Jump to content



Recommended Posts

Τι απόδοση λέτε να έχει το να μην παραλάβω ποτέ?

Παίρνω τηλέφωνο, λεω αριθμό και με βάζουν αναμονή μεχρι να βαρεθώ. Εχω συμπληρώσει 52 λεπτα.

Στέλνω στο τσατ τους, Μένει ανοιχτή η συνομιλία για πάντα και μετα απο κάποιες ώρες την κλείνουν.

 

Εγώ λέω καποιος ελτατζής θα στήσει πισάκι σε λιγο καιρό.
Λίγα από δω, λίγα από κεί και θα γίνουν.

  • Like 4
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Τι απόδοση λέτε να έχει το να μην παραλάβω ποτέ?

γκρίνια. Θα παραλάβεις. Θα πήξεις όμως αν είναι ΕΛΤΑ. Αν το περιγραφόμενο με τα 52 λεπτά είναι ΕΛΤΑ, έχουμε ζουμί:
α) είσαι πολύ νέος
β) Για σο, είμαι από Νιγηρία, μπαμπα ήταν στρατηγό εκεί. Έχω στην τράπεζα 35.000.000 δολλάρια. Δεν μπορώ γυρίσω πίσω Νιγηρία, με κυνηγάνε. Χρειάζομαι κάποιον να με βοηθήσει να βγάλουμε τα λεφτά. Θα σου δώσω το 15%. Αν συμφωνεί, εσύ καλό παιντί 52 λεπτά ΕΛΤΑ, δώκε μου αριθμό τραπεζικού λογαριασμού σου και πασσγουρδ ιμπανκινγκ, σου μεταφέρω εκατομμύρια.

 

14 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Εγώ λέω καποιος ελτατζής θα στήσει πισάκι σε λιγο καιρό.

σιγά μην κουβαλάνε οι ελτατζήδες. Αφετέρου τσεπεου όχι, μαδερμπορντ όχι, ραμ όχι, με ανεμιστήρα κάνεις αέρα δεν στήνεις πι σι.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 44 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Τι απόδοση λέτε να έχει το να μην παραλάβω ποτέ?

Παίρνω τηλέφωνο, λεω αριθμό και με βάζουν αναμονή μεχρι να βαρεθώ. Εχω συμπληρώσει 52 λεπτα.

Στέλνω στο τσατ τους, Μένει ανοιχτή η συνομιλία για πάντα και μετα απο κάποιες ώρες την κλείνουν.

 

Εγώ λέω καποιος ελτατζής θα στήσει πισάκι σε λιγο καιρό.
Λίγα από δω, λίγα από κεί και θα γίνουν.

Είπατε κάτι μεσιέ;

Utz5wA0.png

8η μέρα από την έκδοση του tracking και συνεχίζουμε...

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

σιγά μην κουβαλάνε οι ελτατζήδες. Αφετέρου τσεπεου όχι, μαδερμπορντ όχι, ραμ όχι, με ανεμιστήρα κάνεις αέρα δεν στήνεις πι σι.

Εδώ ρε μου έχουν φάει airmax μεταχειρα, που μου τα έστελνε η μανα μου, δε θα  λιγουρευτούν καινούριο πράμα?  :hehe:

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Εδώ ρε μου έχουν φάει airmax μεταχειρα, που μου τα έστελνε η μανα μου, δε θα  λιγουρευτούν καινούριο πράμα?  :hehe:

Μπορεί να μύριζαν ποδαρίλα και να τα έκαψαν ?

:upside:

  • Like 2
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rusty_Cookie said:

Εδώ ρε μου έχουν φάει airmax μεταχειρα,

αυτοί έχουν πολλούς εξωτερικούς εννοώ, όχι ότι δεν τρώνε. Αν στο φάει κάποιος το πιθανότερο να μην είναι ελτατζής. 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος UltraB έγραψε:

Μπορεί να μύριζαν ποδαρίλα και να τα έκαψαν ?

:upside:

 

 

Από μάνα μη πλυμένο πράμα δε φευγει.

Το γμτ τότε ήταν εκτός απ τα μαξ, μου φάγανε και τα κουλουράκια που μου χε πεψει. 

  • Like 1
  • Sad 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Από μάνα μη πλυμένο πράμα δε φευγει.

Το γμτ τότε ήταν εκτός απ τα μαξ, μου φάγανε και τα κουλουράκια που μου χε πεψει. 

Εντάξει, υπάρχουν και χειρότερα. Για φαντάσου να ήταν οι κουριαμπιέδες και τα μελομακάρονα!

 

--------------

Αναριωτιέμε γιατί χωρίς λόγο όσο περνούν οι μέρες, όλο και δεν έχω χώρο στον SSD. Έβαλα ένα FileTree και......

uV6ObgM.png

Windows, da best!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος akilleas έγραψε:

Και δεν το έχω καθαρίσει ποτέ τα τελευταία 5 χρόνια. Κάποιο πρόγραμμα αφήνει σκουπιδάκια..

Ναι αλλά δεν είναι πρόγραμμα. Είναι λειτουργικό :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

εσένα @UltraB σου έχουν πάρει τη σκάλα και δεν μπορείς να ανέβεις στο πατάρι να κατεβάσεις χριστουγεννιάτικα στολίδια και λαμπιόνια για να στολίσετε τον λάμπη; τι περιμένουμε; τον Γκοντό? 

Καλημέρες και καλό ΣΚ

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος sstav έγραψε:

εσένα @UltraB σου έχουν πάρει τη σκάλα και δεν μπορείς να ανέβεις στο πατάρι να κατεβάσεις χριστουγεννιάτικα στολίδια και λαμπιόνια για να στολίσετε τον λάμπη; τι περιμένουμε; τον Γκοντό? 

Καλημέρες και καλό ΣΚ

 

Μήπως θέλεις και διαγωνισμό δηλαδή; 

  • Like 2
  • Agree 2
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.