουμε χρήση τους. Τι είμαστε καμιά Σοβιετία ?

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μεγάλο ζήτημα με εσένα, έχει εντοπιστεί από προηγούμενη απάντηση σου για το Τάλισκερ. Κοπιώδες και δύσκολο διότι με σωστό σκεπτικό οδηγείσαι σε εγκληματικά λανθασμένη απόφαση. Θα απαιτηθεί αναμορφωτική προσπάθεια εκ μέρους μου, εν καιρώ.

Προς το παρόν περιορίσου σε ποτά Δυτικής Οϋρώπας κι άσε τους κάκτους και τις πατάτες. Εμείς που πολεμήσαμε στο Ανατολικό μέτωπο, μπορούμε καμιά σοβιετική Krepkaya, εσύ μείνε Skye και Armagnac.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος salde έγραψε:

Υπάρχει μεγάλο ζήτημα με εσένα, έχει εντοπιστεί από προηγούμενη απάντηση σου για το Τάλισκερ. Κοπιώδες και δύσκολο διότι με σωστό σκεπτικό οδηγείσαι σε εγκληματικά λανθασμένη απόφαση. Θα απαιτηθεί αναμορφωτική προσπάθεια εκ μέρους μου, εν καιρώ.

Προς το παρόν περιορίσου σε ποτά Δυτικής Οϋρώπας κι άσε τους κάκτους και τις πατάτες. Εμείς που πολεμήσαμε στο Ανατολικό μέτωπο, μπορούμε καμιά σοβιετική Krepkaya, εσύ μείνε Skye και Armagnac.

 

Εγώ?

 

πριν 1 ώρα, το μέλος salde έγραψε:

Αν σου έρθει καμιά 3090 μην την επιστρέψεις.

@@  Δεν πήρα GPU νομίζω, αφού περιμένω τις ΑΤΙ. Tον 5600Χ μου είπαν αν θέλω να  κολλήσω κι άλλα για να πάρω 5800 ή να περιμένω του αγιου λουτσου να μου ρθει.

 Επειδή  δεν έχει λογική να περιμένω έχουμε μείον 5600, -ram - mobo. Tουλάχιστο κάποια μαγαζιά ήταν decent enough ώστε να ενημερώσουν. 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Η πλάκα με τα drunk ψώνια μου

 

Κι εσύ πίνεις ?

Κι εγώ για αυτή την κουφάλα πίνω. 

Spoiler

500_F_289833.jpg.c494fff86b20e4bc0bce6cddf079bd5d.jpg

 

 

πριν 1 ώρα, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Καλημεραααααααααααααααααααααα!

 

Late Alarm Clock GIF by truTV’s Adam Ruins Everything

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

ναι εσυ

 

  Άκου πάρα πολύ προσεχτικά τα λόγια, είναι η απάντησή μου.

 

 

Μόλις τώρα, το μέλος p55 έγραψε:

Κι εσύ πίνεις ?

Κι εγώ για αυτή την κουφάλα πίνω. 

 

Όχι. Παρανόησες.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Δεν πήρα GPU νομίζω, αφού περιμένω τις ΑΤΙ.

 

Μη λέτε για GPU γιατί η καλύτερη που έχω είναι 10 φορές χειρότερη από την καλύτερη του σήμερα...

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

όχι, είπα είναι convoluted το σκεπτικό. Μου λέει, οι χιπστερς πίνουν το τάδε... Σωστό σκεπτικό για αρχή. Δες ποιοι το πινουν να πάρεις μια ιδεα. ΟΜΩΣ, μετά αλλάζεις δρόμο. Αν είναι καλό το πινουμε κι εμείς. Δεν αφήνουμε τους χιπστερς να υπαγορεύσουν τι θα πιούμε. Το Talisker είναι καλό. Μας κάνει.

Ύστερα είναι το μεσκάλ. ΛΑΘΟΣ. RTFM. Μεσκαλ θα πιει ο Βασιλης Παπακωνσταντίνου. Ο Γαβρόγλου. Ο Φώτης Κουβέλης. Ο Δημήτρης Βερβεσός. Ο Στέφανος Τζουμάκας. Ο παρακμιακός διπλωμάτης στο κάτω απ΄το ηφαίστειο. Από κάκτο. Ένα έλεος κάπου. RTFM. Ούτε τεκίλες.  RTFM. Σελίδα 25. Ήταν όλα καλά. Σα νεράκι κατέβαιναν. Λεμονι, πορτοκάλι, αλάτι, όλα ήταν ωραία. Μετά η πόρτα φαινόταν οριζόντια. RTFM. Στο Μέχικο μόνο για κάνα καλαμπόκι. 
Διαβάζει κι ο Πέτα που ναι επιρρεπής, θα αρχίσει να ζητάει μεσκάλ. ΔΕΝ θα πιει μεσκάλ ούτε τεκίλα. Υπάρχουν άλλα ποτά.

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

όχι, είπα είναι convoluted το σκεπτικό. Μου λέει, οι χιπστερς πίνουν το τάδε... Σωστό σκεπτικό για αρχή. Δες ποιοι το πινουν να πάρεις μια ιδεα. ΟΜΩΣ, μετά αλλάζεις δρόμο. Αν είναι καλό το πινουμε κι εμείς. Δεν αφήνουμε τους χιπστερς να υπαγορεύσουν τι θα πιούμε. Το Talisker είναι καλό. Μας κάνει.

Ύστερα είναι το μεσκάλ. ΛΑΘΟΣ. RTFM. Μεσκαλ θα πιει ο Βασιλης Παπακωνσταντίνου. Ο Γαβρόγλου. Ο Φώτης Κουβέλης. Ο Δημήτρης Βερβεσός. Ο Στέφανος Τζουμάκας. Ο παρακμιακός διπλωμάτης στο κάτω απ΄το ηφαίστειο. Από κάκτο. Ένα έλεος κάπου. RTFM. Ούτε τεκίλες.  RTFM. Σελίδα 25. Ήταν όλα καλά. Σα νεράκι κατέβαιναν. Λεμονι, πορτοκάλι, αλάτι, όλα ήταν ωραία. Μετά η πόρτα φαινόταν οριζόντια. RTFM. Στο Μέχικο μόνο για κάνα καλαμπόκι. 
Διαβάζει κι ο Πέτα που ναι επιρρεπής, θα αρχίσει να ζητάει μεσκάλ. ΔΕΝ θα πιει μεσκάλ ούτε τεκίλα. Υπάρχουν άλλα ποτά.

 

Παππού μήπως να αφήσεις τα αλκοολούχα για τα νιάτα αφού από ότι φαίνεται δεν το σηκώνεις? ?

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.